Nie rozumiem tylko jednego... na co się wykruszacie?
Na Allegro tego nie ma, a jak jest - to droższe. Oryginały też niewiadomokiedy przybędą... czyżby była jakaś konkurencja, o której nie wiem?
X
-
-
Propi sprawdź PW
Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności
Niestety ja mam tylko chęci
galeria na forum Canon-board
galeria na stronie lotnictwo.net.pl
galeria.solti.plKomentarz
-
Sprawdziłem, jeśli wersja przezroczysta Ci odpowiada, dopisuj się do listy
Komentarz
-
OK, dopisuję się na wersję do 580EX II
Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności
Niestety ja mam tylko chęci
galeria na forum Canon-board
galeria na stronie lotnictwo.net.pl
galeria.solti.plKomentarz
-
Cieszę się
Lista jest zamknięta i nowe osoby dopisują się tylko, kiedy ktoś się odpisze.Komentarz
-
Proszę pierwsze trzy osoby z listy o kontakt celem finalizowania transakcji
Innymi słowy - sokół wylądował
Komentarz
-
Witam
Jeśli ktoś z pierwszych trzech osób zrezygnował proszę przesunąć mnie na miejsce tej osoby z listy i dać znać.po pracy
www.krzysztofkrasuski.plKomentarz
-
Kolego Krasuski - kolejeczka jest.... zadnego przeskakiwania... jak wymiekł ktos z pierwszej trojki to wchodzi najblizszy na to miejsce - a nie z konca listy....Komentarz
-
spoko
taka cisza się zrobiła to pomyślałem że może pierwszy będę na liście
może ktoś potwierdzić tą liste ?
01. aNgest do 580 EXII - PRZELEW
02. Schuvi do 430 EX - PRZELEW
03. donald7000 do 580EX II - PRZELEW
04. KrzychK do 430EX - POBRANIE
05. KrzychK do Sigmy EF-500 DG Super - POBRANIE
06. Tomuś 380EX - POBRANIE
07. BelYaal 580ex II - POBRANIE
08. Alx_80 580EX - PRZELEW
09. irQ 580Ex II
10. Krasuski do 580 EX II - PRZELEW
11. dickhead do 430 EX - PRZELEW
czy coś pokręciłem ?
po pracy
www.krzysztofkrasuski.plKomentarz
-
Wszystko się zgadza
Póki co otrzymałem jeden przelew, dziś bądź jutro wysyłam zatem pierwszy dyfuzor. A tymczasem na Allegro wrzuciłem chińskiego WhaleTaila... obadajcie sobie, może ktoś się skusi
Komentarz
-
Jeśli dobrze rozumiem, to lista powinna wyglądać tak:
01. aNgest do 580 EXII - PRZELEW
02. Schuvi do 430 EX - PRZELEW
03. donald7000 do 580EX II - PRZELEW
04. KrzychK do 430EX - POBRANIE
05. KrzychK do Sigmy EF-500 DG Super - POBRANIE
06. Tomuś 380EX - POBRANIE
07. BelYaal 580ex II - POBRANIE
08. Alx_80 580EX - PRZELEW
09. irQ 580Ex II
10. Krasuski do 580 EX II - PRZELEW
11. dickhead do 430 EX - PRZELEW
12. solti do 580 EX II - PRZELEW
slouON zrezygnował, a ja wskoczyłem na jego miejsce:smile:Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności
Niestety ja mam tylko chęci
galeria na forum Canon-board
galeria na stronie lotnictwo.net.pl
galeria.solti.plKomentarz
-
aNgest również się wykruszył. KrzychK - odezwij się na PW, wskakujesz jako następny
Komentarz
-
Komentarz
-
Przesyłka poszła dzisiaj, jutro powinna dotrzeć (chyba, że kochana poczta coś wymyśli). Czekam jeszcze na jeden przelew, jutro idzie jedno pobranie, przed weekendem powinniście już wszyscy mieć sprzęty w domu
Komentarz
-
Mam !!!
Właśnie testuję, jak tylko znajdę chwilkę to wyślę na forum do porównania ze stroffenem.
Wygląda śmiesznie!Komentarz
Komentarz