X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bakulik
    Uzależniony
    • 2005
    • 767

    #1

    Miejsca opuszczone.

    Witam.

    Taka galeryjka - http://izismile.com/2009/06/19/peopl...e_91_pics.html.

    Raczej interesujące, niż ładne.
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski
  • Canonborg
    • 2009
    • 3

    #2
    w bardzo podobnym klimacie jest to:

    w przypadku tych niektóre nawet ładne inne interesujące
    Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

    Komentarz

    • RAdoCanon
      Bywalec
      • 2008
      • 116

      #3
      Trzeba będzie parę odwiedzić koniecznie
      5dm2

      Komentarz

      • Kronos
        Bywalec
        • 2008
        • 237

        #4
        A tu jeszcze link do strony o mieście Pripyat i jego mieszkańcach.

        http://pripyat.com/ (można wkleić w google i przetłumaczyć jeżeli ktoś nie zna ukraińskiego)

        Jeśli kogoś zainteresuje historia awarii w Czarnobylu i samego miasta to polecam filmy:

        Radiophobia (do ściągnięcia na w/w stronie)

        Chernobyl: Life in the Dead Zone (stan obecny "strefy" widziany z nieco innej perspektywy)

        Battle of Chernobyl (chronologia zdarzeń podczas awarii)

        Miejsce warte uwagi, Pripyat jest swoistym skansenem minionej epoki. Nie wiadomo jak długo jeszcze będzie istniał, sama elektrownia (sarkofag) ma być niedługo modernizowana (przetarg na budowę wygrali chyba Francuzi)

        I jeszcze strona Eleny Filatovej

        Komentarz

        • airhead
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2495

          #5
          Припятb to po polsku Prypeć - do informacji i łatwiej będzie szukać
          Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
          Fujifilm x100

          mgrochocki.wordpress.com

          Komentarz

          Pracuję...