Witam, nie chcę być ponownie tym kto przynosi złe wieści ale napiszę co wiem. Istnieje prawdopodobieństwo, że kupujący w sklepie pstryk.pl mogą napotkać kłopoty, dlatego polecam by wszelkie zamówienia realizować na drodze "za pobraniem". W branży od jakiegoś czasu mówi się o tym i obserwuje niepokojące symptomy. Mam nadzieję, że obecny właściciel (pstryk zmienił jakiś czas temu właściciela - stereo), szybko opanuje sytuację i nic się nie wydarzy ale zalecam ostrożność. Życzymy im jak najlepiej, w końcu to jeden z najstarszych sklepów.
X
-
Tagi: Brak
-
-
Witam, nie chcę być ponownie tym kto przynosi złe wieści ale napiszę co wiem. Istnieje prawdopodobieństwo, że kupujący w sklepie pstryk.pl mogą napotkać kłopoty, dlatego polecam by wszelkie zamówienia realizować na drodze "za pobraniem". W branży od jakiegoś czasu mówi się o tym i obserwuje niepokojące symptomy. Mam nadzieję, że obecny właściciel (pstryk zmienił jakiś czas temu właściciela - stereo), szybko opanuje sytuację i nic się nie wydarzy ale zalecam ostrożność. Życzymy im jak najlepiej, w końcu to jeden z najstarszych sklepów.
Może podasz jakieś konkrety.Komentarz
-
jak to jeszcze chwila? Przecież już nie ma gdzie kupować. albo wurtualne oferty albo czysto spekuacyjne. Koniec. kramik pod tytułem CP zamknięty.
Co do Pstryk.pl. nie wiem jak sprawa wygląda teraz. Sam kupiłem u nich kilka puszek/szkieł i wszystko zawsze było OK. no ale skoro nowy własciciel to pewnie i nowe porządki. swoją drogą szkoda trochę Pstryka . kiedyś solidna firma no i sporo towaru mieli na magazynie. (jak teraz nie wiem bo zaczeli sie mocno cenić wiec i zakupy u nich zakończyłem).
tak czy inaczej jeśli daje sie ostrzeżenie to warto przedstawić argumenty takiego działania. Wiec czekamy na opis sytuacji.Ostatnio edytowany przez Canion; 17216.Komentarz
-
Najbardziej wkurzajace jest to ze obsmarowywuje sie firme bez zadnych konkretow, od tak, bo poprostu byc moze ktos chce zrobic antyreklame.
Biorac pod uwage przyklad Japanfoto czy wczesniej dwoch innych sklepow internetowych nie zwiazanych z fotografia, bardzo szybko wywolamy panike.
A co do ostroznosci to wybierajcie przesylke za pobraniem, nie wiele drozsza, a prawdopodbienstwo wieksze, ze tranzackja bedzie ok. Zawsze mozna dostac cegly zamiast towaru, ale tozdecydowanie bardziej dyscyplinuje sprzedajacych niz jak maja juz kase na koncie.
PS
Jak na ironie piszac tego posta na RMFie w wiadomosciach podali ,ze szukaja wlasciciela e-zapach.pl - sytuacja analogiczna do japanafoto.Ostatnio edytowany przez Merauder; 18254.7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|Komentarz
-
Swego czasu na pstryk'u zamawiałem Velbona i jak najbardziej pozytywne odczucia.
Zgadzam się Merauder'em.
Nie można z góry zakładać tego, że ktoś kupił firmę tylko po to aby oszukiwać.
Jak ktoś przejmie REAL to tez nie kupować tam ?Canon
Komentarz
-
No nie, w ten sposób można obsmarować każdego. Anonimowo i bez szczegółów.
Zamykam, ewentualne powtórne otwarcie warunkując podaniem wiarygodnych bliższych informacji.
EDIT, 13.02.2009.
Dostałem konkretne informacje od klientki tego sklepu więc otwieram ponownie.Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutajKomentarz
-
na temat dorzucam swoje 5 groszy.
- w 2008 kupowałam aparat i strasznie długo na niego czekałam. dostawałam informacje - ze nie mają itp., ze dystrybutor nie ma!
sprawdziłam inne sklepy - mieli od ręki.
- zrezygnowałam, ale kupiłam książkę, która mi się podobała. Dostałam paragon na Stereo!
- W tym roku dałam jeszcze raz szanse temu sklepowi i kupiłam inny mały gadżet, podobno mieli na magazynie więc tym razem wszystko było ok!
Dostaje Paragon a tam inna firma - jakiś Millroy. Na stronie jak wół - sklep obsługuje Stereo!
00-707 Warszawa, ul. Żenczykowskiego 2B
NIP 521-31-03-258; Regon: 016369661;
Wpisana do KRS pod numerem 0000015182 (ta firma już nie istnieje pod tym wpisem!!!! proszę zerknąć do KRS-u)
- Patrzę na stronę Stereo.pl S.A - Grupa Stereo S.A.
