X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ferrari_alex
    Bywalec
    • 2009
    • 109

    #16
    Kupiłem u nich kilka rzeczy:
    Plecak Lowepro-był najtańszą opcją, jaką znalazłem w sieci i dodatkowo dalimi jeszcze zniżkę:-)
    24-105-cena była jedna z najniższych w Warszawie, ale niestety trochę chamskie było zagranie - sprzedali mi obiektyw, który jest wkicie z 5DMKII, czyli bez oryginalnegopudełka.
    Chciałem też kupić u nich kartę 16GB 60mb/s, ale kosztowała 550 PLN, czy jakoś tak. Tego samego dnia kupiłem tą kartę w Kodak Express na nowym ściecie za 389 PLN.

    Niektóre ceny mają ok, niektóre nie. Mają dobrą lokalizację i bardzo dobry sklep.....ja ten sklep bardzo lubię i staram się kupować wszystko u nich...mimo, że są minusy.
    Alex
    --------------------------
    5D MKII. 24-105 F/4 IS . 70-200 F/4 IS

    Komentarz

    • Jago
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1502

      #17
      Zamieszczone przez ferrari_alex
      ...........Niektóre ceny mają ok, niektóre nie. Mają dobrą lokalizację i bardzo dobry sklep.....ja ten sklep bardzo lubię i staram się kupować wszystko u nich...mimo, że są minusy.
      Rzeczywiście mają dobre niektóre promocyjne ceny i warto sprawdzić, czy rzecz której szukamy jest akurat w promocji. Ja miałem okazję kupować u nich za pośrednictwem internetu. Generalnie jestem zadowolony, tzn szybka wpłata z mojej strony i szybka wysyłka z ich strony. Jeden minus - na początku transakcji dostałem od nich mejla z automatu (podziękowanie za zakupy, podanie numeru konta i itp). Mile bym widział także z ich strony informację o zaksięgowaniu już pieniędzy na ich koncie i wysłaniu do mnie towaru. A tak zaskoczył mnie w domu pan z UPS z przesyłką - generalnie jednak nadeszła ona bardzo szybko i z tego powodu byłem zadowolony.
      C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

      Komentarz

      • oskardj92
        Początki nałogu
        • 2009
        • 423

        #18
        Ja zamówiłem u nich 50D i kartę SanDiska 8GB. Przesyłkę wysłali planowo, ale kurier DPD zagubił ją już w samym Szczecinie(czyli u mnie). Od tego momentu zaczęły się schody. 2 tygodnie czekania na jakiś ruch z ich strony, moje telefony były, ale nic nie dawały. Zdenerwowałem się strasznie takim podejściem do klienta. Zrezygnowałem. 50D zamówiłem w Fotojokerze. Sądziłem, że zakupy będą przyjemnością, bo to jeden z autoryzowanych sprzedawców Canona w Polsce, a tu o takie rzeczy. Ja osobiście odradzam ten sklep.

        50D, 1000D, 3000N, PS a530, EF-S 17-85mm IS USM, EF-S 18-55mm, EF 28-80mm, EF 75-300mm, Nissin Di622

        Komentarz

        • osiolek
          • 2009
          • 6

          #19
          Powiem szczerze, że kiedyś pracowałem w firmie komputerowej gdzie robiono wysyłki sprzętu kurierem. Do zaginięć paczek faktycznie dochodzi bardzo rzadko. Jednak zeby odzyskać pieniądze od firmy kurierskiej po zgłoszeniu kradzieży paczki to nie taka prosta sprawa. W firmie, której pracowałem bylo kilka takich przypadków i za każdym razem był problem. Nie za każdym razem udało sie odzyskać pieniądze, bo ubezpieczyciel przeciągał sprawe albo stwierdził, ze paczka była źle zabezpieczona, mimo że szla w dużym oznaczonym taśmą firmową kartonie, którego nie da sie nie zauważyć. Niestety w tej kwestii traci sklep no i oczywiście klient. W takiej sytuacji wydaje mi sie, ze sklep jest tutaj tak samo niewinny jak i Ty. Z drugiej strony spójrz tez na to z tej strony, gdybyś miał swoją firmę i doszłoby do takiej sytuacji zaryzykował byś i wysłał drugi sprzęt, nie mając pewności ze dostaniesz zwrot pieniędzy za poprzednio wysłaną paczkę, która zaginęła lub ukradł kurier?

