X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tdfoto
    Początki nałogu
    • 2006
    • 292

    #16
    Zamieszczone przez kane
    Cenie sobie fotonet,
    wysle pare fotek wieczorem nastepnego dnia po pracy po drodze sobie odbieram



    Dokladnie tak samo robie.... rano przed prace plytke dvd z fotkami a po pracy odbieram fotki .....:smile:
    Jakies 9 kg fotosprzętu i sporo chęci
    Take nothing but pictures, leave nothing but footprints

    Komentarz

    • thorin
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1990

      #17
      Zamieszczone przez Zielony
      N Gdybym miał czas to bym wysłał jeszcze raz wszystkie kolorowe do wywołania - bo napewno było by lepiej.


      Domyslam sie ze mozesz miec trudnosc ze znalezieniem labu ktory dobrze wywola zdjecia czarno biale z pliku cyfrowego, wszedzie drukuje sie to teraz na papierze kolorowym (no chyba ze jakis lab ilforda) i odbitki maja albo niebieskozielona albo zolta maske, biele nie sa najczystsze, maja delikatna dominante, ale to tylko informacja dla tych co z lupa lataja, polecam w takim wypadku powiekszalnik

      Komentarz

      • Zielony
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 2928

        #18
        Spoko, klient nie zauważa :-) Black&White to dla niego czarno-białe.
        I.. (tutaj cytat): "nikt nie będzie przekonywał, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

        Zamieszczone przez thorin
        ... polecam w takim wypadku powiekszalnik
        Do pliku cyfrowego??
        sigpic


        Komentarz

        • thorin
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1990

          #19
          Zamieszczone przez Zielony
          Zamieszczone przez thorin
          ...polecam w takim wypadku powiekszalnik
          Do pliku cyfrowego??

          ano




          Komentarz

          • Zielony
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 2928

            #20
            Znam tą firmę.
            sigpic


            Komentarz

            • thorin
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1990

              #21
              fajna rzecz, moze za pare miesiecy bede mial okazje sie takim czyms pobawic, tyko taka inwestycja przekracza chyba budzet niejednego fotografa

              Komentarz

              • Fan nr 1
                Początki nałogu
                • 2005
                • 284

                #22
                Zamieszczone przez merciful
                Co do przesyłki to ja odbieram w punkcie Agfy w Bielsku-Białej gdzie oni dostarczają to kurierem. Zdjęcia dobrze zabezpieczone, większe formaty w tekturkach. Raz jednak zdarzyło mi się "złamane" foto 20x30
                Wysyłam netem

                Ja robię podobnie , zlecenie netem a odbitki odbieram w Klimczoku. Czas realizacji to było zawsze około 2,3 dni. Jak się ma kartę stałego klienta to jeszcze jakiś rabat się dostaje.
                Moja galeryjka na CB

                Komentarz

                • Zielony
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 2928

                  #23
                  Zamieszczone przez Fan nr 1
                  Jak się ma kartę stałego klienta to jeszcze jakiś rabat się dostaje.
                  A kartę się kupuje? Czy co trzeba zrobić?
                  sigpic


                  Komentarz

                  • Fan nr 1
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 284

                    #24
                    Za kartę płaci się 10 PLN i dostaje rabat 10% ( o ile dobrze pamiętam)
                    Moja galeryjka na CB

                    Komentarz

                    • Zielony
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 2928

                      #25
                      Zamieszczone przez Fan nr 1
                      Za kartę płaci się 10 PLN i dostaje rabat 10% ( o ile dobrze pamiętam)
                      Rozumiem, że jednorazowo i 'dożywotnio'?
                      sigpic


                      Komentarz

                      • Vitez
                        zło konieczne
                        • 2004
                        • 19804

                        #26
                        Dreczenie ludzi na forum o specyfike ofert jakiejs firmy - od kilku godzin do kilku dni (zalezy od dostepnosci osoby posiadajacej informacje).

                        Telefon do firmy z pytaniem o oferte - od minuty do kilku minut.

                        Przemysl to porownanie Zielony .

                        Komentarz

                        • Venio
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1084

                          #27
                          tak... równie dobrze mozna to powiedzieć o połowie wątków na tym forum... ze zawsze mozna to załatwic w inny sposob niz na forum a nie DRĘCZYC biednych uzytkowników forum ktorzy przeciez mająwłasne sprawy a nie tylko pisanie na forach... po co to komu

                          Komentarz

                          • Fan nr 1
                            Początki nałogu
                            • 2005
                            • 284

                            #28
                            Zamieszczone przez Zielony
                            Rozumiem, że jednorazowo i 'dożywotnio'?
                            Owszem jeżeli masz zamiar pożyć jedynie rok :wink:
                            Moja galeryjka na CB

                            Komentarz

                            • Vitez
                              zło konieczne
                              • 2004
                              • 19804

                              #29
                              Zamieszczone przez Venio
                              tak... równie dobrze mozna to powiedzieć o połowie wątków na tym forum... ze zawsze mozna to załatwic w inny sposob niz na forum a nie DRĘCZYC biednych uzytkowników forum ktorzy przeciez mająwłasne sprawy a nie tylko pisanie na forach... po co to komu
                              I po co bronisz Zielonego? Bo kumpel czy bo potrollowac?
                              Zbyt luzne powiazanie sobie wybrales, wiec albo napisales byle cos napisac albo nie zrozumiales przekazu mojej wypowiedzi... nie bede kontynuowal.

                              Komentarz

                              • thorin
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1990

                                #30
                                Vitez jesli chcesz dalej ciagnac OT i komus cos udowadniac ti chetnie pokaze Ci jaki kiedys, z moja osoba, sam i bez powodu zaczales, nie bronie nikogo, mysle ze czas uciac ta dyskusje, do pralni i po klopocie...

                                Komentarz

                                Pracuję...