Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Mission
    • 2026

    #1

    Przyroda moim okiem

    1.

    Uploaded with ImageShack.us
  • Mission

    #2
    Nikt, nic?

    Komentarz

    • Darx
      Uzależniony
      • 2011
      • 725

      #3
      Zbyt centralnie
      |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

      Komentarz

      • waldekgdynia
        Bywalec
        • 2009
        • 178

        #4
        Na początek - może być. Nawet centralnie. Pokaż następne.

        Komentarz

        • Bangi
          Moderator
          • 2010
          • 5117

          #5
          IMHO za ciemne.
          SAMOLOTY CB
          SAMOLOTY lotnictwo.net
          SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

          Komentarz

          • Darx
            Uzależniony
            • 2011
            • 725

            #6
            Zamieszczone przez waldekgdynia
            Na początek - może być. Nawet centralnie. Pokaż następne.
            Najbardziej zastanawia mnie, to:

            1. Uploaded with ImageShack.us 2. Uploaded with ImageShack.us


            Niby nic takiego, ale użytkownik o tym samym nicku, jest zarejestrowany na forum.
            |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

            Komentarz

            • tryton
              Uzależniony
              • 2008
              • 557

              #7
              Wg mnie jest to ten przypadek, gdy inna lokalizacja niż centralna byłaby zła. Ponadto wprawdzie centralnie jest kwiatek, ale symetrię łamie to co się dzieje w tle. Wchodząc dalej w szczegóły ewentualnie brakuje mi w tle po lewej trochę tych liści, które są z prawej i u góry, bo troszkę tak pusto tam. Na plus kolorystyka. Jeśli chodzi o ciemność / jasność, to dla mnie subiektywnie jest ok.
              Generalnie odbieram zdjęcie pozytywnie ...i tyle.
              Tryton
              --------------------------------------------------------------
              5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

              Komentarz

              • mati113
                Zablokowany
                • 2011
                • 39

                #8
                Zamieszczone przez Darx
                Najbardziej zastanawia mnie, to:

                1. Uploaded with ImageShack.us 2. Uploaded with ImageShack.us


                Niby nic takiego, ale użytkownik o tym samym nicku, jest zarejestrowany na forum.
                Sherlocku jest to wyjaśnione administracji - Tobie chyba nie muszę się z tego tłumaczyć. Zamiast bawić się w detektywa lepiej napisałbyś co poprawić.

                Wszystkim innym dziękuje za opinie. Faktycznie jest zbyt centralnie ale popracuje nad tym. Tło specjalnie ściemniłem żeby uwydatnić tylko główny motyw. Z tego co pamiętam to nawet winieta się pojawiła. Jeszcze raz dzięki

                No to wrzucam kolejne Niestety 2 również centralnie robiona tego samego dnia

                2.

                Uploaded with ImageShack.us

                3.

                Uploaded with ImageShack.us

                4.

                Uploaded with ImageShack.us

                5.

                Uploaded with ImageShack.us
                Ostatnio edytowany przez mati113; 42806.

                Komentarz

                • Darx
                  Uzależniony
                  • 2011
                  • 725

                  #9
                  Zamieszczone przez mati113
                  Sherlocku jest to wyjaśnione administracji
                  Proszę, nie odzywaj się w taki sposób do mnie dobrze? Obrażasz moją osobę.

                  Zamiast bawić się w detektywa lepiej napisałbyś co poprawić.
                  Wolę nie ryzykować, bo albo zakończy się to burdą z których słyniesz albo będę musiał dodawać treść: "jest, to moje zdanie" albo "ja tam się nie znam"

                  Z tego co pamiętam to nawet winieta się pojawiła. Jeszcze raz dzięki
                  Podoba mi się 3. Na 4 jest dosyć dziwny "motylek w tle".

                  PS: Za to dam Ci mała wskazówkę, przeczytaj sobie odnośnik numer 2 z tego linku
                  |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

                  Komentarz

                  • Mission

                    #10
                    Zamieszczone przez Darx
                    Proszę, nie odzywaj się w taki sposób do mnie dobrze? Obrażasz moją osobę.



                    Wolę nie ryzykować, bo albo zakończy się to burdą z których słyniesz albo będę musiał dodawać treść: "jest, to moje zdanie" albo "ja tam się nie znam"
                    Teraz to Ty obrażasz moją osobę Za opinie dziękuje

                    Komentarz

                    • janmar
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 3468

                      #11
                      Mission,mati113.
                      Proszę o odpowiedż na moje PW.
                      Nic nie jest jak na razie wyjaśnione i o ile sie w najblizszym czasie nie wyjasni,podejmę działania zgodnie z regulaminem i zasadami forum.
                      Do tego czasu proszę nie kontynuowac sporów,

                      Komentarz

                      • Mission

                        #12
                        Zamieszczone przez janmar
                        Mission,mati113.
                        Proszę o odpowiedż na moje PW.
                        Nic nie jest jak na razie wyjaśnione i o ile sie w najblizszym czasie nie wyjasni,podejmę działania zgodnie z regulaminem i zasadami forum.
                        Do tego czasu proszę nie kontynuowac sporów,
                        Wyjaśniałem to innemu modowi - Na PW odpowiedziałem
                        Ostatnio edytowany przez Gość; 45757.

                        Komentarz

                        • janmar
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 3468

                          #13
                          Proszę o PW i konkretne informacje.Bez ciuciubabki..Sprawy moderacji załatwiamy na PW,a nie w galerii.
                          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                          Sprawa wyjaśniona.Konta "Mission,mati113 zablokowane.Wątek zamykam.
                          Ostatnio edytowany przez janmar; 7379. Powód: Automerged Doublepost

                          Komentarz

                          Pracuję...