Ul. L. Rydygiera 8
01-793 Warszawa
NIP 521-31-03-258
Regon 016369661
KRS 0000015182
Kontynuując - poszukam co w trawie piszczy:
Najnowsze informacje ze świata nowoczesnych technologii, komputerów, branży IT. Wszystko co się dzieje w sieci i dotyczy sieci.
i wpis: Pracownik Stereo ocena: brak oceny
IP: 89.229.96.218 2009-01-08 09:08:05
Szkoda tylko ze od sierpnia 2008 Stereo.pl zapomnialo ze pracownikom sie placi i do dzisiaj nie zobaczylem ja i wielu innych ani grosza na koncie.
dziwne...Komentarz
-
Sporo osób zglasza bałagan od momentu kiedy stereo przejęło pstryka. trudno powiedzieć czy te kłopoty to wina przejęcia czy wrecz odwrotnie czyli próba naprawy Pstryka.
Byłoby szkoda Pstryka bo kiedyś to fajny sklep był. Sam wiele razy robiłem zakupy dopoki ceny jakiś czas temu nie poszybowały tam w kosmos.
jak ktoś z rejonu Łomianek to tam jest inny sklep który wydaje sie być sensowny czyli Beafoto. zakupów nie robilem ale kontakt telefoniczny/gg sensowny i konkretny.Ostatnio edytowany przez Canion; 17216.Komentarz
-
Ostatnio zamawiałem u nich kilka gratów i z tego co się dowiedziałem w rozmowach telefonicznych to przez ostatnie miesiące mieli spory bałagan bo zmieniali lokalizacje, magazyn, właściciela itd. Długo się czeka na załatwienie nawet drobnych rzeczy ale braku uczciwości na pewno nie można im zarzucić, nie robią problemów przy zwrotach, pracownicy też są dość rzeczowi i konkretni - jak się komuś specjalnie nie śpieszy to polecam.Komentarz
-
ale ile można czekać?? wszędzie aparaty są dostępne, a czekając i wierząc w zapewnienia, że już w tym tygodniu będą straciłam miesiąc!! w dzisiejszych czasach czekać na przesyłkę miesiąc! niepoważni ludzie. znam takie teksty i śmierdzą mi na kilometr! skoro firma dobrze się kręciła to po co zmieniać właściciela - w tą i z powrotem, magazyny?Ostatnio zamawiałem u nich kilka gratów i z tego co się dowiedziałem w rozmowach telefonicznych to przez ostatnie miesiące mieli spory bałagan bo zmieniali lokalizacje, magazyn, właściciela itd. Długo się czeka na załatwienie nawet drobnych rzeczy ale braku uczciwości na pewno nie można im zarzucić, nie robią problemów przy zwrotach, pracownicy też są dość rzeczowi i konkretni - jak się komuś specjalnie nie śpieszy to polecam.Komentarz
-
Ostatnio pierwszy raz kupowałem w pstryk.pl (jako jedyni w PL sprzedają to co kupowałem), zadzwoniłem się dopytać, pan przyjął od razu zamówienie, towar miałem w domu następnego dnia, rewelacja.Komentarz
-
..."wszędzie" to pojęcie względne jak "prawie"... Po co zmieniac wlasciciela... Jak wiesz, zyjemy w kapitalizmie i wiekszy kupuje mniejszego. Zawsze tak bylo i bedzie. To sa interesy.ale ile można czekać?? wszędzie aparaty są dostępne, a czekając i wierząc w zapewnienia, że już w tym tygodniu będą straciłam miesiąc!! w dzisiejszych czasach czekać na przesyłkę miesiąc! niepoważni ludzie. znam takie teksty i śmierdzą mi na kilometr! skoro firma dobrze się kręciła to po co zmieniać właściciela - w tą i z powrotem, magazyny?
Ale wracajac co meritum sprawy, to kupowalem u nich puszke, szkla, palnik i wszystko bylo na czas. Jedynie palnik do 2 tygodni w okresie swiatecznym. Wiec, to jest tak.. Czasem sie trafi, ze brak jest czegos na stanie i trzeba czekac. Nikt teraz nie sprowadza po iles tam egzemplarzy sprzetu, ktory nie schodzi czesto i gesto. Nawet sklepy na miejscu, nie maja np. kilku szkiel do wyprobowania. Fajnie by bylo, jakby mozna bylo przebierac. Ale nikt o zdrowych zmyslach sobie takiego bata nie ukreci, sprowadzajac sprzet ktory byc moze nie zejdzie lub zmieni sie kurs euro... Ale mozna jak JapanFoto na zas... Kasy nabrac a potem nie ma za co kupic jak wszystko podskoczylo, wiec trzeba sie zwijac... Tak zle i tak niedobrze.Ostatnio edytowany przez ExploRa; 1076.Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
Komentarz