X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Veene2
    Bywalec
    • 2006
    • 184

    #1

    Canon - Dwuletnia gwarancja

    Dzwonilem dzisiaj do FotoIt i dowiedzialem sie, ze handlowiec Canona poinformowal ich, ze od grudnia Canon rozszerza gwarancje na aparaty na 2 lata. Sprzedawca z FotoIt powiedzial rowniez, ze jest szansa, ze wszystkie aparaty kupione w 2010, przed grudniem, beda juz objete dwuletnia gwarancja. Tylko jakos kloci sie to z moja wiedza na temat dzialania prawa wstecz

    Czy ktos cos wie na ten temat i moze potwierdzic, albo zdementowac?
  • Robson01
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1574

    #2
    Jeżeli z pożytkiem dla klienta to niby czemu nie, może działać wstecz. Ja przynajmniej nie będę z tym polemizował :-)
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    Komentarz

    • Sunders
      Pełne uzależnienie
      • 2009
      • 2746

      #3
      Zamieszczone przez Veene2
      Sprzedawca z FotoIt powiedzial rowniez, ze jest szansa, ze wszystkie aparaty kupione w 2010, przed grudniem, beda juz objete dwuletnia gwarancja.
      To raczej nieprawdopodobne żeby wydłużać nieodpłatnie okres gwarancji wcześniej sprzedanych gratów. Czy ktoś słyszał o podobnym posunięciu jakiejś firmy w przeszłości :-?
      http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

      Komentarz

      • Chris_11
        Uzależniony
        • 2006
        • 572

        #4
        Może Canon się wreszcie otwiera na Klienta?
        Nieważne, czym... Ważne, jak...

        Foto-Blog

        Komentarz

        • Veene2
          Bywalec
          • 2006
          • 184

          #5
          Zamieszczone przez Sunders
          To raczej nieprawdopodobne żeby wydłużać nieodpłatnie okres gwarancji wcześniej sprzedanych gratów. Czy ktoś słyszał o podobnym posunięciu jakiejś firmy w przeszłości :-?
          No wlasnie. Gwarancja laczy sie przeciez z kosztami dla kazdej firmy, niezaleznie od tego czy sprzet sie psuje, czy nie. Chociazby musza zwiekszyc rezerwe na potencjalne naprawy.

          Ok - przekonaliscie mnie, ze FotoIt palnelo glupote. To jest tylko pobozne zyczenie...

          Komentarz

          • Sunders
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 2746

            #6
            Zamieszczone przez Chris_11
            Może Canon się wreszcie otwiera na Klienta?
            http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

            Komentarz

            • Veene2
              Bywalec
              • 2006
              • 184

              #7
              Tak czy siak - od grudnia my byc dwuletnia

              Komentarz

              • Andrus
                Początki nałogu
                • 2005
                • 269

                #8
                Doganiamy Europe

                teraz to dopiero beda kolejki na zytniej.... (wlasnie mi odeslali aparat, w ktorym spust migawki 2tyg wymieniali...)
                | galeria | portfolio |

                Komentarz

                • sal
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 1071

                  #9
                  Zamieszczone przez Veene2
                  Tak czy siak - od grudnia my byc dwuletnia
                  Jak ktoś inny (niż FotoIT) poda tę informację, to może uwierzę...
                  Czasu nie mam, ale mam kompakt...

                  Komentarz

                  • adi760303
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 317

                    #10
                    gwarancja

                    Mam pytanie.

                    Czy jak mam fakture Vat z innej firmy a gwarancje podobita przez inną firme to czy taki układ jest realizowany przez serwis Canona?

                    Komentarz

                    • Cichy
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 7443

                      #11
                      Zamieszczone przez adi760303
                      Mam pytanie.

                      Czy jak mam fakture Vat z innej firmy a gwarancje podobita przez inną firme to czy taki układ jest realizowany przez serwis Canona?
                      Formalnie to jakoś nie bardzo.
                      O obiektywach wiem prawie wszystko

                      Komentarz

                      • MM-architekci
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 2227

                        #12
                        Nawet bardzo nie bardzo ;]

                        Jak ty sobie wyobrażasz , ze ktoś obcy wystawi papier a ty byś się za niego podpisał ;]
                        no comment...

                        Komentarz

                        • adi760303
                          Początki nałogu
                          • 2008
                          • 317

                          #13
                          Zamieszczone przez MM-architekci
                          Nawet bardzo nie bardzo ;]

                          Jak ty sobie wyobrażasz , ze ktoś obcy wystawi papier a ty byś się za niego podpisał ;]

                          Wiesz ja w dobre wierze kupilem obiektyw. A to ze faktura z innego sklepu a pieczatka na gwarancji kogoś innego to podobno tylko przeoczenie

                          Mają mi na gwarancji europejskiej dodac pieczątke konkretnego punktu ktory taki obiketyw mi sprzedał.

                          mam nadzieje ze to załatwi temat.

                          Komentarz

                          • C80
                            Uzależniony
                            • 2007
                            • 855

                            #14
                            He. Ja miałem inny, ale podobny numer. Bo paragon podczepiony do gwarancji był z innej firmy, niż pieczątka na gwarancji. Dlatego, że wystawiający paragon był pośrednikiem. Niemcy przy naprawie gwarancyjnej nie robili problemów.
                            [Strona] [Sportowy fotodziennik]

                            Komentarz

                            • adi760303
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 317

                              #15
                              Zamieszczone przez C80
                              He. Ja miałem inny, ale podobny numer. Bo paragon podczepiony do gwarancji był z innej firmy, niż pieczątka na gwarancji. Dlatego, że wystawiający paragon był pośrednikiem. Niemcy przy naprawie gwarancyjnej nie robili problemów.
                              Ale niestety Zytnia bedzie robić problemy bo dzowniłem do nich.

                              Komentarz

                              Pracuję...