          od razu zaznaczam ze nie bronie ani jednej ani drugiej strony
          Mialem poprostu do czynienia z tego typu sytuacjami od tzw. kuchni i wiem jak to wyglada.
          Canon 40D + 17-40 f/4 L + 50 f/1,8 + S 10-20 f/4-5.6 + 430ex II

          Komentarz

          • Bogdan56_Ch
            Początki nałogu
            • 2007
            • 377

            #20
            Sklep jest winny, bo przesyłę nie dzieli się na sztuki tylko przesyła w całości. Ja tak kupowałem w Agito i karta pamięci była włożona do pudełka z aparatem i dopiero zapakowana do wysyłki.

            Komentarz

            • worms
              Coś już napisał
              • 2010
              • 67

              #21
              Osobiście bardzo sobie chwalę ten sklep, mimo że nie zawsze jest tanio.
              Ostatnio kupiłem dwa szkła 15-85 i 100L IS, liczyłem na mały rabat, nie udało się. Jednak na spokojnie przez ponad tydzień wybierałem najlepsze szkło jakie mieli. Z zakupu jestem mega zadowolony.
              Karty 8GB SanDisk 6 mieli z tego co pamiętam w dobrej cenie.
              6D+BG-E13 Grip,C 50 1.8STM, C 100 2.8 IS USM, T SP 24-70mm 2.8 Di VC USD, T 150-600 VC USD 430EX II, Camrock T-70,
              sprzedamT24-70 2.8, lub zamienię na 24-105L

              Komentarz

              • oskardj92
                Początki nałogu
                • 2009
                • 423

                #22
                No i do tej pory mają, chciałem kupić ale ...

                50D, 1000D, 3000N, PS a530, EF-S 17-85mm IS USM, EF-S 18-55mm, EF 28-80mm, EF 75-300mm, Nissin Di622

                Komentarz

                • osiolek
                  • 2009
                  • 6

                  #23
                  Zamieszczone przez Bogdan56_Ch
                  Sklep jest winny, bo przesyłę nie dzieli się na sztuki tylko przesyła w całości. Ja tak kupowałem w Agito i karta pamięci była włożona do pudełka z aparatem i dopiero zapakowana do wysyłki.

                  Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Nikt nie napisał ze przesyłka została podzielona na dwie przesyłki. Główny zainteresowany wyraźnie napisał, że zginęła paczka, wątpię żeby sklep wysyłał oddzielnie kartę i oddzielnie aparat..
                  trochę mało ekonomicznie

                  Natomiast sam czasami tam wpadam, bo w przeciwieństwie do wielu sklepów, dają po testować sprzęt, a nie tak jak w np Rimexie czy Fotoit, jak człowiek zapyta czy może sprawdzić sprzęt przez zakupem to od razu kantem na klienta patrzą..

                  o rabat zawsze i wszędzie warto zapytać, a że sie nie dostatnie to czasem nic na to nie poradzimy, i mówi sie trudno
                  Canon 40D + 17-40 f/4 L + 50 f/1,8 + S 10-20 f/4-5.6 + 430ex II

                  Komentarz

                  • MC_
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 3444

                    #24
                    Trochę czasu minęło i dzisiaj skuszony banerem reklamowym sobie ich odwiedziłem.
                    No i ceny
                    Bardzo interesujące.

                    Komentarz

                    • Bartek_902
                      Uzależniony
                      • 2010
                      • 690

                      #25
                      Swego czasu najlepszy sklep w stolicy jak dla mnie,robiłem u nich bardzo dużo zakupów,no może ostatnio na niektóry sprzęt trzeba trochę czekać ale zazwyczaj jak nie mają w fotoformie to idziemy kilometr dalej w Czerniakowską i mamy Fotoit.
                      Co do fotoformy nigdy mnie nie zawiedli,nawet ostatnio gdy pare miesiecy temu kupowałem 85mm po 3 dniachwymieniłem na inna sztuke,po następnych dwoch dniach na następną...i zero problemów,gadania...wymiana od ręki.
                      Chwale sobie BARDZO ten sklep
                      EOS + L i kupa gratów ...

