X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marekb
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2273

    #16
    Hehe, próbuje zrozumieć o co w tych zdjęciach idZie...??

    Komentarz

    • Tezet-gdynia
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1283

      #17
      Aaaaa, myslalem ze mnie :P
      www.tomasz-lis.pl

      Komentarz

      • Mellan
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 1851

        #18
        Mnie też pomysł na taplające się w błocie modelki w asyscie słoni jakoś nie smakuje...
        Do tego te bezsensowne papki-zlepki...ale ciiii....(jeszcze alto coś zwącha
        C-F-K - forever

        Komentarz

        • robert lubanski
          • 2007
          • 13

          #19
          dla mnie pomysl na modelki i slonie i bloto/piach nie jest moze super ale niezly - natomiast pomysly i ich wykonanie w przypadku innych fot to delikatnie mowiac dosc niezrozumiala dla mnie materia (tak naprawde lubie tylko fote z modelka idaca obok slonia) Mozna bylo z tego miejsca i tych modelek naprawde zrobic za-isty STUFF
          5dmk2, 85 1.2L, 35 1.4L, 17-40 4.0L, Hasselblad 503cw, mamiya rz67, sekonic, f90x

          doyoufeelfree? - www.bagnino.deviantart.com

          Komentarz

          • cresky
            Zablokowany
            • 2009
            • 55

            #20
            Poziom już tylko trzyma Hasselblad Masters !!!! bo to co tu widzę jest beznadziejne

            Komentarz

            • guest1
              Bywalec
              • 2005
              • 164

              #21
              mam w firmie orginal jak co roku
              ten procz fatalnych fot to papier jak klozetowy
              www.marekpaluch.pl
              www.fotoptaki.art.pl

              Komentarz

              • Pikczer
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2578

                #22
                dla mnie beznadzieja

                Komentarz

                • adikPL
                  Początki nałogu
                  • 2008
                  • 349

                  #23
                  obejrzałem przed chwilą tegoroczny i aż mnie zatkało! Może się naćpali i wybierali foty do tego wydania (w tamtych klimatach koka sypie się kilogramami). Totalna porażka :-(
                  www.adriankordas.blogspot.com
                  -------------------------------
                  sigpic

                  Komentarz

                  • oszczepnik
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 279

                    #24
                    S-Ł-A-B-E
                    Podobnie jak poprzednicy widziałem wcześniejsze edycje, ale tegoroczna jest naprawdę słaba, a już kompozycja znaczy wplatanie w fotki różnych symboli itp . jest naprawdę do bani.
                    pozdr.
                    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

                    Komentarz

                    • piisigma
                      • 2009
                      • 13

                      #25
                      swieze, lekkie podejscie, podoba mi sie nowy pirelli
                      20d, 5d, 50mm planar 1.7, 24-105L, 430exII

                      Komentarz

                      • bartos

                        #26
                        niestety muszę się zgodzić z przedmówcami

                        mam pięknie wydany album Pirelli z fotkami z kalendarzy od 1964 do 2007 r
                        i niestety tego roczne fotki odbiegają od reszty

                        powoli kalendarz Lavazza wychodzi z cienia Pirelli
                        http://www.lavazza.com/corporate/en/...dars/2009.html

                        Komentarz

                        Pracuję...