X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Mackownik
    Coś już napisał
    • 2014
    • 55

    #46
    Odp: Backup danych ważnych

    Ja odgrzebię temat. Mam troszkę danych (zdjęcia, filmy) i troszkę zaczyna mi brakować miejsca. Potrzebny jest mi dysk zewnętrzny najmniej 2 TB. I moje pytanie jest jakiego radzaju dyski polecacie 2,5" , 3,5", a może jakieś inne? Jakiej firmy są najlepsze? A może inne rozwiązanie?

    Komentarz

    • RobertON
      Pełne uzależnienie
      • 2012
      • 2190

      #47
      Odp: Backup danych ważnych

      Jak masz taką możliwość, to kup stację NAS, a jest w czym wybierać.
      https://500px.com/robowert26

      Komentarz

      • Mackownik
        Coś już napisał
        • 2014
        • 55

        #48
        Odp: Backup danych ważnych

        Hmmm... w czym taka stacja jest lepsza od samych dysków, skoro w niej są dyski 2,5" ?
        No ja raczej potrzebuje coś dla amatorskich potrzeb.

        Komentarz

        • Tom77
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2874

          #49
          Odp: Backup danych ważnych

          Zamieszczone przez Mackownik
          Hmmm... w czym taka stacja jest lepsza od samych dysków, skoro w niej są dyski 2,5" ?
          No ja raczej potrzebuje coś dla amatorskich potrzeb.
          Najbezpieczniej jest przechowywać zdjęcia na dyskietkach 1,44MB. Jak padnie ci jedna z kilku/kilkunastu tysięcy to tracisz tylko co najwyżej 1 zdjęcie

          Komentarz

          • Usjwo
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 1055

            #50
            Odp: Backup danych ważnych

            Zamieszczone przez RobertON
            Jak masz taką możliwość, to kup stację NAS, a jest w czym wybierać.
            Zamieszczone przez Mackownik
            Hmmm... w czym taka stacja jest lepsza od samych dysków, skoro w niej są dyski 2,5" ?
            No ja raczej potrzebuje coś dla amatorskich potrzeb.
            Stacje mozesz skonfigurowa jako RAID i masz jakies zabezpieczenie przed padem dysku.
            Czy NAS czy na kablu to juz wtorna sprawa, ale przy aktualnych cenach urzadzen wi-fi nawet by mi przez mysl nie przyszlo kupowac "przewodowa" stacje.
            Jak potrzeba to NAS mozna podlaczyc kablem.

            Komentarz

            • scooter
              Uzależniony
              • 2005
              • 856

              #51
              Odp: Backup danych ważnych

              Nasy maja czesto fajne dodatkowe funkcje ktore pewnie wykorzystasz...

              Wysłane z mojego SM-N910C

              Komentarz

              • Mackownik
                Coś już napisał
                • 2014
                • 55

                #52
                Odp: Backup danych ważnych

                Zamieszczone przez scooter
                Nasy maja czesto fajne dodatkowe funkcje ktore pewnie wykorzystasz...
                Fajnie by było, jakbyś je mi przedstawił

                Komentarz

                • scooter
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 856

                  #53
                  Odp: Backup danych ważnych

                  To zalezy od producenta.

                  Wysłane z mojego SM-N910C

                  Komentarz

                  • mkamelg
                    Pełne uzależnienie
                    • 2012
                    • 1255

                    #54
                    Odp: Backup danych ważnych

                    Zamieszczone przez Mackownik
                    Fajnie by było, jakbyś je mi przedstawił
                    Nie licz na gotowe i radź sobie sam.

                    Jaki serwer NAS. Poznaj 10 porad które ułatwią zakup

                    Na większości z forów internetowych gdzie są jakieś wątki dotyczące tego rodzaju sprzętu ludzie polecają produkty marki Synology.
                    Ostatnio edytowany przez mkamelg; 44639.

                    Komentarz

                    • scooter
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 856

                      #55
                      Odp: Backup danych ważnych

                      Mam synology. Korzystam z photo station, download station...

                      Wysłane z mojego SM-N910C

                      Komentarz

                      • Mackownik
                        Coś już napisał
                        • 2014
                        • 55

                        #56
                        Odp: Backup danych ważnych

                        Zamieszczone przez scooter
                        Mam synology. Korzystam z photo station, download station...

                        Wysłane z mojego SM-N910C
                        Słuchaj Twoje wypowiedzi są w tym temacie zupełnie zbędne. Spamujesz i nie wnosisz zupełnie nic do dyskusji.

                        Komentarz

                        • scooter
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 856

                          #57
                          Odp: Backup danych ważnych

                          Pytales o funkcje to podalem Ci przyklady tych z ktorych korzystam.... poza skladowaniem danych.

                          Wysłane z mojego SM-N910C

                          Komentarz

                          • crazyfoto
                            Coś już napisał
                            • 2012
                            • 59

                            #58
                            Odp: Backup danych ważnych

                            Przebrnąłem przez całość i nie wiem o co kaman?? w tych odpowiedziach,bo autor posta sam sobie odpowiedział i wie najlepiej jak się zabezpieczyć na wypadek wyczerpania światowych zasobów ropy naftowej

                            Komentarz

                            • adawro
                              Pełne uzależnienie
                              • 2011
                              • 1075

                              #59
                              Odp: Backup danych ważnych

                              Zamieszczone przez crazyfoto
                              Przebrnąłem przez całość i nie wiem o co kaman??
                              Liczysz na to, że ktoś teraz tobie w skrócie wytłumaczy o co chodziło w całym wątku - czy co?
                              R3 + RF85LDS

                              Komentarz

                              • salas
                                Pełne uzależnienie
                                • 2012
                                • 3000

                                #60
                                Odp: Backup danych ważnych

                                Zamieszczone przez adawro
                                Liczysz na to, że ktoś teraz tobie w skrócie wytłumaczy o co chodziło w całym wątku - czy co?
                                wczoraj Cie nie było i przegapiłeś już typa nie ma, już wszystko wróciło do normy
                                SONY

                                Komentarz

                                Pracuję...