X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ToleDo
    Bywalec
    • 2010
    • 119

    #31
    Zamieszczone przez Adamss68
    http://www.wykop.pl/ramka/420053/naj...zie-w-polsce/,podniesienie podatków też jest w planie.
    Artykuł datowany na LIPIEC 2010 ... była podwyżka VAT na 23%
    Każdy ma takiego

    na jakiego sobie zasłużył.

    500D +kit +sigma70-300 APO DG

    Komentarz

    • jellyeater
      Pełne uzależnienie
      • 2010
      • 1631

      #32
      I pewnie będzie dalej. By żyło się lepiej.

      http://jellyeater.net84.net/

      Komentarz

      • golek
        Dopiero zaczyna
        • 2007
        • 16

        #33
        Zamieszczone przez Adamss68
        http://www.wykop.pl/ramka/420053/naj...zie-w-polsce/,podniesienie podatków też jest w planie.
        artykuł sprzed dwóch lat...
        5dmkII, 17-40/4 24-105/4 70-300/L 50/1,8

        zdjęcia i blog: http://pawel.goleman.pl/

        Komentarz

        • Adamss68
          Dopiero zaczyna
          • 2009
          • 45

          #34
          http://biznes.onet.pl/wideo/ryzyko-w...ip.html,miało być to.

          Komentarz

          • ketras
            Początki nałogu
            • 2012
            • 385

            #35
            A i panowie nie zapominajcie o zalanych fabrykach Canona, po których rzeczywiście ceny nieco poszły w górę. Przykład Tamiego 17-50 1,5 roku temu można było go kupić za 1299 nówka dziś po tyle sprzedają roczne używane na allegro
            "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

            Komentarz

            • Kolekcjoner
              Obertroll
              • 2006
              • 18766

              #36
              Zamieszczone przez Adamss68
              Błąd 404
              Nie ma takiej strony
              Po pierwsze popraw link.
              Po drugie siejesz jakiś defetyzm.
              Po trzecie wreszcie - codzienność IMHO wystarczająco daje nam po czterech literach, że nie potrzeba jej poprawiać jakimiś niesprawdzonymi plotami nawet wypowiadanymi przez bardzo mądre głowy :rolleyes:.
              Ostatnio edytowany przez Kolekcjoner; 5969.
              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
              Kapitan Wagner

              Komentarz

              Pracuję...