X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • toma20D
    Bywalec
    • 2006
    • 120

    #46
    Jestem przekonany ze powyższa plotka dotyczy tylko Canon Polska ponieważ inne oddziały w Europie maja się znakomicie i żadna podwyżka nie wystąpi wręcz odwrotnie zapowiadają się znaczne obniżki. Nie dajmy się zwariować plotkom które maja tylko jeden cel …nabić
    kieszeń dystrybutorom .
    pozdrawiam

    Tomasz

    __________________________________

    Canon 1D Mark IV, Canon 1DsMark III , i trochę szkiełek Gitzo 5541LS

    Komentarz

    • Cichy
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 7443

      #47
      To fakt, nie plotka. Ceny na aparaty 10 % w górę, na lampy i szkła 15 %. Canon zmienił politykę, ceny na Europę będą ujednolicone (na niekorzyść tych w Polsce), no a oddział CP właśnie zakończył swoją działalność.
      O obiektywach wiem prawie wszystko

      Komentarz

      • popmart
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1721

        #48
        a ja sobie myślę że to klasyczna kontrolowana plota mająca na celu wyczyszczenie magazynów z Canon Polska ....

        ale cóż to tylko domysły ...

        Komentarz

        • dentharg
          Uzależniony
          • 2005
          • 867

          #49
          Cichy, czy jest gdzieś oficjalne info na ten temat (tj. zakończenie żywota przez CP)?
          Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

          Komentarz

          • Cichy
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 7443

            #50
            Zamieszczone przez popmart
            a ja sobie myślę że to klasyczna kontrolowana plota mająca na celu wyczyszczenie magazynów z Canon Polska ....

            ale cóż to tylko domysły ...
            No to się mylisz, bo jakoś nie widzę tych cen, które miałyby wspomóc wyczyszczenie magazynów. Dystrybutor dzisiaj zaproponował juz mi nowe, wyższe ceny.
            O obiektywach wiem prawie wszystko

            Komentarz

            • Zaku
              Bywalec
              • 2005
              • 108

              #51
              dużo wyższe ceny zostały zaproponowane?

              Jaki przyrost procentowy, wstępnie ?
              40D,12-24, 18-55, 50 f/1,8; 24-105 f/4 IS, 70-200 f/4, 430EX

              Komentarz

              • paweleverest
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 1138

                #52
                Zamieszczone przez Cichy
                To fakt, nie plotka. Ceny na aparaty 10 % w górę, na lampy i szkła 15 %. Canon zmienił politykę, ceny na Europę będą ujednolicone (na niekorzyść tych w Polsce), no a oddział CP właśnie zakończył swoją działalność.
                Hymm ujednolicone i jeszce nam podnoszą ?? a ja już mysłałem ze drożej niż u nas to nie ma nigdzie i ze jak ujednolicą to bedzie spadek

                Komentarz

                • arra
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1023

                  #53
                  Zamieszczone przez paweleverest
                  Hymm ujednolicone i jeszce nam podnoszą ?? a ja już mysłałem ze drożej niż u nas to nie ma nigdzie i ze jak ujednolicą to bedzie spadek
                  U nas jest wyzszy VAT wiec bedzie drozej.

                  www.pbase.com/arra
                  R1+5D2
                  Jeżeli czas to pieniądz, to mogę powiedzieć, że brakuje mi czasu

                  Komentarz

                  • popmart
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1721

                    #54
                    Zamieszczone przez Cichy
                    No to się mylisz, bo jakoś nie widzę tych cen, które miałyby wspomóc wyczyszczenie magazynów. Dystrybutor dzisiaj zaproponował juz mi nowe, wyższe ceny.
                    bo to nie ceny tylko plotka miałaby wyczyścić te magazyny

                    ale to tylko luźne spekulacje , pewnie jesteś bliżej sedna sprawy
                    pozdrawiam

                    Komentarz

                    • Vitez
                      zło konieczne
                      • 2004
                      • 19804

                      #55
                      Zamieszczone przez Cichy
                      To fakt, nie plotka. Ceny na aparaty 10 % w górę, na lampy i szkła 15 %. Canon zmienił politykę, ceny na Europę będą ujednolicone (na niekorzyść tych w Polsce), no a oddział CP właśnie zakończył swoją działalność.
                      Oficjalne dowody sa potrzebne by plotka stala sie faktem.

                      Komentarz

                      • paweleverest
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1138

                        #56
                        Zamieszczone przez arra
                        U nas jest wyzszy VAT wiec bedzie drozej.

                        Tak czy siak musi być gdzieś drożej skoro u nas ujednolicenie wywoła podwyżke ( oby to była tylko plotka )

                        Komentarz

                        • Nemeo
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1757

                          #57
                          Zamieszczone przez paweleverest
                          Tak czy siak musi być gdzieś drożej skoro u nas ujednolicenie wywoła podwyżke ( oby to była tylko plotka )
                          W Islandii jest drożej niż u nas, bo to najdroższe państwo w Europie.

                          Komentarz

                          • Mac
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 2063

                            #58
                            Spoglądając na stronę http://www.canon.pl/, nic nie wskazuje na zniknięcie Canon Polska pewnie tylko zmieniono centra dystrybucji co wydaje się być logicznym posunięciem.
                            EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8 | EF 24-105/4 | EF 70-200/2.8| EF 100-400/4.5-5.6 | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4 | EF 135/2| EF 100/2.8 Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B

                            Komentarz

                            • tomalxx
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 216

                              #59
                              Zamieszczone przez Mac
                              Spoglądając na stronę http://www.canon.pl/, nic nie wskazuje na zniknięcie Canon Polska pewnie tylko zmieniono centra dystrybucji co wydaje się być logicznym posunięciem.
                              Canon nie ma (nie miał) centrum dystrybucji w Polsce jeżeli chodzi o sprzęt foto. Aparaty z reguły jechały z okolic Wiednia.

                              A co do aktualizacji strony www przez Canon Polska (sprzęt foto) to zawsze był to dramat.

                              Komentarz

                              • Mac
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 2063

                                #60
                                Czyli nie wiele się zmienia, teraz sprzęt będzie miał 100 km bliżej
                                Ponieważ plotka głosiła o zamknięciu Canon Polska więc wszedłem na ich stronę, rzadko tam zaglądam ale czasem spojrzę.
                                Pożyjemy i zobaczymy jak będzie.
                                EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8 | EF 24-105/4 | EF 70-200/2.8| EF 100-400/4.5-5.6 | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4 | EF 135/2| EF 100/2.8 Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B

                                Komentarz

                                Pracuję...