Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • CyrJak
    Bywalec
    • 2010
    • 141

    #1

    Czyszczenie Matrycy.

    Cześć, mój Canon 20D domaga już się czyszczenia, byłaby to pierwsza moja interakcja z serwisem Canona, ponieważ boje się samemu czyścić matrycki- nie chce nic rozwalić itp.

    Generalnie brudzik daje się już we znaki na f8 i wyżej, więc nie jest dobrze :<

    Mogli byście mi powiedzieć
    a) Ile czyszczenie by kosztowało
    b) Naprawdę warto odsyłać do serwisu?
    c) Jakby Wyglądała procedura odesłania do serwisu mojej puszki
    d) Jeżeli nie warto wysyłać, jakieś alternatywy?
    Taka tam strona
  • nowart
    Uzależniony
    • 2007
    • 809

    #2
    1. O kosztach i procedurach dowiesz się po wykonaniu jednego, krótkiego telefonu na ul . Zytnią.
    2. MZ - zdecydowanie nie
    3. patrz pkt 1
    4. http://canon-board.info/showpost.php...&postcount=507

    Komentarz

    • jacapa
      Początki nałogu
      • 2007
      • 453

      #3
      Zamieszczone przez CyrJak
      d) Jeżeli nie warto wysyłać, jakieś alternatywy?
      Można samemu wyczyścić na kilka sposobów , to w sumie prosta sprawa.

      Jacek Paduszyński
      40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

      Komentarz

      Pracuję...