X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • toni
    Bywalec
    • 2005
    • 163

    #16
    Allegro padnie i to prawdopodobnie niebawem.....ale jak znam życie ktoś forsę wyprowadzi.....
    Chodzi o to że w/g KC biorąc prowizję od transakcji jest się w niej stroną ( posrednikiem ) a według ustawy o konsumentach strona sprzedająca i posrednik odpowiada za towar.....w prawdzie w reg. Allegro jest napisane że nie , ale ten regolamin wobec int. art. KC można sobie włożyć .....Pozdrawiam
    [email protected]
    gg 1508208
    Toni Maola
    :wink:

    Komentarz

    • tpop
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 1465

      #17
      Zamieszczone przez toni
      a według ustawy o konsumentach strona sprzedająca i posrednik odpowiada za towar.....
      a czy artykul tyczy sie rowniez aukcji jako takich?
      photography is like feeding heroin, its highly addictive

      Komentarz

      • gonzo44
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1304

        #18
        Zamieszczone przez toni
        Allegro padnie i to prawdopodobnie niebawem
        Ale, masz jakies wsparcie ?
        ebayowi, przynajmniej polskiemu, jak na razie duzo brakuje. Chociazby uzytkownikow.
        Moje zdjęcia na CB

        Komentarz

        Pracuję...