X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • melka
    Dopiero zaczyna
    • 2008
    • 28

    #1

    Problem z wyceną canona 24-85mm - help

    Heloł.

    Mam problem z wyceną obiektywu - chcę sprzedać canona 24-85mm f3.5-4.5, bez przedniego dekielka który straciłam. Od tamtego momentu aparat leżał w folii bąbelkowej i w pudełku. Ma 1,5 roku, nieporysowany, trochę kurzu załapał, pierścień odrobinę już poluzowany.ustrzeliłam nim jakieś 2,5- 3 tyś. zdjęć.

    na ile zł powinnam go wycenić?

    Wdzięcznam za wszelkie odp.
    Canon EOS 30D, 50mm 1.8 II, Canon 85mm 1.8, Tamron 17-50 2.8 i sporo chęci.
    galeria
  • Bogdan56_Ch
    Początki nałogu
    • 2007
    • 377

    #2
    Na Allegro wystawiony jest ten obiektyw za 800 zł w stanie bardzo dobrym.



    Myślę ze możesz go wystawić na Allegro z ceną minimalną np 600 zł, jeżeli zależy Ci na sprzedaży to odpuść ceną min. do 500 zł. Jest szansa że ktoś powalczy.

    Komentarz

    • melka
      Dopiero zaczyna
      • 2008
      • 28

      #3
      No tak też chciałam za 6 stówek ale ludzi mi mówią, że za dużo chcę

      przecież go nie oddam za 3 stówy skoro ze sklepu to on za 1400 schodzi co najmniej!

      A to moje bejbe pierwsze.
      Canon EOS 30D, 50mm 1.8 II, Canon 85mm 1.8, Tamron 17-50 2.8 i sporo chęci.
      galeria

      Komentarz

      • fbartek
        Dopiero zaczyna
        • 2008
        • 30

        #4
        ja swojego jakieś 1,5 roku temu puściłem za 600 (też miał luzy).
        Wszyscy mają Canon - mam i ja.
        Moja galeria na CB. Zachęcam do konstruktywnej krytyki.

        http://www.bartekfraczyk.wordpress.com/

        Komentarz

        Pracuję...