X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Vitez
    zło konieczne
    • 2004
    • 19804

    #16
    Zamieszczone przez MARANTZ
    Foto-bogutti to ostatnie miejsce w którym bym cokolwiek kupił od tego wyrachowanego grubego cwaniaka. Ten facet bez mrugnięcia okiem wciśnie sprzęt o którym świetnie wie, że jest "zwalony" (bo oddało go już kilku ludzi) a jak wyczuje frajera to wciśnie sprzęt za grubo przesadzoną kasę.
    I przez Ciebie zaraz znowu się zacznie jazda z domaganiem się usuwania nieprzychylnych postów .

    Komentarz

    • K_RED_KA

      #17
      bo w foto-bogutti trzeba się umieć targować. Przedstawić ceny rynkowe innych internetowych sklepów i zaproponować Swoją oczywiście w granicach rozsądku.
      Jednym słowem mówisz że jak opuści do tej ceny to bierzesz jak nie to....

      Komentarz

      • Morfii
        Uzależniony
        • 2010
        • 529

        #18
        Jest jeszcze coś takiego:
        infoto.pl to oficjalny sklep polskiego dystrybutora wielu marek foto i video oraz elektroniki użytkowej. Tu kupisz bezpiecznie oryginalne produkty: Voigtlander, Newell, FeiyuTech, Camrock, Saramonic, Laowa, Aputure i wielu innych

        Nie wiem co tam konkretnie jest ale stronka jest nie uaktualniana... tzn. na allegro jest więcej niż na stronie... w najbliższym czasie podjadę bo mam blisko to napiszę co i jak
        było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

        Komentarz

        Pracuję...