X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Daniel
    • 2012
    • 4

    #1

    DPP - obróbka problem...

    Witam, widziałem już posty odnoście DPP jednak mój temat jest inny. Robiłem wczoraj zdjęcia i zapisałem je w apracie jako Sraw1.
    Dziś wrzucam fotki na komupter, a zainstalowany prgram DPP widzi te pliki jako białe miniatury przekreślne X - em i wygląda to tak jak by DPP nie widział pliku Sraw1.
    Są to zdjęcia ślubne i chcę się do nich dostac i zamienic je na Tiff jednak DPP póki nie widzi pliki Sraw1 nie daje mi opcji zamiany na Tiff.
    Pracuje na windows 7
    Czy może mi podpowiedzieć co mam zrobić żeby DPP widział pliki Sraw1.

    Dzięki wielkie - pozdrawiam
  • adawro
    Pełne uzależnienie
    • 2011
    • 1075

    #2
    Jaki korpus, którą wersję DPP masz zainstalowaną - my nie jesteśmy wróżkami
    R3 + RF85LDS

    Komentarz

    • Daniel
      • 2012
      • 4

      #3
      Witam sory faktycznie dałeł d.... .To tak, zrobiłem zdjęcia z apratu Canon 50D, a zainstalowałem DPP w wersji 1.0

      Komentarz

      • meg83
        Coś już napisał
        • 2010
        • 65

        #4
        zaktualizuj sobie do ulepszonej wersji DPP 3.11.26 - co daje to poczytaj na forum
        Facebook | Instagram | Twitter

        Komentarz

        • Daniel
          • 2012
          • 4

          #5
          Witam ponownie, szukałem tego DPP w wersji 3.11.26, jadnak nie mogę trafić na darmowe pobranie. Może zna ktoś linka gdzie uda mi się to zrobić, bądź ma juz pobrany ten DPP i podrzucił by np na emaila

          Komentarz

          • dziobolek
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 2634

            #6
            http://maciejko.net/cbsearch/

            "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
            Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

            50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
            tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

            Komentarz

            • 7four
              Uzależniony
              • 2009
              • 850

              #7
              Zamieszczone przez Daniel
              Witam ponownie, szukałem tego DPP w wersji 3.11.26, jadnak nie mogę trafić na darmowe pobranie. Może zna ktoś linka gdzie uda mi się to zrobić, bądź ma juz pobrany ten DPP i podrzucił by np na emaila


              "pobierz oprogramowanie"

              Komentarz

              • dziobolek
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2634

                #8
                Zamieszczone przez 7four
                www.canon.pl

                "pobierz oprogramowanie"

                Też... ale tam od pewnego czasu są tylko aktualizacje wymagające już zainstalowanej
                pełnej wersji na kompie, lub żądają wskazania plików na płycie...
                No i nie wiem czy wersja 1.0 zaskoczy do aktualizacji.

                Więc jak ktoś nie ma płyty lub instalki pełnej wersji, to tam nie skorzysta.

                Pozdrówka!
                Ostatnio edytowany przez dziobolek; 20044.
                "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
                Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

                50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
                tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

                Komentarz

                • Merde
                  Grzeczny i układny podpis
                  • 2008
                  • 7756

                  #9
                  Zamieszczone przez dziobolek
                  Też... ale tam od pewnego czasu są tylko aktualizacje wymagające już zainstalowanej
                  pełnej wersji na kompie, a nie wiem czy wersja 1.0 zaskoczy do aktualizacji
                  Zaskoczy.
                  Do "aktualizacji" (cudzysłów zamierzony, bo jest to pełna instalka) wystarczy jeden wpis w rejestrze, a ten tworzony są podczas instalacji jakiejkolwiek wersji DPP.

                  Jeszcze raz powtórzę: to nie są aktualizacje.
                  I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                  Komentarz

                  • Daniel
                    • 2012
                    • 4

                    #10
                    Dzięki wszystkim za pomoc, udało się, wszystko w normie, pozdrawiam

                    Komentarz

                    • 7four
                      Uzależniony
                      • 2009
                      • 850

                      #11
                      Zamieszczone przez dziobolek
                      Też... ale tam od pewnego czasu są tylko aktualizacje wymagające już zainstalowanej
                      pełnej wersji na kompie, lub żądają wskazania plików na płycie...
                      No i nie wiem czy wersja 1.0 zaskoczy do aktualizacji.

                      Więc jak ktoś nie ma płyty lub instalki pełnej wersji, to tam nie skorzysta.

                      Pozdrówka!
                      Pytanie było:

                      "... szukałem tego DPP w wersji 3.11.26, jadnak nie mogę trafić na darmowe pobranie. Może zna ktoś linka gdzie uda mi się to zrobić .... "

                      A moja odpowiedź, prosta i na temat :wink:

                      Komentarz

                      • jan pawlak
                        Pełne uzależnienie
                        • 2012
                        • 4283

                        #12
                        Zamieszczone przez 7four
                        Pytanie było:

                        "... szukałem tego DPP w wersji 3.11.26, jadnak nie mogę trafić na darmowe pobranie. Może zna ktoś linka gdzie uda mi się to zrobić .... "

                        A moja odpowiedź, prosta i na temat :wink:
                        puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
                        Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
                        http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
                        public.fotki.com/janusz-pawlak/

                        Komentarz

                        Pracuję...