Czy ktoś z Warszawy wybiera się na środowy kurs do Łowicza?
To jest podklejony temat.
X
X
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
50d, T 17-50 f/2.8, C 50 f/1.8Komentarz
-
Właśnie dzwoniłem do osoby odpowiedzialnej za ten kurs i dowiedziałem się, że nie potrzebne są żadne zaświadczenia od Proboszcza o byciu praktykującym katolikiem - "przecież w Kościele mogą fotografować ludzie różnych wyznań" - jak powiedział ksiądz, z którym rozmawiałem. Żeby takie podejście było wszędzie...27.03 2010 odbędzie się kurs w Świdnicy, więcej szczegółów tutajKomentarz
-
-
dzisiaj odbyło się ostatnie spotkanie w rzeszowie. legitymacje zostały rozdane. są honorowane w całym kraju. natomiast nie ma okresu ważności, dokument jest aktualny bezterminowo.:}Komentarz
-
-
Kurs we Wrocławiu został przełożony z dzisiaj na 20 marca godz. 10 w Ośrodku audio-wizualnym Kurii przy ul. Katedralnej.
Zatem pewnie jeszcze można się zapisać.5d mark II, 400d, 35/1.4 L, 24-70/2.8 L, 430ex ...Komentarz
-
C 50D, C 350D, C 50E. Słoiki: kit, S 10-20 f/4-5,6, T 28-75 f/2.8, C 50mm f/1.8, C 85mm 1.8, Sigma 70-200 f/2.8, 580EX
Regulamin pkt 8.Komentarz
-
Komentarz
-
5d | 40d | tokina 10-17 fish | canon 24/1.4L | canon 85/1.8 | canon 135/2L | canon 400/5.6L
430ex | 2 x sunpak 555 | metz 60 ct-4 | 2 x elfo 500 | elfo 1200 | PW plus II | sekonic L-758DR
adam chrabąszcz | extreme sport | galeria CBKomentarz
-
Dziś odbyło się szkolenie w Szczecinie. Wszystko niby OK... ale...
1. większość wykładów nie na temat, o tego stopnia, iż kilku uczestników spało podczas omawiania stylów architektury sakralnej,
2. całość sprawia wrażenie "mocno komercyjnego",
3. Pan filmowiec przedstawiony przez prowadzącego jako wybitny profesjonalista większość wykładu poświęcił sposobowi rozmieszczenia własnego oświetlenia w kościele, mało tego - twierdzi, że "dodatkowym oświetleniem w kościele tworzy się nastrój"
Za to zarówno Pan profi kamerman i fotograf nie zapomnieli dodać, że prowadzą dodatkowe ( ależ oczywiście - płatne ) szkolenia, na które baaaardzo serdecznie zapraszają
4. Wyróżnić należy pozytywnie wykład odnośnie aspektów prawnych ( prawo autorskie, realizacja umów o dzieło, co można fotografować a co nie ).
Oczywiście zaznaczam, iż nie podważam umiejętności czy wiedzy zaproszonych wykładowców, w szczególności filmowca i fotografa, nie znam, nie widziałem Ich prac, a swoje twierdzenia opieram wyłącznie na subiektywnych odczuciach i doświadczeniach.
Generalnie certyfikat ze zdjęciem odebrany. Ważność - 2 lata.
Z automatu przedłużany jeśli nie będzie skarg.Ostatnio edytowany przez Virtuoz; 11787.1Dx + eLki, zoomy, stałki, lampki i gadżetyKomentarz
-
Pytanie do osób ze śląska:
Czy orientujecie się może ile takowy kurs kosztuje??Canon 1000D + KIT 18-55 IS, C 50mm/f1.8
Komentarz
-
Dzwonilem do kurii w sprawie kursu w Katowicach. Wystarczy przyjsc z dokumentem tozsamosci, nie trzeba zaswiadczenia od proboszcza ani zdjec. Formalnie jest darmowo, ale ma byc jakis dobrowolny datek.2 EOSy (jeden na film), pare dalmierzy, troche szkla...
Blog: http://blazejstrazak.blogspot.com/ | ArtscapeKomentarz
Komentarz