X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Filip fistudio

    #16
    http://www.erwinolaf.com/ ten pan chyba wszystkim znany, ale zawsze warto przypomniec.

    kilka naprawde kultowych serii. mozna czerpac garsciami

    Komentarz

    • DigiFoto
      Dopiero zaczyna
      • 2006
      • 44

      #17
      Zamieszczone przez Filip fistudio
      wezcie pod uwage ze to moda, i tam sa troche inne kryteria. sesje w vogue moga byc czasem ciezkie do zaakceptowania przez ludzi o "standardowym" poczuciu estetyki ...
      No i tym sposobem garstka ludzi z "niestandardowym poczuciem estetyki" chce reszcie udowodnić, że "piękności" o półprzytomym spojrzeniu i straszące potwornym wręcz niedożywieniem są właśnie "beauty". Ciekawe kiedy te "inne kryteria" zdobyły takie poparcie, że zdjęcia z tzw. świata mody są tak sztampowo ... - no co tu dużo gadać - brzydkie. I nie chodzi tu o technikę która często stoi na najwyższym poziomie, ale o pozę, kadr, wyraz twarzy modelki itd. No nie wiem, ale z wielu galerii o tej tematyce przebija ponury chłód i coraz brzydsze modelki. Trzeba to zmienić, bo przecież strach otwierać magazyny i wchodzić do podobnych galerii. Nie dajmy się zwariować - ohyda pozostaje nadal ohydna i czy tak właśnie ma być w tej modzie całej... no ja nie wiem.
      Ostatnio edytowany przez DigiFoto; 7207.

      Komentarz

      • Filip fistudio

        #18
        masz pole do popisu.

        Komentarz

        Pracuję...