X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • snow
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1145

    #16
    Zamieszczone przez borkomar
    Poza Tym skad wiesz, ze u niego kupilem
    Nie wiem czy u niego czy nie u niego, ale stwierdzenie:

    Zamieszczone przez borkomar
    znajomosci u Tomasza:wink:
    sugeruje że trzeba mieć u niego znajomości żeby kupić dobrą karte

    BTW. U kogo kupowałeś?


    Komentarz

    • borkomar
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1083

      #17
      Zamieszczone przez snow
      U kogo kupowałeś?
      Bez podpuch prosze
      5D +

      Komentarz

      • snow
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1145

        #18
        Zamieszczone przez borkomar
        Bez podpuch prosze
        Zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy. Jakich podpuch? Napisz u kogo, pozwoli nam to uniknąć kupowania u niesprawdzonych sprzedawców. Chyba że zamierzasz tylko mącić. Już w 3 miejscach napisałeś na forum że kupiłeś uszkodzonego Preteca, inni się jakoś nie skarżą na karty tej firmy więc warto wiedzieć kogo unikać


        Komentarz

        • borkomar
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1083

          #19
          Zamieszczone przez snow
          Zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy. Jakich podpuch? Napisz u kogo, pozwoli nam to uniknąć kupowania u niesprawdzonych sprzedawców. Chyba że zamierzasz tylko mącić. Już w 3 miejscach napisałeś na forum że kupiłeś uszkodzonego Preteca, inni się jakoś nie skarżą na karty tej firmy więc warto wiedzieć kogo unikać
          Hmm nie zachowuje sie jak dziecko, tylko chcialem po wyjasnieniu sprawy napisac , albo nie pisac u kogo.
          Ale skoro tak nalegasz - to wlasnie u Tomasza kupilem i nie tylko ja "marudze" na te karty - poczytaj forum to zobaczysz - ze wymiany sa dosc czeste.
          Dzwine ze inne karty dzialaja Ok a te dwie dzialaja jak chca i kiedy chca.Zrozumialem jedna ale doszla druga i ta sama bajka - wiec chyba to nie jakis przypadek
          5D +

          Komentarz

          • Vitez
            zło konieczne
            • 2004
            • 19804

            #20
            Zamieszczone przez borkomar
            nie tylko ja "marudze" na te karty - poczytaj forum to zobaczysz - ze wymiany sa dosc czeste.
            Mozesz podac jakies przyklady? (linki do watkow/wypowiedzi)

            Ja, z racji funkcji, czytam kilka razy dziennie WSZYSTKIE posty a pamiec skojarzeniowa akurat mam bardzo dobra. I ty jestes pierwszym przypadkiem, ktory kojarze, narzekajacym i piszacym o "czestych wymianach" .
            Byly owszem, ale odosobnione przypadki zarowno kilku starszych modeli jak i kilku nowszych. "Kilku" a nie "czeste" - znaczaca roznica, szczegolnie gdyby wziac pod uwage ilosc sprzedanych egzemplarzy...

            Z innej strony (to do snowa) - jesli sprzedawca bez problemu wymienia niesprawne karty, to dlaczego nazwalbys go 'niesprawdzonym' ? Wolalbys kupowac rozpakowane karty by miec pewnosc ze zostaly sprawdzone?
            Ja jednak wole nowe .

            I tu prosze droga publicznosci widzimy jak sie tworzy mit internetowy - jedna, dwie osoby kilka razy powtorza narzekania na swoje nieudane egzemplarze sprzetu, kilka(dziesiat?) tysiecy razy ktos to przeczyta i poda dalej "a na ten sprzet to WSZYSCY narzekaja wiec musi byc badziewny" .
            Tak samo jest z wadami lustrzanek cyfrowych (padajace lustra czy FF/BF) - przypadek znikomego, nieudanego odsetka egzemplarzy ale rozgloszony (bo jak dziala w porzadku to po co sie chwalic, jak nie dziala to trzeba rozkrzyczec jak najbardziej sie da bo krzywda sie stala) , kladzie sie cieniem na pozostale miliony udanych egzemplarzy.
            Tak wiec prosze - nie przeceniajcie opiniotworczej sily tego czy innych forow i miarkujcie swoje opinie, mimo ze KRZYWDA STRASZNA sie stala WAM .

