X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kamilp44

    #1

    Bon Appétit Guys!

    Zanim przejdziecie do konsumpcji bloga Anety Kosiorek, muszę napisać że nie spotkałem wcześniej nikogo, kto fotografią bawiłby się tak lekką ręką, a zarazem rozwijał się w tak jak ona
    Aneta robi to co robi, jak przypuszczam, wyłącznie z czystej pasji i radości jaką jej to daje.
    Nie przesiedziała połowy swojego życia na forum, ani nie zajmują ją sprzętowe zaułki.
    Po wyczerpujących wykładach na medycynie, łapie w weekend za aparat i ...



  • Czacha
    fotograf
    • 2004
    • 4868

    #2
    baba z jajami
    https://www.piotrczechowski.pl

    Komentarz

    • kamilp44

      #3
      Haha :-]
      Kolega tatsuo_ki z forum Pentaxa, skonstatował jej bloga cytuję:

      "jeszcze jeden dowód na potwierdzenie mojej teorii, że w tym momencie to kobiety powinny przede wszystkim fotografować! a faceci do garów... ewentualnie konsumpcji... "
      Ostatnio edytowany przez Czacha; 4.

      Komentarz

      • akustyk
        gajowy
        • 2004
        • 12158

        #4
        blog fajny.

        natomiast za diabla nie rozpoznaje w jakim jezyku jest tytul tego watku...
        www albo tez flickr

        Komentarz

        • Nicolla
          Dopiero zaczyna
          • 2010
          • 40

          #5
          Pierwsze dwa słowa w tłumaczeniu z języka francuskiego oznaczają "smacznego",
          a "guys" to po angielsku faceci. :-)
          Bardzo ciekawy blog, wart obejrzenia :-)
          Uśmiech, amatorski Eosik, KIt, coraz więcej radości z pstrykania.

          Komentarz

          • tombas
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 2195

            #6
            ...się głodny zrobiłem:-D
            Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
            (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

            Komentarz

            • Biperek
              Uzależniony
              • 2007
              • 593

              #7
              No i zabrała mi dziewczyna 40 minut, a miałem popracować. Bardzo sympatycznie obrazki.
              Pozdrawiam
              Marek/Biperek

              Komentarz

              • MacGyver
                Cenzor
                • 2006
                • 7043

                #8
                Zamieszczone przez akustyk
                natomiast za diabla nie rozpoznaje w jakim jezyku jest tytul tego watku...
                W nowomowie ;-)

                Blog całkiem fajny, przejrzałem pobieżnie bo mam jeszcze sporo pracy i wolę się nie zagłębiać.
                Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                Komentarz

                • Sergiusz
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 2708

                  #9
                  A ja nie wiem jak można sadzone popić mlekiem. Do tego mleko wygląda jak by było zsiadłe albo na wierzchu był kożuch. Aż się prosi o kolejne zdjęcia z rozwinięciem tematu. :-D
                  Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                  Komentarz

                  Pracuję...