Takie tam bzdury
Może komuś sie będzie chciało oglądać. 
X
-
01models [venomer]
Moje skromne portfolio.
Mój fecebook'owy profil
""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""Tagi: Brak -
Przekleję commenta z facebooka, bo nadal mam to samo zdanie...
No albo oczywiście załatwić jeszcze kogoś i robić na 2 kamery - jedna główna jedzie coś w tym stylu co teraz masz, a druga - satelitka - lata i robi przebitki i ciekawostki.Dobrze, że chociaż trochę zróżnicowałeś te kadry video cropem :P
Ale ogólnie polecałbym olać kręcenie 100% tego co się dzieje i kręcenie w jednym miejscu, a wzamian za to przenosić się co jakiś czas i mieć skręcone 70% tego co się dzieje i później połączyć to jakoś w montażu (zazwyczaj się udaje :P), bo przecież i tak wynikowy film będzie trwał krócej niż cały pokaz ^^ -
Tak jak Micles mówisz najlepiej jechać na dwie kamery. Sam nie mogłem się za bardzo przemieszczać, klub pękał w szwach.
Nie umiem robić filmów i pozostanę przy fotografii na razie
Moje skromne portfolio.
Mój fecebook'owy profil
""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""Komentarz
-
Tym razem micles ma rację :-) (nie sądziłem, że to napiszę :-) )
Pierwszy film zdecydowanie zbyt statycznie zrobiony, przez co się po prostu nudzi. Jedynym elementem jest 21/22 sekunda i dym przy nawrocie modelki :-) który mnie kompletnie rozbawił.
Drugi wydaje mi się ciekawszy, ale po pierwsze wydaje się mi że dość często tracisz ostrość i trochę trzęsiesz w niektórych momentach, a po drugie nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że za wąsko.
Ale zdjęcia robisz kapitalne :-)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
P.S.
Właśnie fakt statycznej pracy w studio chyba zaważył na braku dynamiki w filmach.Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Kolejna próba...
Tym razem próba w sprawozdaniach filmowych
efektów mało bo nie umiem 
Może ktoś mnie nauczy jak bawić się w ae? Micles liczę na Ciebie :P
Link do tych gniotków
Moje skromne portfolio.
Mój fecebook'owy profil
""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""Komentarz
-
AE prawie w ogóle nie ogarniam - nie mam czasu i silnej potrzeby, żeby się nauczyć. Tutoriale są już na prawie wszystko, wystarczy zrobić krok po kroku i ogarnąć co i dlaczego i można modyfikować listę kroków wedle własnego upodobania...
Ja tam wolę czystą operatorkę, bez nadrabiania super efektami - bo dopiero gdy będą robione przez osobę, która na prawdę się na tym zna - będą fajne i przyjemne dla oka. Inaczej wychodzi co wychodzi - raz się uda, ale kolejne 5 już nie za bardzo.Komentarz
-
I jakby kogoś zainteresowało to jeszcze jedna najnowsza relacja. Wszystko oczywiście kręcone 5d mk2 z najnowszym softem na pokładzie.
Moje skromne portfolio.
Mój fecebook'owy profil
""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""Komentarz
-
Przydałoby się coś do ustabilizowania ruchu kamery, bo szarpnięcia i drżenia nie wyglądają tu dobrze.
Trzy filmy i praktycznie trzy wejścia na jedno kopyto.
Ale spoko, wcale nie jestem lepszy.
Komentarz
-
-
Coś czuję, że kiedyś wpadnę do Bydgoszczy na tydzień i zrobimy barterową wymianę umiejętnościami
Komentarz
-
Komentarz
-
To nie kwestia braku pomysłów na kręcenie
To wytyczne menagiera i jego gust w dobieraniu klipów. Wejścia muszą być takie same w każdym klipie. Że tak powiem nie do końca jest to tylko moje dzieło.
Ale słusznie z chęcią się czegoś nowego nauczę
Micles kiedy piwo?
A jak wy byście sobie poradzili w tłumie? Wiem, że drżenia są nieprofesjonalne dlatego zbieram i ciułam na jakiegoś dobrego flycama czy cuś tam innego. Zaznaczam, że w klubie brak możliwości keceinia ze statywu czy monopodu.Ostatnio edytowany przez venomer; 9102.Moje skromne portfolio.
Mój fecebook'owy profil
""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""Komentarz
Komentarz