X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sh4de
    Dopiero zaczyna
    • 2008
    • 48

    #1

    Makro

    Moje pierwsze próby z makro

    narazie tylko skakun arlekinowy - Salticus scenicus

    1.

    2.

    3.

    4.
  • DonBolano
    Początki nałogu
    • 2008
    • 331

    #2
    Skakuny - jedyne pająki, które toleruje.. Ale tylko na zdjęciach
    Slodko wyszly
    Na świat spoglądam przez armatę...

    Komentarz

    • x-mac
      Początki nałogu
      • 2009
      • 285

      #3
      Piękne, i fotki i pajączki! - #3 wygląda jak Kot w Butach ze Shr2
      No, a z tymi "pierwszymi próbami" to nie załamuj innych chętnych:cool:

      1 2 3

      Komentarz

      • BeatX
        PLUS member
        PLUS member
        • 2007
        • 1733

        #4
        hmm ekspertem od makro nie jestem, ale wydaje mi sie, ze jest troche za plytka GO?
        Moje zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/193816559@N05/

        Komentarz

        • sh4de
          Dopiero zaczyna
          • 2008
          • 48

          #5
          To przez bardzo duże powiększenie
          większej GO przy takich powiększeniach swoim sprzętem nie osiągnę
          canon 55-250mm + odwrócony heliso 44m

          pająk miał 5mm, użyta prze ze mnie przesłona f25, na więcej obiektyw nie pozwala.

          Komentarz

          Pracuję...