a czemu ma nie być ?
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
-
-
Komentarz
-
a czemu ma być niemożliwe??? pytanie jeszcze jaki przebiegCzy to jest mozliwe co jest napisane na tej aukcji?
Aparat był używany 6 miesięcy jest w stanie dobrym.
Na Aparat jest jeszcze 6 miesięcy gwarancji
http://www.allegro.pl/item1051580061...dz_3900zl.htmlKomentarz
-
Chyba najlepiej taką informację uzyskać u źródła, czyli u sprzedawcy.
Może być tak, że aparat jakiś (dłuższy) czas leżał w sklepie i dopiero 6 miesięcy temu został sprzedany, mało prawdopodobne ale możliwe. Wówczas jeszcze masz 6 miesięcy gwarancji w Canon PL.
A może być tak, że to sprzedawca daje Ci gwarancję, z opisu aukcji niewiele wynika. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.Canon
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...Komentarz
-
Komentarz
-
swego czasu firma z wroclawia sprzedawała na allegro 5D używany jako nowy - w sensie, że używka ale sprzedający wystawiają na niego fakture i gwarancję w dniu zakupu przezemnie. czyli jeśli ktoś takową nówke kupił z przebiegiem 20000 klatek i dostał gwarancję to oddając w komis po pół roku komis nie pytając o nic ogłasza że sprzęt ma jeszcze drugie pół roku gwarancji. nie ważne ile ma sprzęt lecz ile klatek i w jakim stanie matryca.canonKomentarz
-
zawsze możesz sie targować lub sprawdzić przebieg, zapłacisz pare zł ale będziesz wiedział czy ktoś katował aparat i ładnie go teraz wyczyścił i wygląda jak nowy czy może faktycznie tak jestKomentarz
-
Fotoaparaciki mają bardzo dobrą renomę - ja przynajmniej nie słyszałem o nich nic złego więc stawiałbym, że to możliwe. Ale może koledzy, którzy mają z nimi wiiększe doświadczenia coś podrzucą więcej...Komentarz
-
czyli na podstawie takiej gwarancji, nie ma co liczyc ze zytnia w razie czego przyjmnie aparat do naprawy za free jesli np padnie migawka?swego czasu firma z wroclawia sprzedawała na allegro 5D używany jako nowy - w sensie, że używka ale sprzedający wystawiają na niego fakture i gwarancję w dniu zakupu przezemnie. czyli jeśli ktoś takową nówke kupił z przebiegiem 20000 klatek i dostał gwarancję to oddając w komis po pół roku komis nie pytając o nic ogłasza że sprzęt ma jeszcze drugie pół roku gwarancji. nie ważne ile ma sprzęt lecz ile klatek i w jakim stanie matryca.Komentarz
-
Oczywiście że przyjmie, podstawa to dowód zakupu. Chyba, że ilość "klapnięć" migawki będzie wyższa niż przewiduje producent - w takim przypadku nie wiem jak do tego podejdzie serwis.Canon
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...Komentarz
-
Kupowałem w Fotoaparaciki swoja pierwszą cyfrówkę c450 i po kilku miesiącach zamieniłem na 40D i dokupiłem 17-55 IS, wiele osób zostawia sprzęt w rozliczeniu, co jest często pomocne, osobiście mam miłe doswiadczenia z tą firmą5Dmk II, 40D ,S14;28 1,8; 50 1,4; 24-70 2.8 L ; 70-200 2.8 IS II L, 550 EX, + filtry, statyw, wężyki i inne graty, dużo chęci, mało czasu..
Komentarz
-
aparat używany pół roku - 8h dziennie przez okres 18 mies. daje taki wynik
gwarancja jest sklepu fotoaparaciki, interfoto też tak robi na swój sprzęt komisowyA może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971Komentarz
-
Darmowa wymiana migawki następuje albo gdy migawka padnie w czasie okresu gwarancyjnego (niezależnie od licznika), albo jak padnie przed określoną przez producenta wartością (na mocy niezgodności z umową). Jakoś tak to leciało.Komentarz
-
No dobrze, ale aparat ma 2 lata minimum bo musi miec, a tu jeszcze pol roku gwarancji. To tak jakbym mial swoj sklep i sobie gwarancje sam wystawial i przedluzal w nieskonczonosc :-)Komentarz
-
Nic w tym dziwnego. Sklep sprawdza sprzęt, ocenia jego stan i udziela gwarancji 6-miesięcznej. W razie awarii pokrywa koszt naprawy. Przedłużanie gwarancji "w nieskończoność", to coraz większe ryzyko :wink:Komentarz
Komentarz