X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • venomer
    Coś już napisał
    • 2007
    • 52

    #1

    01models [venomer]

    Takie tam bzdury Może komuś sie będzie chciało oglądać.



    Moje skromne portfolio.
    Mój fecebook'owy profil
    ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""
  • micles
    Zablokowany
    • 2006
    • 4359

    #2
    Przekleję commenta z facebooka, bo nadal mam to samo zdanie...

    Dobrze, że chociaż trochę zróżnicowałeś te kadry video cropem :P

    Ale ogólnie polecałbym olać kręcenie 100% tego co się dzieje i kręcenie w jednym miejscu, a wzamian za to przenosić się co jakiś czas i mieć skręcone 70% tego co się dzieje i później połączyć to jakoś w montażu (zazwyczaj się udaje :P), bo przecież i tak wynikowy film będzie trwał krócej niż cały pokaz ^^
    No albo oczywiście załatwić jeszcze kogoś i robić na 2 kamery - jedna główna jedzie coś w tym stylu co teraz masz, a druga - satelitka - lata i robi przebitki i ciekawostki.

    Komentarz

    • venomer
      Coś już napisał
      • 2007
      • 52

      #3
      Tak jak Micles mówisz najlepiej jechać na dwie kamery. Sam nie mogłem się za bardzo przemieszczać, klub pękał w szwach.

      Nie umiem robić filmów i pozostanę przy fotografii na razie
      Moje skromne portfolio.
      Mój fecebook'owy profil
      ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""

      Komentarz

      • tomfoot
        Pełne uzależnienie
        • 2010
        • 2277

        #4
        Tym razem micles ma rację :-) (nie sądziłem, że to napiszę :-) )
        Pierwszy film zdecydowanie zbyt statycznie zrobiony, przez co się po prostu nudzi. Jedynym elementem jest 21/22 sekunda i dym przy nawrocie modelki :-) który mnie kompletnie rozbawił.
        Drugi wydaje mi się ciekawszy, ale po pierwsze wydaje się mi że dość często tracisz ostrość i trochę trzęsiesz w niektórych momentach, a po drugie nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że za wąsko.
        Ale zdjęcia robisz kapitalne :-)
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        P.S.
        Właśnie fakt statycznej pracy w studio chyba zaważył na braku dynamiki w filmach.
        Ostatnio edytowany przez tomfoot; 37800. Powód: Automerged Doublepost

        Komentarz

        • micles
          Zablokowany
          • 2006
          • 4359

          #5
          Zamieszczone przez venomer
          Nie umiem robić filmów i pozostanę przy fotografii na razie
          Ja też musiałem ze 3-4 razy poćwiczyć, żeby zacząć cokolwiek ogarniać... Nie poddawaj się!

          Komentarz

          • tomfoot
            Pełne uzależnienie
            • 2010
            • 2277

            #6
            Zamieszczone przez micles
            Ja też musiałem ze 3-4 razy poćwiczyć, żeby zacząć cokolwiek ogarniać... Nie poddawaj się!
            Taa, a teraz zapewne każesz do siebie mówić Bergman (o ile ogarniasz o co chodzi).

            Komentarz

            • micles
              Zablokowany
              • 2006
              • 4359

              #7
              A miałeś tylu do wyboru : http://pl.wikipedia.org/wiki/Europej...erator_Filmowy

              Komentarz

              • venomer
                Coś już napisał
                • 2007
                • 52

                #8
                Kolejna próba... Tym razem próba w sprawozdaniach filmowych efektów mało bo nie umiem

                Może ktoś mnie nauczy jak bawić się w ae? Micles liczę na Ciebie :P

                Link do tych gniotków



                Moje skromne portfolio.
                Mój fecebook'owy profil
                ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""

                Komentarz

                • micles
                  Zablokowany
                  • 2006
                  • 4359

                  #9
                  AE prawie w ogóle nie ogarniam - nie mam czasu i silnej potrzeby, żeby się nauczyć. Tutoriale są już na prawie wszystko, wystarczy zrobić krok po kroku i ogarnąć co i dlaczego i można modyfikować listę kroków wedle własnego upodobania...

                  Ja tam wolę czystą operatorkę, bez nadrabiania super efektami - bo dopiero gdy będą robione przez osobę, która na prawdę się na tym zna - będą fajne i przyjemne dla oka. Inaczej wychodzi co wychodzi - raz się uda, ale kolejne 5 już nie za bardzo.

                  Komentarz

                  • venomer
                    Coś już napisał
                    • 2007
                    • 52

                    #10
                    I jakby kogoś zainteresowało to jeszcze jedna najnowsza relacja. Wszystko oczywiście kręcone 5d mk2 z najnowszym softem na pokładzie.

                    Moje skromne portfolio.
                    Mój fecebook'owy profil
                    ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""

                    Komentarz

                    • zaitsev
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 1660

                      #11
                      Przydałoby się coś do ustabilizowania ruchu kamery, bo szarpnięcia i drżenia nie wyglądają tu dobrze.
                      Trzy filmy i praktycznie trzy wejścia na jedno kopyto.
                      Ale spoko, wcale nie jestem lepszy.

                      Komentarz

                      • qwert
                        Coś już napisał
                        • 2010
                        • 51

                        #12
                        no wlasnie te wejscia mnie najbardziej dobily :P

                        dluga droga do sukcesu

                        Komentarz

                        • micles
                          Zablokowany
                          • 2006
                          • 4359

                          #13
                          Coś czuję, że kiedyś wpadnę do Bydgoszczy na tydzień i zrobimy barterową wymianę umiejętnościami

                          Komentarz

                          • 7four
                            Uzależniony
                            • 2009
                            • 850

                            #14
                            Zamieszczone przez micles
                            Coś czuję, że kiedyś wpadnę do Bydgoszczy na tydzień i zrobimy barterową wymianę umiejętnościami
                            Już miałem ochotę Wam to zasugerować

                            Komentarz

                            • venomer
                              Coś już napisał
                              • 2007
                              • 52

                              #15
                              To nie kwestia braku pomysłów na kręcenie

                              To wytyczne menagiera i jego gust w dobieraniu klipów. Wejścia muszą być takie same w każdym klipie. Że tak powiem nie do końca jest to tylko moje dzieło.


                              Ale słusznie z chęcią się czegoś nowego nauczę Micles kiedy piwo?

                              A jak wy byście sobie poradzili w tłumie? Wiem, że drżenia są nieprofesjonalne dlatego zbieram i ciułam na jakiegoś dobrego flycama czy cuś tam innego. Zaznaczam, że w klubie brak możliwości keceinia ze statywu czy monopodu.
                              Ostatnio edytowany przez venomer; 9102.
                              Moje skromne portfolio.
                              Mój fecebook'owy profil
                              ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""

                              Komentarz

                              Pracuję...