X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Nemeo
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1757

    #16
    Zamieszczone przez pazurek
    350D + 600/4 hyh
    Dziwny zestaw, takie szkło do takiego body.

    Komentarz

    • Zodiakalny Rak
      Początki nałogu
      • 2006
      • 411

      #17
      panowie, jak sie nie ma czasu na zmiany szkla w "akcji" to sie ma przewaznie 2 puszki z przypietymi szklami, akurat w tym momencie fotograf potrzebowal 600tki wiec 350tka, moze w 1d mial przypiete 400 z jakims tc ... ?
      z pozdrowieniami

      Komentarz

      • Nemeo
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1757

        #18
        Zamieszczone przez Zodiakalny Rak
        panowie, jak sie nie ma czasu na zmiany szkla w "akcji" to sie ma przewaznie 2 puszki z przypietymi szklami, akurat w tym momencie fotograf potrzebowal 600tki wiec 350tka, moze w 1d mial przypiete 400 z jakims tc ... ?
        Jako drugie body wybrałbym 20D/30D a nie 350 D.

        Komentarz

        • Zodiakalny Rak
          Początki nałogu
          • 2006
          • 411

          #19
          ... a na trzecie?
          z pozdrowieniami

          Komentarz

          • Nemeo
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1757

            #20
            Zamieszczone przez Zodiakalny Rak
            ... a na trzecie?
            Na trzecie body, prędzej bym wybrał 5D / które z racji braku cropa, nie nadaje się do fotografii ptaków / niż 350D.

            Komentarz

            • Zodiakalny Rak
              Początki nałogu
              • 2006
              • 411

              #21
              ... daj juz spokoj Nemeo, ani ja ani Ty nie jestesmy Juza wiec ...
              jak widac ze zdjecia nie puszka decyduje o jakosci zdjecia :/
              z pozdrowieniami

              Komentarz

              • Vitez
                zło konieczne
                • 2004
                • 19804

                #22
                Zamieszczone przez Nemeo
                Dziwny zestaw, takie szkło do takiego body.
                Dla ciebie dziwny a dla autora zdjec jak widac sie sprawdza. I wlasciwie tu mozna zakonczyc dywagacje bo o gustach to sie nie dyskutuje a zdjecia bronia sie same i nie ma potrzeby wnikac w sprzet .

                Komentarz

                • aps1
                  Coś już napisał
                  • 2006
                  • 68

                  #23
                  Zdjecia sa super,ale pomyslcie ile foto poszlo do kosza bo to fokus za wolny,albo poklatkowo za wolno..i jeszcze pare innych.Znam ludzi od ptakow co focili podobnymi zestawami i jak przeszli na 1D to zyskali ogromnie.Ok ten gosc tak sobie wybral i jego sprawa,ale dla mnie to ta 600-ta sie marnuje

                  Komentarz

                  • Kubaman
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 4709

                    #24
                    haha, a widziałeś jakie i gdzie gościu ma publikacje?
                    Chciałbym, mieć 350D i 600mm i marnować takie tele w taki właśnie sposób
                    www.jakubszyma.pl

                    www.szyma.com

                    Komentarz

                    • mor_feusz
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 1370

                      #25
                      "MARNUJE"? o jeny - jak patrze na te zdjecia to NIC sie nie marnuje (tez bym tak chcial "marnowac"

                      Komentarz

                      • aps1
                        Coś już napisał
                        • 2006
                        • 68

                        #26
                        Tak marnuje,bo robilby jeszcze lepsze.To jakby Schumacher wybral opony debica do f1
                        Ostatnio edytowany przez aps1; 6598.

                        Komentarz

                        • Ptaku
                          • 2006
                          • 14

                          #27
                          Zamieszczone przez Nemeo
                          Na trzecie body, prędzej bym wybrał 5D / które z racji braku cropa, nie nadaje się do fotografii ptaków / niż 350D.
                          Dosc karkołomna teza....hmmmm jak cropa nie ma, to sie nie nadaje ? A mnie sie udawało analogowym Canonem 30 ..bez cropa
                          Pozdr
                          Rafał

                          Komentarz

                          • mariusz11
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 113

                            #28
                            marnuje?
                            koleś widać ma wiedzę, na jego stronce dużo można poczytać ciekawych rzeczy na temat sprzętu fotograficznego na ptaki, a jednak ma 350D, więc albo jednak nie "marnuje" i wie co robi, albo co niektórzy z CB muszą go najzwyczajniej oświecić
                            Ostatnio edytowany przez mariusz11; 5034. Powód: Automerged Doublepost

                            Komentarz

                            • Venio
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1084

                              #29
                              myśle ze przy takich zdjęciach napewno stac by go było na cos lepszego ale widać nie potrzebuje jesli nie kupuje... Jak to stare powiedzenie głosi - to nie aparat robi zdjęcia hyhy

                              Komentarz

                              Pracuję...