            Komentarz

            • snow
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1145

              #21
              Zamieszczone przez Vitez
              Z innej strony (to do snowa) - jesli sprzedawca bez problemu wymienia niesprawne karty, to dlaczego nazwalbys go 'niesprawdzonym' ? Wolalbys kupowac rozpakowane karty by miec pewnosc ze zostaly sprawdzone?
              Ja jednak wole nowe ..
              Może źle napisałem, w sensie że się sprzedawca nie sprawdził, bo skoro się narzeka to widocznie tak jest.

              Ja też nie zauważyłem narzekań na Preteci, a na Sandiski to kilka postów chyba było. Nie rozumiem tylko dlaczego komuś się narzuca że ma z kimś jakieś układy jeżeli udało mu się dobrze kupić.

              Zresztą nie ważne, zawsze istnieje możliwość zwrotu towaru i w takim wypadku należy korzystać z tego. Odniosłem jednak wrażenie że kolega borkomar prowadzi pewnego rodzaju krucjate przeciwko Pretecowi i sprzedawcy u którego kupił - ale pewnie mylne wrażenie.

              EOT z mojej strony Życze powodzenia w używaniu Sandiska w takim razie :wink:


              Komentarz

              • borkomar
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1083

                #22
                Zamieszczone przez snow
                Może źle napisałem, w sensie że się sprzedawca nie sprawdził, bo skoro się narzeka to widocznie tak jest.

                Ja też nie zauważyłem narzekań na Preteci, a na Sandiski to kilka postów chyba było. Nie rozumiem tylko dlaczego komuś się narzuca że ma z kimś jakieś układy jeżeli udało mu się dobrze kupić.

                Zresztą nie ważne, zawsze istnieje możliwość zwrotu towaru i w takim wypadku należy korzystać z tego. Odniosłem jednak wrażenie że kolega borkomar prowadzi pewnego rodzaju krucjate przeciwko Pretecowi i sprzedawcy u którego kupił - ale pewnie mylne wrażenie.

                EOT z mojej strony Życze powodzenia w używaniu Sandiska w takim razie :wink:
                Zadna Krucjata z mojej strony - nie napisalem gdzie kupilem karte - tylko ze dostalem 2 sztuki z ktorymi sa same problemy i tyle.To ty SNOW wymusiles ode mnie napisanie tego (od kogo) - ja natomiast mam inne wrazenia odnosnie Twojej prewencji w stosunku do sprzedawcy - ale pozwole sobie dla siebie to zatrzymac tym razem, gdyz znowu bedziecie sie doszukiwac czegos czego nie ma;-) - Odnosnie prawa zwrotu - właśnie z niego skorzystałem i odesłałem w/w karty z ktorymi nie chce miec do czynienia.
                Jak bede mial chwilke to opisze zachowanie obu kart.
                5D +

                Komentarz

                • borkomar
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1083

                  #23
                  Zamieszczone przez Vitez
                  I tu prosze droga publicznosci widzimy jak sie tworzy mit internetowy - jedna, dwie osoby kilka razy powtorza narzekania na swoje nieudane egzemplarze sprzetu
                  Tez tak mowilem i myslalem dopuki,doputy nie dostalem jednej , a pozniej drugiej wadliwej karty - po pierwszej olalem sprawe i pomyslalem najlepszym sie zdaza a tu druga wtopa - wiec juz jakos zmienilem zdanie odnosnie Tych Pretecow - jesli sledzisz tyle watkow to zapewne pamietasz jak sam chwalilem Preteca 80x kolegi ktorym mialem okazje sie pobawic i nawet potestowac.
                  Natomiasct egzemplazy 133x nie polece nikomu i kropka
                  5D +

                  Komentarz

                  • borkomar
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1083

                    #24
                    Dla zainteresowanych C1 LE wraz z sandiskiem EIII mam dobra wiadomosc - mam namiar na sprzedawce , ktory ma takie karty 2GB - 290zl 4GB - 580zl - oczywscie oryginaly.
                    Chyba sie sam skusze.Albo moze ktos chce kupic ode mnie C1 LE w dobrej cenie :wink:
                    5D +

                    Komentarz

                    • adamek
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 2265

                      #25
                      a 1gb nie ma?
                      Miłego dnia
                      adam jastrzębowski
                      cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
                      tu tu

                      Komentarz

                      • aptur
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 3837

                        #26
                        Z tego co wyczytałem na dpreview to programu jako takiego to z kartą nie ma. Jest kod który umożliwia ściągnięcie takowego ze strony phase one.

                        Komentarz

                        Pracuję...