X
-
-
-
Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
w Holandii przy cashbacku pytaja o numer seryjny, wskazanie sklepu, w ktorym sie dokonalo zakupu i o plik z fakturka, ktora pewnie mozna sfocic/zeskanowac (ja dostalem PDF-a z fakturka mailem). z tym ze akcja byla krotsza, bo do 26/7, gdzie chyba cala Europa ma do 31/7... no ale jaki kraj, taka promocja
w kazdym razie... na swoje 180 EUR jeszcze czekam...Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
czy ktoś orientuje się, czy plan CC można legalnie odsprzedać?Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
podpinam się pod pytanie, własnie dostałem po 2 miesiacach oczekiwania tablet wacoma i AdobeÂŽ Creative Cloud , czy można i opłaca sie to sprzedawać? Czy moze jak robię duzo zdjeć produktom i ślubniaków to znajdzie to u mnie zastosowanie ? problem z tym, że nie mam 20 lat i z każdą nowościa mi schodzi żeby ja wdrożyć.Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
Osobiscie wacoma uzywam w PS i do niego bez piora nie siadam. Mysz to katorga.
Jak umiesz pisac odrecznie, tablet nie sprawi Ci problemu
.
Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
witam jak bym kupił ten obiektyw Outlet! Obiektyw CANON EF 35mm f/2.0 IS USM - Media Markt o tez będę miał zwrot z cashback5dmk III 6D 17-40/4 24-70 2.8 70-200/2.8 is ex580II DP-600 epson l800 mavicKomentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
Czy korzystał ktoś z promocji "stare za nowe" cashback?
Według regulaminu Canona, powinienem oddać jakiś stary aparat do zbiórki elektrośmieci oraz załączyć oświadczenie, że takiego zwrotu dokonałem.
Z tego co się orientuję, to te firmy które przyjmują stary sprzęt nie dają żadnego potwierdzenia pisemnego odbioru towaru.
Czy wystarczy, że napiszę tylko oświadczenie że sprzęt zwróciłem do miejsca zbiórki? Trochę to dziwne, bo teoretycznie mógłbym wcale nie oddawać.
Ma ktoś pewne info?Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
Właśnie skorzystałem z tej promocji kupując 5D MKIII i wystarczy oświadczenie . Tylko kody muszą być wycięte z pudełka na zdjęciu.Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
no wlasnie ja tez sie zastanawiam nad promocja stare na nowe i tez mnie dziwi to samo oswiadczenie bez zadnego dowodu. Ale to w sumie malo istotne, aparat do zezlomowania juz mam. Po co jest to wycinanie z kodu z pudelka? W regulaminie: "http://www.canon.pl/Images/Regulamin%20Trade%20In%20Promo_final_pl_tcm125-1292199.pdf jest ten dziwny punkt: "Na przesłanym skanie kodu kreskowego powinno być widoczne, że kod został wycięty z opakowania, a opakowanie zostało uszkodzone. Nie jest wystarczające do przyjęcia zgłoszenia przesłanie skanu samych etykiet z kodami odklejonych z pudełka." . Zawsze zachowuje pudelka ze sprzetu foto z mysla o ewentualnej odsprzedazy i takie zmasakrowanie pudelka nie bardzo mi jest w smak. Co prawda 600pln zwrotu z 6000pln to jest argument w przypadku 6d i jestem bliski decyzji. Macie jakies argumenty przeciw tej decyzji? Bo na spadki cen tego modelu raczej chyba nie ma co liczyc, zwlaszcza teraz gdy zlotowka niepewna tanieje...Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
Wycina się po to żeby ktoś zanim kupisz Ty kolego w sklepie cię nie ubiegł i zarejestrował na siebie. Pudełko wcale się nie masakruje jeśli zrobi się to estetycznie nożykiem do tapet. Przecież wycina się sam kod a nie bok pudełka - chociaż to drugie też widziałem i wtedy rzeczywiście pudełko wygląda mało ciekawie.Komentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
witam ile czekaliście na przelew bo ja już ponad 28 dni ;(5dmk III 6D 17-40/4 24-70 2.8 70-200/2.8 is ex580II DP-600 epson l800 mavicKomentarz
-
Odp: Canon Summer Cashback 2015
Ja około 10 dni. A jaki masz status jak się zalogujesz na ich stronie ?Komentarz
Komentarz