X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • crazyfoto
    Coś już napisał
    • 2012
    • 59

    #1

    Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

    Taka sytuacja-dostaję maila z zapytaniem i włącza się mały szpieg.Szukam po adresie i telefonie(google i FB)-jak wygląda,gdzie pracuje,mieszka itd. a tu kupa,skrzynka mailowa założona do spraw weselnych i podany telefon jest na kartę.Ewidentnie klient coś ukrywa.Być może dawno już mieszka w UK i ściemnia biednego.Pytanie mam jak z taką klientką klepnąć temat??Adres zameldowania w PL to może być adres babci albo rodziców.Jak potem ewentualnie dochodzić płatności na wypadek jak Pani się wypnie i jest nieosiągalna-może liczyć całość z góry albo tematu nie klepać?Pewnie miał ktoś już taki problem bo to pół Polski w UK-ju już mieszka
  • GalaktycznyMuczaczo
    Pełne uzależnienie
    • 2011
    • 1329

    #2
    Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

    Daj namiar na klientkę chętnie zrobię jej ten ślub
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

    Komentarz

    • crazyfoto
      Coś już napisał
      • 2012
      • 59

      #3
      Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

      Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo
      Daj namiar na klientkę chętnie zrobię jej ten ślub
      Z kolegą oddajemy sobie klientów tekst o emigrantach dotyczy także Ciebie oraz miliona słoików z Warszawy

      Komentarz

      • GalaktycznyMuczaczo
        Pełne uzależnienie
        • 2011
        • 1329

        #4
        Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

        Zamieszczone przez crazyfoto
        Z kolegą oddajemy sobie klientów tekst o emigrantach dotyczy także Ciebie oraz miliona słoików z Warszawy
        Znaczy ze gorszy i napewno złodziej i oszukaniem bo w UK ?
        Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

        Komentarz

        • crazyfoto
          Coś już napisał
          • 2012
          • 59

          #5
          Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

          Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo
          Znaczy ze gorszy i napewno złodziej i oszukaniem bo w UK ?
          Nie o to chodzi.Teoretycznie klientka może sobie zamówić fotografa z Meksyku-łyknie zadatek i można mu skoczyć Czyli działa to w obydwie strony.Masz tam w UK swój temat to po co się stresujesz dziadostwem w PL-u ??

          Komentarz

          • GalaktycznyMuczaczo
            Pełne uzależnienie
            • 2011
            • 1329

            #6
            Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

            Zamieszczone przez crazyfoto
            Nie o to chodzi.Teoretycznie klientka może sobie zamówić fotografa z Meksyku-łyknie zadatek i można mu skoczyć Czyli działa to w obydwie strony.Masz tam w UK swój temat to po co się stresujesz dziadostwem w PL-u ??
            Czyli nie mogę się wypowiedzieć ??
            Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

            Komentarz

            • crazyfoto
              Coś już napisał
              • 2012
              • 59

              #7
              Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

              Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo
              Czyli nie mogę się wypowiedzieć ??
              Równie dobrze możesz pisać ze słonecznej Kalifornii i tak możemy tu pianę bić aż do czerwca zanim się coś ruszy i czasu nie będzie na pierdoły

              Komentarz

              • GalaktycznyMuczaczo
                Pełne uzależnienie
                • 2011
                • 1329

                #8
                Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                Zamieszczone przez crazyfoto
                Równie dobrze możesz pisać ze słonecznej Kalifornii i tak możemy tu pianę bić aż do czerwca zanim się coś ruszy i czasu nie będzie na pierdoły
                Drogi Radku, jeżeli masz takie problemy z ludzmi ktorzy wyjezdzają i bez poznania pary młodej już myslisz o tym ze mogą cię oszukać to kubeł zimnej wody na głowę i trochę powagi. Jeżeli masz taki problem od samego początku to nie bierz tego slubu bo i tak będziesz się tylko męczyć. Zostaw to profesjonalistom
                Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

                Komentarz

                • crazyfoto
                  Coś już napisał
                  • 2012
                  • 59

                  #9
                  Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                  Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo
                  Drogi Radku, jeżeli masz takie problemy z ludzmi ktorzy wyjezdzają i bez poznania pary młodej już myslisz o tym ze mogą cię oszukać to kubeł zimnej wody na głowę i trochę powagi. Jeżeli masz taki problem od samego początku to nie bierz tego slubu bo i tak będziesz się tylko męczyć. Zostaw to profesjonalistom
                  Wszystko biorę na zasadzie jak się uda bo i tak nic nie tracę-to nie handel towaru nie rozdaję za darmo ale miło by było żeby terminowo płacili bez kombinacji alpejskich.Idę na górę trochę fot powrzucam-tu mi się już znudziło

                  Komentarz

                  • GalaktycznyMuczaczo
                    Pełne uzależnienie
                    • 2011
                    • 1329

                    #10
                    Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                    Zamieszczone przez crazyfoto
                    Wszystko biorę na zasadzie jak się uda
                    To się nazywa dobre podejście
                    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

                    Komentarz

                    • chester_jds
                      Początki nałogu
                      • 2015
                      • 374

                      #11
                      Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                      Zamieszczone przez crazyfoto
                      miło by było żeby terminowo płacili
                      I tak klientela kotleciarzy, jako tzw. osoby cywilne, jeszcze jako tako płaci. Ale już klientela będąca osobami prawnymi ma w serdecznym poważaniu jakiekolwiek terminy. Na Wasze szczęście taka klientela ślubu nie bierze, ale na kasę za eventy możecie poczekać.

                      Komentarz

                      • miszaj
                        Bywalec
                        • 2012
                        • 167

                        #12
                        Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                        Nie wiem, jak jest w PL, ale w UK duże firmy np PRowe czesto maja termniny platnosci nawet 90 dni - nie ma bata, trzeba czekać. Ale wiekszość standardowe 30 dni, czasem szybciej. Miałem już kilka sytuacji - zwykle telefon do działu ksiegowosci wystarczyl i kasa zaraz byla - to jest jasne ze fotograf jest na ostatnim miejscu heh i trzeba czasami pobiegac za kasa. W razie gdyby grzeczne metody zawiodly - za 5 funtow kancelaria wysle w Twoim imieniu oficjalne ponaglenie, ale to zawsze ryzyk fizyk bo klient moze nie wrocic hehe.
                        www.teofilrewers.co.uk | sprzet

                        Komentarz

                        • elan
                          Dopiero zaczyna
                          • 2012
                          • 15

                          #13
                          Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                          Ale gdzie jest problem?
                          Czy w UK (jak rozumiem) płaci się jakoś inaczej niż w PL? Musi być przelew?

                          Komentarz

                          • zdebik
                            Pełne uzależnienie
                            • 2013
                            • 4065

                            #14
                            Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                            crazyfoto inwigilowal pare i nie znalazl na nich haka .

                            Nawet wie, ze tel maja na karte. Ja tez mam od 12 lat prepaida PL jeszcze z salonu ideii. Niestety nie znalazl fejsbuuuuka i zaczely sie problemy. Moze sprawdz nasza klase lol.
                            https://500px.com/Rafal_S

                            Komentarz

                            • becekpl
                              Pełne uzależnienie
                              • 2009
                              • 4304

                              #15
                              Odp: Klient Emigrant-klepać czy nie klepać ?

                              crazy foto narobił bardachy ale jak mu sie weszło na profil to pokasował tematy i uciekł-coś jednak zostało
                              taki bohaterski byl
                              Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
                              Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

                              Komentarz

                              Pracuję...