Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kmeg
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 1533

    #16
    Odp: Rynek ślubny w Holandii

    Zalecialo fronda czy innym prawym pl. [emoji33]
    ...lub światem zerojedynkowym.
    Ostatnio edytowany przez kmeg; 27712.
    Galeria na CB
    http://500px.com/piotrtracz

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #17
      Odp: Rynek ślubny w Holandii

      Zamieszczone przez zdebik
      A to nie liberalowie teraz nazywaja normalne biale rodziny
      A jak jest rodzina nie-biala to jest nienormalna?

      czy chodzilo o taka, ze jest jeden partner plci meskiej a drugi zenskiej (lub odwrotnie), zeby bylo tak naprawde normalnie?

      Zamieszczone przez zdebik
      rasistami, ksenofobami i islamofobami?
      cos w tym jest, ze przecietnego czlowieka denerwuje polityczna poprawnosc i publiczne potepienie dla wszelkich negatywnych reakcji na jakis temat tabu

      ale czy to liberalowie tak mowia... to nie mnie oceniac, ja juz zostalem lewakiem
      Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • zanussi
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 1696

        #18
        Odp: Rynek ślubny w Holandii

        Lewak to ktoś kto dopuszcza wszelkie możliwości bez szczególnego zdziwienia, prawak to ktoś kto tych wszelkich możliwości zakazuje z jedynie sobie znanych powodów.
        Oko plus aparat - dobrana para.

        Komentarz

        • aptur
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 3837

          #19
          Odp: Rynek ślubny w Holandii

          A canonier to ktoś kto użytkuje aparat canona z jedynie sobie znanych powodów.
          Dosyć tego pier..... Proszę.

          Komentarz

          • Kolekcjoner
            Obertroll
            • 2006
            • 18766

            #20
            Odp: Rynek ślubny w Holandii

            Zamieszczone przez aptur
            Dosyć tego pier..... Proszę.
            Dokładnie, szczególnie że dyskusja schodzi na bardzo niebezpieczne tory.
            "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
            Kapitan Wagner

            Komentarz

            Pracuję...