X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ToleDo
    Bywalec
    • 2010
    • 119

    #16
    Zamieszczone przez oli85
    A może koledze się pomyliło? przestudiowałem wszystkie gazetki i wszędzie jest 550D a nie 50D. A szkoda bo z gripem za taką kasę to się opłacało
    Gazeta Metro dzisiejsza.
    Jest zdjęcie a nami pokazane 50D i na dole oryginalny Grip i torba a przy cenie tekst "za komplet" .
    Jeśli będzie w pracy to zrobię jutro skan i jakoś wkleję.
    Każdy ma takiego

    na jakiego sobie zasłużył.

    500D +kit +sigma70-300 APO DG

    Komentarz

    • Bartek_902
      Uzależniony
      • 2010
      • 690

      #17
      Gazeta Metro dzisiejsza.
      Jest zdjęcie a nami pokazane 50D i na dole oryginalny Grip i torba a przy cenie tekst "za komplet" .
      Jeśli będzie w pracy to zrobię jutro skan i jakoś wkleję.
      __________________
      panowie nie ma się co napalać,znam te ich metody działania 1 sztuka w gablocie dla pierwszego śmiałka a potem pusto,nie myślcie że mają na magazynie po 100 sztuk w tej cenie,sklep by na tym za dużo stracił...pracując tam pare miesiecy poznałem strategie tego kołchozu i wiem dokładnie jak są planowane takie akcje promocyjne oraz jak wygladają zamówienia przed nimi
      EOS + L i kupa gratów ...

      Komentarz

      • Kanghoy
        Bywalec
        • 2010
        • 209

        #18
        Ta... pamiętam jak pojechałem kiedyś specjalnie do BielskaBiałej, bo miał być odtwarzacz bodaj wtedy creative Muvo 2 GB podjemności za tam przyjmijmy 300 pln... nie dość że nie było tego to był taki sam 1 GB za 350 pln... a za wycieczke mi nikt nie zwróci.
        google - Dawid Miarka / profil > odwiedź stronę domową :P.

        Komentarz

        • Handelson
          Uzależniony
          • 2009
          • 789

          #19
          Zamieszczone przez Kanghoy
          Ta... pamiętam jak pojechałem kiedyś specjalnie do BielskaBiałej, bo miał być odtwarzacz bodaj wtedy creative Muvo 2 GB podjemności za tam przyjmijmy 300 pln... nie dość że nie było tego to był taki sam 1 GB za 350 pln... a za wycieczke mi nikt nie zwróci.
          Niestety to standard
          Dlatego ja już nie wierzę w takie promocje...

          Komentarz

          • Bartek_902
            Uzależniony
            • 2010
            • 690

            #20
            Niestety to standard
            Bo to firma krzak
            EOS + L i kupa gratów ...

            Komentarz

            • jacek_73
              Pełne uzależnienie
              • 2010
              • 2587

              #21
              Zamieszczone przez Bartek_902
              panowie nie ma się co napalać,znam te ich metody działania 1 sztuka w gablocie dla pierwszego śmiałka a potem pusto,nie myślcie że mają na magazynie po 100 sztuk w tej cenie,sklep by na tym za dużo stracił...pracując tam pare miesiecy poznałem strategie tego kołchozu i wiem dokładnie jak są planowane takie akcje promocyjne oraz jak wygladają zamówienia przed nimi
              Najprawdopodobniej będą dwa egzemplarze, jeden weźmie kierownik z działu ryb (dla syna), a drugiego weźmie kierowniczka z działu chemicznego (dla wnusia).
              Jestę fotografę
              miszcz martwi się o podpis

              Komentarz

              • marceleqs
                Bywalec
                • 2010
                • 153

                #22
                nie tylko MM stosuje takie taktyki marketingowe.. saturn i inni nie sa święci (z reszta, MM i Saturn to jakby jeden wspólny grajdołek). Co do 50tki ja kupiłem nową ze sklepu made in japan jakby kto pytał za.. 2550zł (bez szkła, karty, torby, statywu, gripa i paczki folijek na LCD)
                50D + 17-55/2.8

                Komentarz

                • Bartek_902
                  Uzależniony
                  • 2010
                  • 690

