To jest genialne,naprawdę polecam:
X
-
-
Dobra sekretarka
Kierownik - sekretarce:
Pani Zosiu, czy moze Pani przegrac naszym partnerom wyniki za kwiecien, oni zaraz podejda.
- Dzien dobry, czy to Panom mam przegrac wyniki miesieczne?
- Dzien dobry, tak, nam, gdyby byla Pani uprzejma, tu mamy czysta dyskiete.
- Alez oczywiscie
Wstawia dyskiete do napedu i...
# mkfs -t vfat -c /dev/fd0h1440
# mount -t vfat -o iocharset=iso8859-2,codepage=852 /dev/fd0 /mnt/floppy
# find / -noleaf -type f -name Wyniki_Kwiecień.[a-zA-Z] -exec cp '{ }' /mnt/floppy \;
# ls -la /mnt/floppy/Wyniki_Kwiecień.[a-z][A-Z] && sync && sleep 3
wyciaga dyskiete i podaje.
Partnerzy: o kur**
Sekretarka: oj, znowu odmontować zapomniałamKomentarz
-
650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0Komentarz
-
-
Nie wiedziałem gdzie umieścić :-)
:-) :-) :-)
Opis opisem ale jaka fota :-)Komentarz
-
Co się wszyscy tak uwzieli na tego Chucka Norisa ;-)Canon
Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...Komentarz
-
Wpisz do szukarki allegro CHUCK NORIS :-) :-):-)Zamieszczone przez Robson01Co się wszyscy tak uwzieli na tego Chucka Norisa ;-)Komentarz
-
a jak wpiszesz chuck norris to jeszcze wiecej znajdzieszZamieszczone przez Tomasz1972Wpisz do szukarki allegro CHUCK NORIS :-) :-):-)Are you brave enough?Komentarz
-
hmm...No tak ale jaka jest geneza tego zjawiska zwanego chuck norris ? i dlaczego nie np J-c Van Damme
5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA
później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..Komentarz
-
Zamieszczone przez kami74hmm...No tak ale jaka jest geneza tego zjawiska zwanego chuck norris ? i dlaczego nie np J-c Van Damme
Jean Claude van Damme nie jest amerykaninem, wiec odpada...
Zaczelo sie wiec w sanach, ze stanow sprzedalo sie po calym swiecie i mamy pasztet, a norris zgage
Komentarz
-
-
Chuck Norris nie boi sie Rysia z Klanu
<lol2>Canon? moze niedlugo!Komentarz
-
mnie sie podoba jedno zagadnienie - nieco inne... i nawet nie tak bardzo offtoptematyczne.. .
7D, 30D, C17-40/4L, C24-105/4LIS, C70-300/4-5.6IS, T28-75/2.8, 580EX.II; KM DiMAGE Z3; Praktica L
Mój śmietnik
Komentarz
-
-
Komentarz
Komentarz