X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • perqsista
    Początki nałogu
    • 2005
    • 429

    #1

    Spitsbergen

    IMO ciekawe zdjęcia ze Spitsbergenu:

    www.blog.mielcarek.net
  • ukasbadu
    Coś już napisał
    • 2005
    • 94

    #2
    Rewelacyjne.
    , Tamron 17-50 2.8, + Sonnar 135 + Linux

    Komentarz

    • iczek
      Uzależniony
      • 2004
      • 711

      #3
      straszne mydlo i malo kotrastu. Filtry by sie przydaly. Jak na fotografie krajobrazowa to slabo, jak na reportaz to slabo. Jak na pamietnik - w sam raz Aczkolwiek pare fajnych jest. Fatalny ten flash.
      FotoPropaganda - blog tylko o dobrej fotografii
      Ptaki
      Portrety
      Pejzaż

      Komentarz

      • Vresviik
        Początki nałogu
        • 2005
        • 263

        #4
        Zamieszczone przez iczek
        straszne mydlo i malo kotrastu. Filtry by sie przydaly. Jak na fotografie krajobrazowa to slabo, jak na reportaz to slabo. Jak na pamietnik - w sam raz Aczkolwiek pare fajnych jest. Fatalny ten flash.
        niesposób się nie zgodzić

        Komentarz

        • trigger
          Bywalec
          • 2006
          • 122

          #5
          ja się nie zgodzę, kontrast jest całkiem ok, co do mydła, to przecierz są mocno pomniejszone zdjęcia - u mnie wszystko wygląda ok (może mi lepiej monitor działa )

          Komentarz

          • ukasbadu
            Coś już napisał
            • 2005
            • 94

            #6
            Zresztą chyba można przymrużyć oko na flasha, ważne że widoki piękne.
            , Tamron 17-50 2.8, + Sonnar 135 + Linux

            Komentarz

            • _Miro_

              #7
              Przecież perqsista napisał, iż udało mu się zrobić ciekawe zdjęcia, nie prosił Was wcale o to abyście je oceniali.

              Komentarz

              • CYNIG
                Uzależniony
                • 2005
                • 694

                #8
                hmmm... tyle ze perkusista jest z Poznania a Witek (autor zdjec) z Zakopanego.

                A wracajac do samych zdjec, proponuje pamietac ze nie zawsze warunki oswietleniowe "gdzies w swiecie" musza byc takie jak u nas. Nie zawsze sa wypasione swity i zachody, nie zawsze niebieskie niebo z barankami chmur i nie zawsze zdjecie bedzie zgodne z naszymi (krajowymi) kononami velviowego piekna
                https://500px.com/tkasiak/galleries

                Komentarz

                • perqsista
                  Początki nałogu
                  • 2005
                  • 429

                  #9
                  Potwierdzam. Najdalej na północ byłem na Helu. Zorzy polanej, gór lodowych i białych misiów nie uświadczyłem
                  www.blog.mielcarek.net

                  Komentarz

                  • popmart
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1721

                    #10
                    galeria b.fajna IMHO chciałbym mieć okazję widzieć takie rzeczy ....

                    Komentarz

                    • Sidorowski

                      #11
                      Zamieszczone przez iczek
                      straszne mydlo i malo kotrastu. Filtry by sie przydaly. Jak na fotografie krajobrazowa to slabo, jak na reportaz to slabo. Jak na pamietnik - w sam raz Aczkolwiek pare fajnych jest. Fatalny ten flash.
                      Ha , ha, kontrast i nie-mydło to najlepiej widać na ścianie z cegieł, zazdroszczę podróży...

                      Komentarz

                      Pracuję...