To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pdart
    • 2010
    • 2

    #1381
    Czy ktoś z Warszawy wybiera się na środowy kurs do Łowicza?

    Komentarz

    • Tezet-gdynia
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1283

      #1382
      Zamieszczone przez sirgerwazy
      mam pytznie dzisiejszy kurs liturgiczny dla fotografow w Gdyni odbedzie sie w kosciele NMP ale na ul.Swietojanskiej czy na ul Armi Krajowej 26 ?? Poniewaz google zna tylko kosciol NMP na ul Armi Krajowej...
      Trafiles wkoncu ? Oczywiscie chodzi o ten na Swietojanskiej.
      www.tomasz-lis.pl

      Komentarz

      • Husky
        Zablokowany
        • 2009
        • 409

        #1383
        Zamieszczone przez pdart
        Czy ktoś z Warszawy wybiera się na środowy kurs do Łowicza?
        Przypomnij księdzu , że nie otrzymaliśmy jeszcze legitymacji ze szkolenia lutowego.

        Komentarz

        • aneanima
          • 2009
          • 4

          #1384
          jest już informacja o kursie w Lublinie!

          50d, T 17-50 f/2.8, C 50 f/1.8

          Komentarz

          • NawaShibari
            Coś już napisał
            • 2008
            • 59

            #1385
            Zamieszczone przez JaroW
            27.03 2010 odbędzie się kurs w Świdnicy, więcej szczegółów tutaj
            Właśnie dzwoniłem do osoby odpowiedzialnej za ten kurs i dowiedziałem się, że nie potrzebne są żadne zaświadczenia od Proboszcza o byciu praktykującym katolikiem - "przecież w Kościele mogą fotografować ludzie różnych wyznań" - jak powiedział ksiądz, z którym rozmawiałem. Żeby takie podejście było wszędzie...

            Komentarz

            • iktorn92
              Uzależniony
              • 2007
              • 605

              #1386
              Wybiera się ktos do legnicy w przyszlą sobotę?
              Flickr
              Portfolio Ślubne

              Komentarz

              • root
                Bywalec
                • 2006
                • 146

                #1387
                dzisiaj odbyło się ostatnie spotkanie w rzeszowie. legitymacje zostały rozdane. są honorowane w całym kraju. natomiast nie ma okresu ważności, dokument jest aktualny bezterminowo.
                :}

                Komentarz

                • Alocit
                  • 2009
                  • 12

                  #1388
                  Od dzisiaj wystartowal kurs liturgiczny w Opolu. Cena 150 zl.

                  Komentarz

                  • marbuk22
                    • 2008
                    • 11

                    #1389
                    Kurs we Wrocławiu został przełożony z dzisiaj na 20 marca godz. 10 w Ośrodku audio-wizualnym Kurii przy ul. Katedralnej.
                    Zatem pewnie jeszcze można się zapisać.
                    5d mark II, 400d, 35/1.4 L, 24-70/2.8 L, 430ex ...

                    Komentarz

                    • Patryk_mirek
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 235

                      #1390
                      Zamieszczone przez marbuk22
                      Kurs we Wrocławiu został przełożony z dzisiaj na 20 marca godz. 10 w Ośrodku audio-wizualnym Kurii przy ul. Katedralnej.
                      Zatem pewnie jeszcze można się zapisać.
                      Pewnie za mało ludzi się zebrało... sam widziałeś kolejkę ;]
                      C 50D, C 350D, C 50E. Słoiki: kit, S 10-20 f/4-5,6, T 28-75 f/2.8, C 50mm f/1.8, C 85mm 1.8, Sigma 70-200 f/2.8, 580EX

                      Regulamin pkt 8.

                      Komentarz

                      • sirgerwazy
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 314

                        #1391
                        Zamieszczone przez Tezet-gdynia
                        Trafiles wkoncu ? Oczywiscie chodzi o ten na Swietojanskiej.
                        taa trafiłem

                        ps odbiór legitek 12 marca ??

                        pozdrawiam
                        Pkt 8 regulaminu forum
                        plutophoto.blogspot.com

                        Komentarz

                        • merger
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 619

                          #1392
                          Zamieszczone przez Patryk_mirek
                          Pewnie za mało ludzi się zebrało... sam widziałeś kolejkę ;]
                          a idz, zero kontaktu, ze bedzie przelozony, nic. moglem sie wyspac dzis..
                          5d | 40d | tokina 10-17 fish | canon 24/1.4L | canon 85/1.8 | canon 135/2L | canon 400/5.6L
                          430ex | 2 x sunpak 555 | metz 60 ct-4 | 2 x elfo 500 | elfo 1200 | PW plus II | sekonic L-758DR

                          adam chrabąszcz | extreme sport | galeria CB

                          Komentarz

                          • Virtuoz
                            Coś już napisał
                            • 2007
                            • 97

                            #1393
                            Dziś odbyło się szkolenie w Szczecinie. Wszystko niby OK... ale...
                            1. większość wykładów nie na temat, o tego stopnia, iż kilku uczestników spało podczas omawiania stylów architektury sakralnej,
                            2. całość sprawia wrażenie "mocno komercyjnego",
                            3. Pan filmowiec przedstawiony przez prowadzącego jako wybitny profesjonalista większość wykładu poświęcił sposobowi rozmieszczenia własnego oświetlenia w kościele, mało tego - twierdzi, że "dodatkowym oświetleniem w kościele tworzy się nastrój"
                            Za to zarówno Pan profi kamerman i fotograf nie zapomnieli dodać, że prowadzą dodatkowe ( ależ oczywiście - płatne ) szkolenia, na które baaaardzo serdecznie zapraszają
                            4. Wyróżnić należy pozytywnie wykład odnośnie aspektów prawnych ( prawo autorskie, realizacja umów o dzieło, co można fotografować a co nie ).

                            Oczywiście zaznaczam, iż nie podważam umiejętności czy wiedzy zaproszonych wykładowców, w szczególności filmowca i fotografa, nie znam, nie widziałem Ich prac, a swoje twierdzenia opieram wyłącznie na subiektywnych odczuciach i doświadczeniach.

                            Generalnie certyfikat ze zdjęciem odebrany. Ważność - 2 lata.
                            Z automatu przedłużany jeśli nie będzie skarg.
                            Ostatnio edytowany przez Virtuoz; 11787.
                            1Dx + eLki, zoomy, stałki, lampki i gadżety

                            Komentarz

                            • Ucholino
                              • 2009
                              • 7

                              #1394
                              Pytanie do osób ze śląska:
                              Czy orientujecie się może ile takowy kurs kosztuje??
                              Canon 1000D + KIT 18-55 IS, C 50mm/f1.8

                              Komentarz

                              • blazejs
                                Bywalec
                                • 2009
                                • 208

                                #1395
                                Dzwonilem do kurii w sprawie kursu w Katowicach. Wystarczy przyjsc z dokumentem tozsamosci, nie trzeba zaswiadczenia od proboszcza ani zdjec. Formalnie jest darmowo, ale ma byc jakis dobrowolny datek.
                                2 EOSy (jeden na film), pare dalmierzy, troche szkla...
                                Blog: http://blazejstrazak.blogspot.com/ | Artscape

                                Komentarz

                                Pracuję...