X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Cichy
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 7443

    #16
    Naprawdę liczysz na jakikolwiek Cashback ? LOL
    O obiektywach wiem prawie wszystko

    Komentarz

    • sebcio80
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 2655

      #17
      nie ma na to zadnych szans, takowy pewnie sie pojawi tuz po kryzysie
      Moje wątki na forum: sport | fashion
      | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

      Komentarz

      • MacGyver
        Cenzor
        • 2006
        • 7043

        #18
        Zamieszczone przez BenRhod
        Czy może ktoś już coś wie? Może są jakieś przecieki:razz:, nieoficjalne informacje?
        Nikt nic nie wie, Canon zapewne nie zrobi. W zaistniałej sytuacji, jako administracja możemy rozczarowanym canonierom zaoferować cash-back za korzystanie z CB. Jako że jest ono bezpłatne, zwrot wyniesie 0 euro, ale jeśli komuś to poprawi samopoczucie możemy dać ogłoszenie że takowy zwrot obowiązuje, przez najbliższe pół roku ;-)
        Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

        Komentarz

        • BenRhod
          Bywalec
          • 2008
          • 107

          #19
          Zamieszczone przez Cichy
          Naprawdę liczysz na jakikolwiek Cashback ? LOL
          A dlaczego nie? Według niektórych ekonomistów aby rozruszać rynek należy zwiększyć przepływ towarów i kapitału. Tak więc zamiast sprzęt ma zalegać w magazynie i tracić to lepiej zrobić "cash-back" i mieć ruch w interesie.
          80d + S 17-50 + C 24/2.8 STM + C 50/1.8 STM + C EF 28-105/3.5-4.5 II USM + C 18-55/3,5-5,6 IS STM + YN 600 EX-RT II + N di622

          Komentarz

          • Goomis
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1893

            #20
            Zamieszczone przez BenRhod
            A dlaczego nie? Według niektórych ekonomistów aby rozruszać rynek należy zwiększyć przepływ towarów i kapitału. Tak więc zamiast sprzęt ma zalegać w magazynie i tracić to lepiej zrobić "cash-back" i mieć ruch w interesie.
            problem w tym, że Canonowi akurat sprzęt w magazynie nie zalega :-P (przynajmniej w europie...) Ba patrząc na przykładzie 5DmkII to stany magazynowe są już wykupione od dawna i to ludzie czekają w kolejkach na sprzęt a nie sprzęt w magazynach na ludzi ;-)

            Canon głównie dostał po du*ie na rynku azjatyckim - może tam dadzą cash-back'a :-P

            Nie ma co liczyć na żaden wiosenny cash-back imho najprędzej na jesień.
            Poza tym cash-backi były tłumaczone jakimiś rocznicami itd. a w tym roku jest 50rocznica Canon SLR - jest okazja więc i to nawet nie mała :-D
            5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

            Komentarz

            • bebesky
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1231

              #21
              dziś na stronie canona pojawił się banerek o zwrocie kasy za kamery
              może też coś dadzą za sprzęt foto

              Kiedyś ktoś puszczał plotkę że od czerwca ma być odszkodowanie za zakup (cash back) więc już na pewno wkrótce zobaczymy

              Komentarz

              • Arek_Gd
                Bywalec
                • 2008
                • 249

                #22
                Taa..zaraz grudzień a tu cisza.

                Wszystko wskazuje na to że na cash back'a nie ma szans w tym roku.
                Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie. Ansel Adams

                Komentarz

                • wiktor2323
                  Pełne uzależnienie
                  • 2009
                  • 1290

                  #23
                  Mam Pytanie czy jak kupie np puszke teraz a akcje ogłoszą np 15 grudnia to pieniądze zwracają za sprzęt kupiony od 15 grudnia czy np z 2 miesięcy przed ogoszeniem cb?
                  Nie ukrywam, że chętnie bym cashback'a dołożył do czegoś od pana C ale nie wiem jak to rozegrać.
                  Pozdrawiam
                  Facebook
                  WWW

                  Komentarz

                  • mamiyka
                    Początki nałogu
                    • 2009
                    • 289

                    #24
                    Liczyć na hojność Canona to spore nadużycie.
                    Wystarczy spojrzeć,jak winduje ceny,chociażby 5DmkII

                    Komentarz

                    • tombas
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2195

                      #25
                      Zamieszczone przez wiktor2323
                      Mam Pytanie czy jak kupie np puszke teraz a akcje ogłoszą np 15 grudnia to pieniądze zwracają za sprzęt kupiony od 15 grudnia czy np z 2 miesięcy przed ogoszeniem
                      paragon/faktura z datą od dnia rozpoczącia akcji,
                      a swoją drogą to nie sądze, żeby cos miało byc. Kupuj sprzęt i ciesz się zdjęciami:-P
                      Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
                      (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

                      Komentarz

                      • Tomasz Buttler
                        Dopiero zaczyna
                        • 2008
                        • 28

                        #26
                        strona domowa, blog

                        Komentarz

                        Pracuję...