X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pavlos1
    • 2011
    • 3

    #76
    byłem dzisiaj na odrzańskiej i rzeczywiściesrednio 200zł więcej niż na algiebro, ale 20d nie mieli - 10D tochę za stary , 30D nie na moją kieszeń

    Komentarz

    • Nicram
      Bywalec
      • 2005
      • 232

      #77
      Byłem dzisiaj na giełdzie fotograficznej, wejście kosztuje 1,90 zł.

      Znajduje się jak pisał MacGyver w budynku dworca świebodzkiego - dokładny adres pl. Orląt Lwowskich 20 c-d, fajnie teraz jest bo jest parking samochodowy i jest gdzie stanąć autem. Wejście od ul. Teatralnej na wysokości mniej więcej przjeścia dla pieszych bez świateł.
      jakieś D + sporo zapału

      Komentarz

      • gadget_zary
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1046

        #78
        Nicram - było coś ciekawego ? czy nie bardzo ?

        Komentarz

        • Sezamek
          Początki nałogu
          • 2012
          • 397

          #79
          Odp: Giełda foto WROCŁAW

          Przepraszam, że odświeżam ale nie mogę znaleźć aktualnej informacji n/t giełdy foto we Wrocławiu. Istnieje to jeszcze? To jest w jakieś konkretne dni? Czy to dobre miejsce na kupno używanego obiektywu?
          FF + trzydziestka piątka

          Komentarz

          Pracuję...