X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Franek_
    Bywalec
    • 2009
    • 206

    #1

    FOTO-MIL - opinie

    Jak w tytule - czy ma ktoś doświadczenia z tą firmą? Planuję zakup obiektywów. Strona internetowa: http://www.foto-mil.pl/
  • zanussi
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1696

    #2
    To jest chyba jedna ze starszych polskich firm handlujących sprzętem Canon. Pracując kiedyś w pewnym wydawnictwie kupowaliśmy u nich sporo rzeczy, a było to z 7-8 lat temu. Moja jedynka też pochodzi z tamtej dystrybucji. Sprzęt mają z Canon Polska a nie kombinowany na boku. Ja zdecydowanie polecam!!
    Oko plus aparat - dobrana para.

    Komentarz

    • Arjast
      Bywalec
      • 2006
      • 121

      #3
      Również polecam. Mają też stoisko na giełdzie w Stodole. Tam kupowałem od nich 70-200/4, potem 17-55/2.8 i jakieś jeszcze drobiazgi. Kontakt bezproblemowy. W tygodniu zamówienie a w niedzielę na giełdzie odbiór

      Komentarz

      • tomek s
        Bywalec
        • 2007
        • 180

        #4
        A ja bardziej sceptycznie, sprzęt może i ok, ale przynajmniej na giełdzie w Stodole podali cenę (całkiem atrakcyjną), ale bez paragonu i ich gwarancją, jak chciałem paragon to chyba 100-150PLN więcej.
        pozdr

        Komentarz

        Pracuję...