X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • serbio
    Bywalec
    • 2005
    • 243

    #16
    Witam
    Wlaśnie jestem po teście obiektywu 70-200/4 IS szklo cudne,ostrość perfekcyjna.
    Jestem bardzo zadowolony że zakupilem ze stabilizacją dziala idealnie.
    Z mojej strony chcialbym podziękować koledze Jaroslawowi nick JaBlam za pomoc w zakupie.W trakcie testu użyczyl wlasnego aparatu i wspomógl fachowym slowem .Calość odbyla się w sklepie na Slawkowskiej w Fotopanoramie.Jeszcze raz serdeczne dzięki.
    Pozdrawiam
    __________________________

    Komentarz

    Pracuję...