X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Propi
    Początki nałogu
    • 2005
    • 329

    #91
    Nie rozumiem tylko jednego... na co się wykruszacie? Na Allegro tego nie ma, a jak jest - to droższe. Oryginały też niewiadomokiedy przybędą... czyżby była jakaś konkurencja, o której nie wiem?
    www.piotrwojtasiak.pl

    Komentarz

    • solti
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1090

      #92
      Propi sprawdź PW
      Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
      galeria na forum Canon-board
      galeria na stronie lotnictwo.net.pl
      galeria.solti.pl

      Komentarz

      • Propi
        Początki nałogu
        • 2005
        • 329

        #93
        Sprawdziłem, jeśli wersja przezroczysta Ci odpowiada, dopisuj się do listy
        www.piotrwojtasiak.pl

        Komentarz

        • solti
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1090

          #94
          OK, dopisuję się na wersję do 580EX II
          Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
          galeria na forum Canon-board
          galeria na stronie lotnictwo.net.pl
          galeria.solti.pl

          Komentarz

          • Propi
            Początki nałogu
            • 2005
            • 329

            #95
            Cieszę się
            Lista jest zamknięta i nowe osoby dopisują się tylko, kiedy ktoś się odpisze.
            www.piotrwojtasiak.pl

            Komentarz

            • Propi
              Początki nałogu
              • 2005
              • 329

              #96
              Proszę pierwsze trzy osoby z listy o kontakt celem finalizowania transakcji Innymi słowy - sokół wylądował
              www.piotrwojtasiak.pl

              Komentarz

              • Krasuski
                Początki nałogu
                • 2007
                • 279

                #97
                Witam
                Jeśli ktoś z pierwszych trzech osób zrezygnował proszę przesunąć mnie na miejsce tej osoby z listy i dać znać.
                po pracy
                www.krzysztofkrasuski.pl

                Komentarz

                • irQ
                  Dopiero zaczyna
                  • 2006
                  • 16

                  #98
                  Kolego Krasuski - kolejeczka jest.... zadnego przeskakiwania... jak wymiekł ktos z pierwszej trojki to wchodzi najblizszy na to miejsce - a nie z konca listy....

                  Komentarz

                  • Krasuski
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 279

                    #99
                    spoko
                    taka cisza się zrobiła to pomyślałem że może pierwszy będę na liście

                    może ktoś potwierdzić tą liste ?

                    01. aNgest do 580 EXII - PRZELEW
                    02. Schuvi do 430 EX - PRZELEW
                    03. donald7000 do 580EX II - PRZELEW
                    04. KrzychK do 430EX - POBRANIE
                    05. KrzychK do Sigmy EF-500 DG Super - POBRANIE
                    06. Tomuś 380EX - POBRANIE
                    07. BelYaal 580ex II - POBRANIE
                    08. Alx_80 580EX - PRZELEW
                    09. irQ 580Ex II
                    10. Krasuski do 580 EX II - PRZELEW
                    11. dickhead do 430 EX - PRZELEW

                    czy coś pokręciłem ?
                    po pracy
                    www.krzysztofkrasuski.pl

                    Komentarz

                    • Propi
                      Początki nałogu
                      • 2005
                      • 329

                      #100
                      Wszystko się zgadza Póki co otrzymałem jeden przelew, dziś bądź jutro wysyłam zatem pierwszy dyfuzor. A tymczasem na Allegro wrzuciłem chińskiego WhaleTaila... obadajcie sobie, może ktoś się skusi
                      www.piotrwojtasiak.pl

                      Komentarz

                      • solti
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1090

                        #101
                        Jeśli dobrze rozumiem, to lista powinna wyglądać tak:
                        01. aNgest do 580 EXII - PRZELEW
                        02. Schuvi do 430 EX - PRZELEW
                        03. donald7000 do 580EX II - PRZELEW
                        04. KrzychK do 430EX - POBRANIE
                        05. KrzychK do Sigmy EF-500 DG Super - POBRANIE
                        06. Tomuś 380EX - POBRANIE
                        07. BelYaal 580ex II - POBRANIE
                        08. Alx_80 580EX - PRZELEW
                        09. irQ 580Ex II
                        10. Krasuski do 580 EX II - PRZELEW
                        11. dickhead do 430 EX - PRZELEW
                        12. solti do 580 EX II - PRZELEW

                        slouON zrezygnował, a ja wskoczyłem na jego miejsce:smile:
                        Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
                        galeria na forum Canon-board
                        galeria na stronie lotnictwo.net.pl
                        galeria.solti.pl

                        Komentarz

                        • Propi
                          Początki nałogu
                          • 2005
                          • 329

                          #102
                          aNgest również się wykruszył. KrzychK - odezwij się na PW, wskakujesz jako następny
                          www.piotrwojtasiak.pl

                          Komentarz

                          • donald7000
                            Początki nałogu
                            • 2004
                            • 382

                            #103
                            Zamieszczone przez Propi
                            Wszystko się zgadza Póki co otrzymałem jeden przelew, dziś bądź jutro wysyłam zatem pierwszy dyfuzor.
                            Smiem stwierdzic ze te przelew pewnie moj.
                            Czekam na przesylke.

                            Komentarz

                            • Propi
                              Początki nałogu
                              • 2005
                              • 329

                              #104
                              Przesyłka poszła dzisiaj, jutro powinna dotrzeć (chyba, że kochana poczta coś wymyśli). Czekam jeszcze na jeden przelew, jutro idzie jedno pobranie, przed weekendem powinniście już wszyscy mieć sprzęty w domu
                              www.piotrwojtasiak.pl

                              Komentarz

                              • donald7000
                                Początki nałogu
                                • 2004
                                • 382

                                #105
                                Mam !!!
                                Właśnie testuję, jak tylko znajdę chwilkę to wyślę na forum do porównania ze stroffenem.

                                Wygląda śmiesznie!

                                Komentarz

                                Pracuję...