Co o Tym Myślicie, czy to aby nie przekręt..?
X
-
Co Wy na to 20D na Allegro..?
Co o Tym Myślicie, czy to aby nie przekręt..?Canon Eos 5D Mark III/Canon 40D plus dwa szkła o których nie warto wspominać....Tagi: Brak -
-
Wrzuciłem jako ciekawostkę narzaie zbieram kaskę ale niemożliwość wysyłki za zaliczeniem troszkę mi pachnie kitem tylko konto.Canon Eos 5D Mark III/Canon 40D plus dwa szkła o których nie warto wspominać....Komentarz
-
Umowienie sie na macanie nic nie kosztuje - jak sciema to bedzie krecil, jesli sie umowi bez zajakniecia to duze prawdopodobienstwo ze aukcja to nie fake.
A w razie czego zawsze mozesz dzien pozniej odwolac spotkanie, wykrecajac sie "waznymi sprawami" ;-)Komentarz
-
Masz rację choć w sumie to podróż do Poznania z Łodzi zawsze coś tam kosztuje oczywiście sporo mniej niż wtopa 6000 700 tysi
Canon Eos 5D Mark III/Canon 40D plus dwa szkła o których nie warto wspominać....Komentarz
-
A kto ci kaze jechac do Poznania?
Napisz ze sluzbowo akurat bedziesz "za 3 dni" i mozesz podjechac do niego do domu/firmy pomacac puszke (i ewentualnie kupic jesli bedzie ok). Jesli poda/nie poda ci adres to wszystko bedzie w miare jasne... a w razie czego zawsze dzien pozniej mozesz mu puscic priva ze niestety - szef wyslal cie sluzbowo do Rzeszowa, wiec... moze nastepnym razem
Komentarz
-
Fajny pomysł ...dzięki gdybym miał kaskę na kupce to skorzystałbym z Twojej rady a tak poczekam troszkę na zabawę w porucznika Borewicza
Canon Eos 5D Mark III/Canon 40D plus dwa szkła o których nie warto wspominać....Komentarz
-
Re: Co Wy na to 20D na Allegro..?
Przekręt jak przekręt. Ale o ile się orientuję, to "zoom cyfrowy" i "nagrywanie filmów" oraz "tryb makro" w sprzedawanym tam body raczej nie występujeZamieszczone przez Tomkyhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=34682409
Co o Tym Myślicie, czy to aby nie przekręt..?
Chociaż z tym drugim chciałbym się mylić :P
Pozdrawiam
Grześ5dmkII, 24-70/2.8, 70-200/4 IS, 50/1.8 II, Samyang 500/8Komentarz
-
Sorry, ale kto wysyła sprzęt za tyle kasy "za zaliczeniem!?" Boisz się to przyjedź osobiście, zaufaj i przelej kasę, albo olej.niemożliwość wysyłki za zaliczeniem troszkę mi pachnie kitem tylko konto
Gdybym sprzedawał taki sprzęt, to sorry, ale nikomu za zaliczeniem nie wyślę. A jak nieodbierze to jestem w plecy, sprzętu nie mam przez miesiąc (bo tyle trwa średnio odesłanie do nadawcy) i tracę na tym, a nie daj boże podczas "leżenia i czekania" jeszcze się uszkodzi...
Pomijam całkiem fakt, że nie zaufałbym poczcie na przesłanie mi aparatu za taką kasę. Jak coś padnie a opakowanie będzie całe (od upadku?) to już reklamację możesz sobie w cztery litery wsadzić...
Dzisiaj był dłuuuuuuugi dzień. Pozdrawiam.Nikon od 14/09/09
ex-Canon
http://blog.moridin.pl - Blog o fotografii, Makach i nurkowaniu ...
http://photography.moridin.pl
http://mac-abc.moridin.pl - Poradniki i tutoriale dla switcherów z Windows na MakaKomentarz
-
Jak zwykle są dwie strony medalu i zarówno kupiec nie chcąc wpłacić 7tysi na konto obcej osoby jak i kupujący nie wysyłając za zaliczeniem.....każdy ma racjęCanon Eos 5D Mark III/Canon 40D plus dwa szkła o których nie warto wspominać....Komentarz
-
Tomky!Zamieszczone przez Tomkypodróż do Poznania z Łodzi
Na cholere Ci jechać do Poznania jak przynajmniej 2 TIPy są w Łodzi.
TommyJ a drugi nie pamiętam. Napisz na cyfrowa.giełda że chcesz kupić od TIPa z Łodzi i sam (pewnie) zobaczysz ile osób się zgłosi.the silence is deafeningKomentarz
-
Wiem sam kupiłem G5 od Michalmag i jest jeszcze koleś z Pabianic ale nicka nie znam....Ten wątek założyłem bardziej aby poznać Waszą opinie aniżeli dlatego że chcę od niego już teraz kupić ten sprzętCanon Eos 5D Mark III/Canon 40D plus dwa szkła o których nie warto wspominać....Komentarz
-
TommyJ wymiata. Sprzedał mi gripa który był w Łodzi podczas gdy on był w Zakopanym. How cool is that?
Nikon od 14/09/09
ex-Canon
http://blog.moridin.pl - Blog o fotografii, Makach i nurkowaniu ...
http://photography.moridin.pl
http://mac-abc.moridin.pl - Poradniki i tutoriale dla switcherów z Windows na MakaKomentarz
-
Mi TommyJ sprzedal Sigme 18-50 3.5-5.6 z odbiorem osobistym na lotnisku... samemu nie ruszajac sie z Lodzi 8) . Grunt to dobra organizacja podziemna
Komentarz
-
chyba chodzi o medfoto jest z Pabianic właśnieZamieszczone przez gietrzy[Na cholere Ci jechać do Poznania jak przynajmniej 2 TIPy są w Łodzi.
TommyJ a drugi nie pamiętam.
Moge go polecić z czystym sumieniem kupiłem od niego Rebela z odbiorem w Krakowie
Komentarz
Komentarz