To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Lulu1988
    Uzależniony
    • 2007
    • 522

    #1111
    Nie wiecie może czy da radę dosłać po wszystkim zaświadczenie od księdza?
    Musiałbym wyjechać koło 7, żeby zdążyć do Łowicza, a przecież nie będę go budził z samego rana :]
    Zestaw na ciężkie czasy: 3 puszki z konserwą - w tym jedna przeterminowana, 6 słoików z ogórkami, 4 latarki i krótkofalówki.

    Komentarz

    • smelbo
      Coś już napisał
      • 2008
      • 60

      #1112
      Zamieszczone przez kanarek
      smelbo, do zobaczenia jutro
      Oooo widzę, że się ktoś znalazł
      C 40D / T 17-50 F2.8 / C 580EX II / C EF 50mm 1.8 II / Jupiter 135mm F3.5 MC

      Komentarz

      • Fumar
        Bywalec
        • 2009
        • 206

        #1113
        Soundman Sępólno Krajeńskie - takie tam zadu*** 10 tys mieszkańców. Do Żnina bodajże 90km?

        Chętnie bym się dowiedział co z tym kursem Moze jutro dostane jakies info ;-)

        Komentarz

        • Lulu1988
          Uzależniony
          • 2007
          • 522

          #1114
          Jeśli ktoś to zdąży przeczytać, a wybiera się do Łowicza to podpowiem, że poznać mnie będzie można po: wieku 21 lat, 166cm wzrostu i niebieskiej bluzie
          Zestaw na ciężkie czasy: 3 puszki z konserwą - w tym jedna przeterminowana, 6 słoików z ogórkami, 4 latarki i krótkofalówki.

          Komentarz

          • lok
            Bywalec
            • 2008
            • 146

            #1115
            Czy już ktoś ma może informacje na temat kursów grudniowych w Poznaniu lub okolicy
            Na stronie www.archpoznan.pl. nie ma jeszcze żadnych informacji.

            Komentarz

            • pani_od_kotów
              Dopiero zaczyna
              • 2008
              • 45

              #1116
              W Gnieźnie kurs odbędzie się 14 i 21 listopada. Nie piszą, ile kasy chcą, ale z tego co słyszałam, na pierwszym spotkaniu zbierają, na drugim się legitymację dostaje.

              Info: http://www.archidiecezja.pl/pl/aktua...otografow.html
              "Deliver me from being perfect and complete"

              http://innerlands.deviantart.com | www.ibudzynska.pl

              50D | 400D | C 50 f/1.8 mkI | C 18-55 f/3.5-5.6 | C 70-300 IS USM f/4-5.6 | Spedlite 580ex | Helios 58 f/2 i różne pierdoły do makro

              Komentarz

              • lucas_yas
                Dopiero zaczyna
                • 2009
                • 46

                #1117

                dzwoniłem do Gniezna:
                - nie ma zapisów
                - legitymacja ważna bezterminowo
                - koszt: 50-60 PLN
                Pisałem dwie strony wcześniej

                Komentarz

                • Fumar
                  Bywalec
                  • 2009
                  • 206

                  #1118
                  Żeby w bydgoszczy jeszcze odbierali... od 2ch dni się dodzwonić nie mogę + nie odpisują na emaile :/

                  Komentarz

                  • Intense
                    Coś już napisał
                    • 2008
                    • 51

                    #1119
                    Pisałem na poprzedniej stronie, ze podejdę zapytać...
                    Jutro będzie info nt. Bydgoszczy, o ile ktoś będzie w biurze ;-)

                    Komentarz

                    • westu
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 153

                      #1120
                      Ktos z Krakowa lub okolic orientuje się jak to teraz wygląda?

                      Komentarz

                      • smelbo
                        Coś już napisał
                        • 2008
                        • 60

                        #1121
                        Zamieszczone przez westu
                        Ktos z Krakowa lub okolic orientuje się jak to teraz wygląda?
                        Ja dziś skończyłem, trwało 2 dni, moim zdaniem mogło trwać jeden. Ale ogólnie spoko 120zł kosztowało - bezterminowo, za tydzień kolejne ale chyba nie ma już miejsc
                        C 40D / T 17-50 F2.8 / C 580EX II / C EF 50mm 1.8 II / Jupiter 135mm F3.5 MC

                        Komentarz

                        • Fumar
                          Bywalec
                          • 2009
                          • 206

                          #1122
                          Zamieszczone przez Intense
                          Pisałem na poprzedniej stronie, ze podejdę zapytać...
                          Jutro będzie info nt. Bydgoszczy, o ile ktoś będzie w biurze ;-)
                          Super! Wiszę Ci browara ;-)

                          Komentarz

                          • zaitsev
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 1660

                            #1123
                            Zamieszczone przez lok
                            Czy już ktoś ma może informacje na temat kursów grudniowych w Poznaniu lub okolicy
                            Na stronie www.archpoznan.pl. nie ma jeszcze żadnych informacji.
                            No czyli jeszcze nikt nic nie wie...

                            Komentarz

                            • Intense
                              Coś już napisał
                              • 2008
                              • 51

                              #1124
                              Niestety dziś nie otrzymałem żadnej wiążącej odpowiedzi nt kursu w Bydgoszczy, jutro idę jeszcze raz, obiecali przygotować dokładne informacje.

                              Komentarz

                              • micles
                                Zablokowany
                                • 2006
                                • 4359

                                #1125
                                Roger that!

                                Komentarz

                                Pracuję...