                      Komentarz

                      • KUBAwo
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 449

                        #26
                        Ja 2 dni temu zrobiłem u nich swoje pierwsze zakupy i jestem jak najbardziej zadowolony, mogłem spokojnie pomacać co chciałem, nikt mi nie stał nad głową i nie patrzył na ręce, cena dobra a i gratisik dostałem. Niestety w domu okazało się, że sprzęt ma małą wadę, pojechałem następnego dnia i bez najmniejszego problemu dostałem nową sztukę a jak dla mnie w takich sytuacjach najlepiej wychodzi co sklep jest wart.
                        5D, 15-30 3.5-4.5, 28 1.8, 50 1.4, 85 1.8, 180 2.8

                        Komentarz

                        • photogambler
                          Bywalec
                          • 2008
                          • 105

                          #27
                          mieszkam przy tym sklepie.Kiedys tzn pare miesiecy temu ten sklep plasowal sie na I miejscu w CENEO.I to byl najlepszy marketing.Sam kupilem tam obiektyw,mila obsluga itepe:-).Pozniej ceny skoczyly do poziomu sredniego/wysokiego i pojawily sie bannery o promocjach.I to jest typowa historia KAZDEGO sklepu.
                          pozdrawiam:-)
                          6d, 50 1,8 STM, 16-35 f4 IS L, 24-105 f4 IS L ,85 1,8 USM, 70-200 f4 IS L, pleśniaczki, itepe...

                          Komentarz

                          • pajlot
                            Bywalec
                            • 2010
                            • 202

                            #28
                            E tam e tam :-) wlazłem i niektóre promocje fajne mają - jakby ktos szukał PS Elements 8 to mają w promocji po 329PLN ale w zestawie EOS Accessory KIT ten sam PS Elements 8 już za 269PLN :-) po opchnięciu walizki i scierki fajna cena wyjdzie :-)
                            Whose motorcycle is this? It's a chopper baby. Whose chopper is this? It's Zed's. Who's Zed? Zed's dead baby, Zed's dead.

                            Komentarz

                            • zbirr
                              Bywalec
                              • 2008
                              • 206

                              #29
                              Kupiłem u nich jakiś czas temu m.in. kilka szkieł. Zero problemów. Miło i fachowo. Nie mieli głowicy jaką zamówiłem, zadzwonili, poprosiłem o telefon jak będą mieli. Po dwóch dniach telefon że towar już dojechał.
                              Mi osobiście sklep podpasował i na pewno wrócę do nich następnym razem.

                              Komentarz

                              • Goomis
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 1893

                                #30
                                Ja kupowałem w zeszłe wakacje 85/1.8 i torbę crumplera.
                                Szkło najtańsze nie było, ale wtedy był taki okres, że w ogóle dobrze, że BYŁO!
                                Co do torby chciałem czarną(bo była w opisie)niestety po kupnie dostałem telefon, że przepraszają, ale czarne się skończyły a torby ogólnie już nie są produkowane i to ostatki magazynowe(dlatego też cena była bardzo atrakcyjna ) ale będą mieli jeszcze jedną dostawę i może czarne będą. Jeżeli nie to oferują mi inny kolor, który odłożą do następnej dostawy. Zgodziłem się czekać na torbę ale kupiłem 2przedmioty i na szkło czekać nie zamierzam ani za przesyłkę płacić 2razy z nie swojej winy też nie. Usłyszałem, że nie ma takiej opcji Obiektyw jutro zostanie wysłany, a za torbę drugi raz przesyłki nie policzą. Faktycznie szkło doszło. Na torbę czekałem, niestety czarnej nie dostali i info od producenta, że już więcej tego modelu nie będzie. Więc dostałem inny kolor + zestaw do czyszczenia jako przeprosiny, że musiałem czekać. Z obietnicy co do przesyłki też się wywiązali i zawsze to ONI się kontaktowali i to telefonicznie w dodatku w takim terminie jak było obiecane.
                                Tak więc ogólnie jestem zadowolony i to bardzo!
                                Także polecam.

                                P.S. Ze szkła jestem mega zadowolony. Super egzemplarz. Żadnych problemów i piekielnie ostra sztuka
                                5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

                                Komentarz

                                Pracuję...