X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Pypel
    Dopiero zaczyna
    • 2011
    • 41

    #1

    Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

    Witam forumowiczów.
    W temacie filmowania jestem zielony, aczkolwiek w fotografii mam już jakieś doświadczenie mam też kilka obiektywów stałek.
    Proszę zatem o wyrozumiałość.
    Ostatnio nabyłem upragnionego (używanego)5DmII
    chciałbym aby ktoś polecił mi jakiś program edycyjny do montowania plików MOV i tworzenia płyt lub plików Full HD
    Dziękuję za odpowiedź.
    Canon 5dmII, Canon 6D, Canon 50D, 17-40mm f4, 24-105mm f4, 50mm f1.4, 85 f 1,8 8mm3,5 ,
  • Kolekcjoner
    Obertroll
    • 2006
    • 18766

    #2
    Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

    Sony vegas.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

    Komentarz

    • Pypel
      Dopiero zaczyna
      • 2011
      • 41

      #3
      Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

      Zamieszczone przez Kolekcjoner
      Sony vegas.
      tylko Sony Vegas? Może coś łatwiejszego?.
      Canon 5dmII, Canon 6D, Canon 50D, 17-40mm f4, 24-105mm f4, 50mm f1.4, 85 f 1,8 8mm3,5 ,

      Komentarz

      • Pypel
        Dopiero zaczyna
        • 2011
        • 41

        #4
        Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

        Zamieszczone przez Kolekcjoner
        Sony vegas.
        A która wersja?
        Canon 5dmII, Canon 6D, Canon 50D, 17-40mm f4, 24-105mm f4, 50mm f1.4, 85 f 1,8 8mm3,5 ,

        Komentarz

        • Czapa
          Bywalec
          • 2010
          • 179

          #5
          Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

          z łatwiejszych to systemowy movie maker ale to troche tak jakbyś chciał rawy wołać w paint'cie
          jeżeli pracujesz na macu to final cut pro X jest jednym z lepszych programów ( dla mnie naj ) a przy tym interfejs jest bardzo przyjazny dla laików
          ...Ja tu tylko sprzątam C 5D II :: C 6D :: s 14mm 2.8 :: c 35 1.4mm :: c 40mm 2.8 :: c 85mm 1.8 :: c 70-200mm 2.8 :: Y 565ex :: rf-603 :: 055xprob x2:: 804cr2 :: 701 HDV

          Komentarz

          • szuriam
            • 2008
            • 12

            #6
            Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

            Edius Neo, ja używam. Większość programów do montażu można zainstalować w wersji trial, pobawić się i wybrać ten który ci odpowiada. To najlepsza metoda.

            Komentarz

            • Kolekcjoner
              Obertroll
              • 2006
              • 18766

              #7
              Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

              Zamieszczone przez Pypel
              A która wersja?
              Choćby 12-ka. Megamożliwości w stosunku do ceny.

              Zamieszczone przez szuriam
              Edius Neo, ja używam. Większość programów do montażu można zainstalować w wersji trial, pobawić się i wybrać ten który ci odpowiada. To najlepsza metoda.
              Dokładnie - myślę że to najlepszy sposób.
              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
              Kapitan Wagner

              Komentarz

              • Pypel
                Dopiero zaczyna
                • 2011
                • 41

                #8
                Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                Dziękuję za odpowiedzi
                Canon 5dmII, Canon 6D, Canon 50D, 17-40mm f4, 24-105mm f4, 50mm f1.4, 85 f 1,8 8mm3,5 ,

                Komentarz

                • Pietrek
                  Coś już napisał
                  • 2012
                  • 67

                  #9
                  Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                  Nic darmowego nie upatrzyliście może ? Szukam coś co pozwoli 3-5 teledysków na rok skręcić.
                  Blog - Namalowane Światłem

                  Komentarz

                  • kulek855
                    Początki nałogu
                    • 2009
                    • 326

                    #10
                    Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                    Z darmowych polecam VirtualDub do poprawy kolorystyk, ostrościi itp. a do klejenia lightworks, pinnacle, lub videospin. Pobierz przetestuj i zostaw najlepszy. :-)

                    Najlepszy chyba jest Lightworks. Aby otrzymać darmową wersję wystarczy się zarejestrować.
                    Ostatnio edytowany przez kulek855; 25912.
                    ARTLIMITED

                    Komentarz

                    • Tomek W
                      • 2013
                      • 5

                      #11
                      Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                      Za darmo i jesczez mało skomplikowany? Dobrego filmu z takim założeniem nie zrobisz

                      Także proponowałbym Sony Vegas lub Adobe Premiere. To są potęzne programy ale wystarczy nauczyć sie je w 10 % na początek i już można coś ciekawego zrobić a z czasem poszerzać swoje umiejętności.

                      Komentarz

                      • kulek855
                        Początki nałogu
                        • 2009
                        • 326

                        #12
                        Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                        Nikt z tego forum raczej dobrego filmu nie zrobi.
                        Więc i Sony Vegas tu nie pomoże.
                        ARTLIMITED

                        Komentarz

                        • Kolekcjoner
                          Obertroll
                          • 2006
                          • 18766

                          #13
                          Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                          Zamieszczone przez kulek855
                          Nikt z tego forum raczej dobrego filmu nie zrobi.
                          Więc i Sony Vegas tu nie pomoże.
                          Może jednak pisz za siebie.
                          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                          Kapitan Wagner

                          Komentarz

                          • maviozo
                            Coś już napisał
                            • 2011
                            • 87

                            #14
                            Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                            Ja pracuję w pełni komercyjne na Vegasie.

                            Komentarz

                            • Kolekcjoner
                              Obertroll
                              • 2006
                              • 18766

                              #15
                              Odp: Canon 5DmII podstawy obróbki i montażu

                              Zamieszczone przez maviozo
                              Ja pracuję w pełni komercyjne na Vegasie.
                              Pewnie się nie znasz .
                              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                              Kapitan Wagner

                              Komentarz

                              Pracuję...