X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Vitez
    zło konieczne
    • 2004
    • 19804

    #16
    Industrial wg mnie to brudny, szary nastroj. Jesien, mury, fabryki. Sepia, cz-b.
    Zadne ze zdjec nie podpasowalo mi dokladnie do moich wyobrazen.

    Ale... tecza, jasne slonce i nasycone kolorki? To moim mocno subiektywnym zdaniem absolutnie nie pasuje do klimatu "industrial" . Gdyby to samo zdjecie bylo bure i zrobione w strugach deszczu, ktory wywolal tecze - byloby sporo lepiej.

    Komentarz

    • Tomasz Golinski
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 8623

      #17
      Drugie polega właśnie na tej przewrotności. Kontrast między dosłownością interpretacji a przyjętą tradycyjnie konwencją.
      30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
      Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



      Komentarz

      • Vitez
        zło konieczne
        • 2004
        • 19804

        #18
        Zamieszczone przez Tomasz Golinski
        Drugie polega właśnie na tej przewrotności. Kontrast między dosłownością interpretacji a przyjętą tradycyjnie konwencją.
        Aaaa... ahtyzm! To przepraszam, do mnie trzeba wprost

        Komentarz

        • Tomasz Golinski
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 8623

          #19
          No ba, jeszcze trochę i sam zacznę w kwadrat kadrować
          30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
          Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



          Komentarz

          • rysib
            Początki nałogu
            • 2006
            • 281

            #20
            głos za jedynką. fajna metafora (kolejne trudne słowo) postindustrialnego drugiego życia kawałka fabrycznej ściany, stająca się alegorią (znowu trudny wyraz) potrzeby wyrażania swego poglądu na otaczającą rzeczywistość w sposób artystyczny i wizualnie irracjonalny - świetnie uchwycone poprzez odpowiednie kadrowania paraboloidą obrotową........
            Pozdrawiam Rysiek

            Komentarz

            • Bachman
              Bywalec
              • 2005
              • 147

              #21
              dobrze wydaje mi sie ze zdjecie nr 2 robione z wierzowca na Dubois ?

              Komentarz

              • stdanielo
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1081

                #22
                Zamieszczone przez Bachman
                dobrze wydaje mi sie ze zdjecie nr 2 robione z wierzowca na Dubois ?
                głosowanie zakończone, więc mogę powiedzieć, że nie z wieżowca na Czesława
                www.kondereszko.pl
                https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                Komentarz

                • stdanielo
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1081

                  #23
                  Chciałem serdecznie podziękować popmartowi za pojedynek, szliśmy niemalże łeb w łeb, bardzo mi się podoba twoje zdjęcie popmart, zaprezentowaliśmy dwa skrajne podejścia do tematu i przełamaliśmy schematycznie przez niektórych rozumiane pojęcie - industrial. Niekoniecznie musi to być szaro-bure zdjęcie jekiejś fabryki na śląsku. Szkoda, że eKrowa się nie zalogował i wyszła ta wpadka, ale dalej nie mam pojęcia skąd wiedział, że to moje zdjęcie. No ale to już nie moja wina, jeszcze raz dziękuję za walkę, pozdrawiam serdecznie i jak myślę niebawem czas na reważ
                  www.kondereszko.pl
                  https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

                  Komentarz

                  • popmart
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1721

                    #24
                    ja też dziękuje z a walkę wygrało lepsze zgięcie pozdrowienia i dziękuje.

                    do ekrowy bez urazy mogło sie każdemu zdarzyć

                    Komentarz

                    Pracuję...