X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Parteq
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1159

    #1

    Gdzie w Szczecinie odbitki?

    Szukam miejsca w Sznie gdzie mozna w dobrej cenie i dosc sprawnie zrobic odbitki.
    Okolo 500szt. Byloby super gdyby udalo sie w 24h.

    Ktos ma jakies miejsce godne polecenia?
    Gdzie mozna online to mniej wiecej wiem, ale chcialbym sprawdzic cos mniej wirtualnego.
    Rowniez wieksze formaty, 30x45 itp.

    Sprawdzalem posty - nic nie znalazlem w starych.
    Dzieki za pomoc.

    Portrety | Slubne | Facebook | Warsztaty
  • Pawel_G
    Uzależniony
    • 2008
    • 527

    #2
    Może nie w samym Szczecinie ale do Chojny nie jest daleko: http://www.adstudio.com.pl/

    Komentarz

    • BeatX
      PLUS member
      PLUS member
      • 2007
      • 1733

      #3
      moge ci polecic punkt Agfy.
      - wchodzisz do budynku radissona i na dole przy recepcji jest kiosk ruchu gdzie stoi maszynka z czytnikiem kart, do przygotowania zamowienia na odbitki.
      kolejnego dnia przychodzisz po odbior zdjec
      wywoluje u nich od lat i jestem b. zadowolony.
      Moje zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/193816559@N05/

      Komentarz

      • tomaszt81
        Bywalec
        • 2009
        • 100

        #4
        Ja takze polecam adstudio.

        Komentarz

        • lukaszczecin
          Bywalec
          • 2007
          • 99

          #5
          BeatX, Agfa nadal tam działa. Też zawsze tam oddawałem, ale siedziby nie ma i myślałem, że w ogóle przestało to istnieć.
          puszki + szkła + inne graty

          Komentarz

          • Pawel_G
            Uzależniony
            • 2008
            • 527

            #6
            Agfa przeniosła się na Duńską - jadąc pod górę po lewej stronie. Jeśli chodzi o jakość odbitek to nie dorastają do pięt AdStudio.

            Komentarz

            • Parteq
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1159

              #7
              Dzieki za wszystkie namiary.

              Portrety | Slubne | Facebook | Warsztaty

              Komentarz

              • lukaszczecin
                Bywalec
                • 2007
                • 99

                #8
                o AdStudio też dużo dobrego słyszałem, a na jakimś blogu czy czymś innym widziałem ich pracownię...pełna profeska. Jeszcze z usług nie korzystałem , także trudno mi porównywać z Agfą.
                puszki + szkła + inne graty

                Komentarz

                • elmalier
                  Dopiero zaczyna
                  • 2005
                  • 33

                  #9
                  ja jakiś czas temu polecałem dla większych formatów
                  http://drukarniacyfrowa.szczecin.pl/ - na ku słońcu są, większe formaty biją na głowę ceny z labu, ale to jest cyfrówka (choć serio jakoś jest super, zwłaszcza laminowanego) ale to możesz sam sprawdzić, wydrukujesz jedno i będziesz wiedział cena jednej sztuki chyba 5,50, małe formaty jak 10x15 to sam musisz ocenić.
                  www.bodurka.pl

                  Komentarz

                  Pracuję...