X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • krii

    #16
    chyba w ostatnim zapleczu (lub przed ostatnim) tez byly jakies jej prace...
    zaplecze do sciegniecia for free z http://www.zaplecze.com

    Komentarz

    • bebop
      Uzależniony
      • 2005
      • 755

      #17
      krii - zgadza się. tak a propos to w następnym numerze będzie eoser aka Serg Shushyn. tyle wiem od niego, bo na stronce nic nie ma o następnym numerze.
      gra i buczy bebop

      Komentarz

      Pracuję...