                  #23
                  Najprawdopodobniej będą dwa egzemplarze, jeden weźmie kierownik z działu ryb (dla syna), a drugiego weźmie kierowniczka z działu chemicznego (dla wnusia).
                  No dokładnie tak bywało,może nie z osobami które tam wplątałeś ale ogólnie kierownicy dla siebie albo znajomych więc tak jak mówiłem nie napalajcie się...chyba że macie znajomych którzy tam pracują i są w stanie wam odłożyć po sztuce...
                  Apropo jedynego plusa wynikajacego swego czasu z pracy tam to wlaśnie mozliwość zakupu przeróżnych gadżetów w bardzo dobrych cenach jak umiało się z odpowiednimi osobami zagadać o cenie
                  A sklep określe jako typowo niemiecko-żydowski...czyli wyzysk i praca ponad norme a i to czasem za mało,co prawda początkowo w ,,dobrych" czasach się to opłacało bo zarobki były rewelacyjne nie wiem czy moge o tym mówić ale zdażało się i po 4k i to wcale nie żadko...a po ,,kryzysie" i cięciach jak spotykam kolegów to w tej chwili plus minus 50-60% mniej dostaja a zasuwają tak samo albo jeszcze lepiej...

                  Ale to nie o tym temat....sorry ale musiałem pojechać po tej firmie dla idiotów
                  EOS + L i kupa gratów ...

                  Komentarz

                  • marceleqs
                    Bywalec
                    • 2010
                    • 153

                    #24
                    ale zauważ, że co markiet to inaczej, ja tam zauważyłem luźną wręcz rodzinną atmosferę.. z kolei w innym wszyscy nadąsani, wszystko zależy od ekipy, czy będzie umiała się dograć, z pewnością jest to możliwe
                    50D + 17-55/2.8

                    Komentarz

                    • Misiek87
                      Początki nałogu
                      • 2009
                      • 267

                      #25
                      Ja jechalem do MediaMarkt po 40d poltorej roku temu, w sumie prawie dwa. Mieli bodajze dwie sztuki i ochrona musiala odprowadzic mnie do samochodu bo jakis psychol chcial lac sprzedawcow w sklepie za to, ze mi sprzedaja towar. Chcial mi nawet dac 400 zl za to, ze odstapie od zakupu - ale nie po to jechalem 50 km . Na Allegro byly akurat 400 zl drozej.

                      Ile sie koles nakrzyczal, ile go ochrona uspokajala, torbami do aparatow rzucal ze stoiska foto... O glupi aparat dla corki

                      Komentarz

                      • jacek_73
                        Pełne uzależnienie
                        • 2010
                        • 2587

                        #26
                        Heh...przechodziłem obok, a jakże zajrzałem. Był w gablocie 50D z gripem...ale po 3200,- także to co podali w gazetce to między baśnie Andersena można sobie włożyć :-D
                        Jestę fotografę
                        miszcz martwi się o podpis

                        Komentarz

                        • jahjah1986
                          Bywalec
                          • 2010
                          • 161

                          #27
                          Jak była promocja (z 150-200zł taniej niż wtedy kosztowały) na 450D wtedy co je kupiłem w MM, to pojechałem w pierwszy dzień promocji (ale późnym popołudniem) do M1 w Markach i jak zapytałem o aprat kolesia z dzialu foto to powiedział "jak jest taka promocja to trzeba sie wcześniej orientować" ale zadzwonił na Ostrobramską (swoją drogą najlepszy MM w Warszawie - mało oblegany i duży asortyment) i było jeszcze ponad 20 szt tego aparatu, więc proponował bym się dowiadywać w więcej niż 1 sklepie i najlepiej zadzwonić do działu foto , bo jak jest to pewnie odłożą.Więc chyba nie jest tak strasznie jak to malujecie. Dla ciekawych i złośliwych dodam, że z MM nigdy nie miałem, nie mam i nie będe miał pewnie nic wspólnego
                          To tylko zabawa...nie spinajcie się...

                          Komentarz

                          • Bartek_902
                            Uzależniony
                            • 2010
                            • 690

                            #28
                            Co prawda to prawda na ostrobramskiej zawsze była szansa że tam będzie jak w innych marketach nie było,i o dziwo w porównaniu do innych lepszych lokalizacji gdzie sprzet schodzi to na ostrobramskiej pomimo sredniego ruchu zazwyczaj mają większe stany magazynowe,a w dobrych punktach jak marki czy krakowska po 2-3 sztuki
                            EOS + L i kupa gratów ...

                            Komentarz

                            • jahjah1986
                              Bywalec
                              • 2010
                              • 161

                              #29
                              Ja zawsze najpierw sprawdzam już Ostrobramską. Ogólnie dobry MM bo mało oblegany i spokojnie można się rozejrzeć bez przepychania, i 2 poziomowy dlatego ten cały ruch fajnie się rozkłada.
                              To tylko zabawa...nie spinajcie się...

                              Komentarz

                              • popmart
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1721

                                #30
                                w całej Wawie bilbordy MM 30x95PLN 50D+grip(oryginał)+torba

                                Komentarz

                                Pracuję...