X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • p13ka
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1013

    #16
    Zamieszczone przez kavoo
    A ja z drugiej strony moge jedynie zalowac, ze sprzedajaca nie ma w tym arsenale szkla, ktore mnie w tej chwili najbardziej interesuje... bo juz bym jechal nad morze pociagiem
    100-400? :smile:

    Komentarz

    • Arkan
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 1401

      #17
      200/1.8 :-)
      Pentax K-5 II, Leica M9

      Komentarz

      • tpop
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 1465

        #18
        Zamieszczone przez Arkan
        200/1.8 :-)
        to juz chyba tylko z drugiej reki? Na eBayu znalazlem tylko jeden i to za prawie 4tys $. Ale ponoc to najszybszy obiektyw swiata.
        Ostatnio edytowany przez tpop; 553.
        photography is like feeding heroin, its highly addictive

        Komentarz

        • Pszczola
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 1760

          #19
          Najszybszymi 'obiektywami' swiata sa free focusy z aparatow kompaktowych
          EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

          Komentarz

          • kavoo
            Zablokowany
            • 2004
            • 1173

            #20
            Zamieszczone przez tpop
            to juz chyba tylko z drugiej reki? Na eBayu znalazlem tylko jeden i to za prawie 4tys $. Ale ponoc to najszybszy obiektyw swiata.
            Najszybszy jak najszybszy... ale jeden z najbardziej udanych w historii calej Eternii na pewno ;-)
            Malo jest sampli na pBase, ale te, ktore widzialem (Notre Dame) wymontowaly mi szczeke z zawiasow na dlugi czas

            Zas co sie mnie tyczy to p13ka ma oczywiscie racje ;-) Dzis wieczorem byc moze bede juz wiedzial za ile i kiedy do mnie przyleci
            Ostatnio edytowany przez kavoo; 649.

            Komentarz

            • Pszczola
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1760

              #21
              Znalazlem ciekawa strone zawierajaca m.in. sample zdjec z tej 200-ki. Ogladnac mozna je TUTAJ . Po klikaniu w Previous<->Next do poogladania jest kilka dobrych sampli. Po kliknieciu w zdjecie dostajemy duzy obrazek.
              EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

              Komentarz

              • Pszczola
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 1760

                #22
                Warto zarknac takze na sample z innych szkiel pod TYM adresem.
                EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

                Komentarz

                • marekbp
                  Dopiero zaczyna
                  • 2005
                  • 49

                  #23
                  Ja tu widzę inną możliwość. Juz takie numery były. Żona z mężem źle żyje, mąż wyjeżdza na delegację a ona w szybkim tempie pozbywa się jego ulubinych zabawek. Kto czytał "Wierność w stereo" wie o czym mówię
                  marekbp
                  350D

                  Komentarz

                  • KuchateK
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 4895

                    #24
                    Ja to nawet znam takie przypadki z zycia znajomych Jak opowiadaja dzisiaj to boki mozna zrywac ze smiechu
                    ...

                    Komentarz

                    • kavoo
                      Zablokowany
                      • 2004
                      • 1173

                      #25
                      Zamieszczone przez Pszczola
                      Znalazlem ciekawa strone zawierajaca m.in. sample zdjec z tej 200-ki. Ogladnac mozna je TUTAJ
                      Eeee tam... zerknij TUTAJ Tak sie kaszle na pelnej dziurze

                      BTW: to jest katedra w Reims, nie Notre Dame... pamiec mam dobra, ale krotka ;-)

                      Komentarz

                      • Nemeo
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 1757

                        #26
                        Może facet był fotografem i mu się zmarło, a laskę nie bawi fotografia, i sprzedaje co zostało po mężu.

                        Komentarz

                        • kavoo
                          Zablokowany
                          • 2004
                          • 1173

                          #27
                          Dobrze, ze TA AUKCJA pojawila sie na wloskim ebay-u a nie na Allegro, bo co poniektorzy mogliby sprzedajacego posadzic o to, ze 5 sklepow do ostatniej klepki ogolocil

                          Komentarz

                          • karo82
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 125

                            #28
                            Zamieszczone przez Pszczola
                            Warto zarknac takze na sample z innych szkiel pod TYM adresem.
                            ladna kolekcje obiektywow posiada owy pan... pozazdroscic mozna jedynie i pomarzyc
                            body: 94kg,190cm|szkiełka: w lodowce jakies 0,5 i dwa piwka
                            digart|wikaad

                            Komentarz

                            • tpop
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 1465

                              #29
                              to chyba jakas wzbogacona wersja 350D . Moze to po jakims hacku http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50270847
                              photography is like feeding heroin, its highly addictive

                              Komentarz

                              • Routlaw
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 983

                                #30
                                Kiedyś w którymś topicu był link do aukcji obrazu ojca dyrektora, jednak nie moge za nic jej znaleźć..
                                Wsadze tutaj to co chce pokazać.. Nie wiem czy nie było, jeśli tak to wykasujcie posta.. Jeśli któryś z moderatorów znajdzie lepsze miejsce dla tego to proszę przenieść

                                Aukcja z Allegro pod tytułem SPRZEDAM OJCA RYDZYKA
                                14, 24, 50, 85, 135, 70-200

                                BLOG

                                Komentarz

                                Pracuję...