X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Gringo997
    Uzależniony
    • 2007
    • 516

    #1

    [Gringo997] pierwsze próby

    Pierwsze próby

    1. Canon 60D + Samyang 8mm
    Fotografia to pasja, moj Blog o fotografi, fotograficznie o wszystkim.
  • 2em
    Coś już napisał
    • 2008
    • 58

    #2
    Ciemno trochę, na pysk nie rzuca, ale zyczę udanych prób!

    Komentarz

    • Gringo997
      Uzależniony
      • 2007
      • 516

      #3
      Takie dla śmiechu bardziej kręcone i składane ale wyszło chyba nie najgorzej

      Fotografia to pasja, moj Blog o fotografi, fotograficznie o wszystkim.

      Komentarz

      • waisman
        • 2010
        • 6

        #4
        Dh straszne ciemno wyszlo po co 2 te same akcje w kolorze i w bw ? malo materialu bylo czy jak,co do barmana to jakos malo sie dzieje,strasznie szumi(jakie iso?) no i jakos muzyka mi nie podchodzi

        Komentarz

        • Gringo997
          Uzależniony
          • 2007
          • 516

          #5
          co do DH to materiału w sumie nie było;p tzn to miala byc taka próba tylko zeby zobaczyć co i jak i mieliśmy innym razem jechać nakręcić coś no ale wypadki losowe niepozwoliły niestety ale w tym roku moze sie coś uda a co do barmana to ciemno bo w knajpie ciemno straszne bylo a iso chyba 6400 niestety
          Fotografia to pasja, moj Blog o fotografi, fotograficznie o wszystkim.

          Komentarz

          Pracuję...