X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • GINN
    Bywalec
    • 2006
    • 103

    #16
    Zamieszczone przez Merde
    Swoją drogą PS-a tam tyle, że miejscami zahacza o grafikę.
    Może, i PS jest w tym sporo, ale mnie nie razi.
    Klimat dzięki temu ładnie się rysuje.


    Komentarz

    • jasnezetak
      Bywalec
      • 2007
      • 134

      #17
      fotki na prawdę niezłe, sam podziwiam, bo wiem jak trudno robić takim sprzętem zdjęcia..
      A co do obróbki w psie - to kto teraz nie obrabia ??..On to naprawdę potrafi zrobić ( foty a pozniej je obrobić ) !!

      Komentarz

      • PanKukurydza
        • 2008
        • 14

        #18
        O tym Panu to ja niestety wiem niezbyt przyjemne rzeczy. Jakoś nie umiem spojrzeć na jego zdjęcia przychylnym okiem.
        CB gallery - http://canon-board.info/showthread.php?t=58449

        Komentarz

        • plaucjusz
          Bywalec
          • 2008
          • 168

          #19
          Zamieszczone przez PanKukurydza
          O tym Panu to ja niestety wiem niezbyt przyjemne rzeczy. Jakoś nie umiem spojrzeć na jego zdjęcia przychylnym okiem.
          Oceniamy tutaj zdjęcia, a nie Pana i jego nieprzyjemne rzeczy.
          Troszkę nie na miejscu jest ta Twoja uwaga...
          Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

          Johann Wolfgang Goethe

          Komentarz

          • wojkij
            Pełne uzależnienie
            • 2007
            • 1915

            #20
            A ja z chęcią posłucham. A foty faktycznie kopią w pupę.
            www.kwapisz.org

            Komentarz

            • nowart
              Uzależniony
              • 2007
              • 809

              #21
              Zamieszczone przez Merde
              Swoją drogą PS-a tam tyle, że miejscami zahacza o grafikę.
              Dokładnie - ciekawe ile mają wspólnego z oryginalnym zdjęciem wyrzuconym z aparatu. Spójrzcie na niektóre ujęcia całych sylwetek - twarze wielu z pań wyglądają jak plastikowe manekiny... co nie zmienia faktu, że zdjęcia są naprawdę świetne i chylę czoła przed warsztatem autora.

              Komentarz

              • piotrr
                Początki nałogu
                • 2007
                • 436

                #22
                Dobre foty, wielu z tu piszących chciało by takowe swobodnie robić... ja też, a BTW PS jest dzisiaj wszędzie - oczywiście najlepiej , kiedy go za tak bardzo nie widać...

                Komentarz

                • toshimitsu
                  Bywalec
                  • 2006
                  • 132

                  #23
                  Podobaja mi sie fotki ale to jest "malowanie dodawaniem swiatla" a co jakbys chcial odjac? Po drugie, bawienie sie glebia ostrosci to jest to co lubie najbardziej.
                  Positively dirty minded

                  Komentarz

                  • marcelch
                    Dopiero zaczyna
                    • 2008
                    • 19

                    #24
                    Dla mnie foty są ok. Fakt jest taki, że ciekawe jak by wyglądaly w większej rozdzielczości i formacie.
                    Canon 50d, C 10-22, C 24-105L , C 70-200L f4, C 85mm f1,8 , + canon 580EX II

                    Komentarz

                    • micles
                      Zablokowany
                      • 2006
                      • 4359

                      #25
                      Zamieszczone przez MMM
                      i tak przymyka te szkła do takich f/ że raczej powinno być ostro bez problemu.
                      Terefere 50mm 2.0 : http://www.digart.pl/praca/3279904/P.html

                      Komentarz

                      • Jerzy M
                        Bywalec
                        • 2007
                        • 131

                        #26
                        Zamieszczone przez SebaWolf
                        widać super jasne eLki i jednocyfrowe body to nie wszystko jak nie którym się wydaje, najważniejsza tu jest umiejętność panowania nad światłem i za to szacun dla gościa
                        .........a gdyby tak, ten sam gosc zrobil te zdjecia jedynkami z zapietymi do nich L- kami, to oczywiscie nie jemu przypadl by splendor, no bo to przeciaz zasluga tak wypasionego sprzetu i w zasadzie to kazdy moglby to zrobic:.
                        Chyba rozumiem co poniektorych, ktorzy wyrzucaja exifa i nie chwala sie sprzetem.
                        A wracajac do naszego bohatera, to ma u mnie pelny szacunek, a szczegolnie za mistrzostwo w poslugiwaniu sie PS. W dobie fotografii cyfrowej, ktos kto nie potrafi robic tego na najwyzszym poziomie, niech zapomni o artyzmie, moze byc co najwyzej dobrym rzemieslnikiem.

                        Komentarz

                        Pracuję...