X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gwozdzt
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 5780

    #3151
    "Hydepark - Rozmowy o wszystkim i o niczym - byle by byly choc troche zwiazane z fotografia"

    Nie widzę związku...
    Pozdrowienia, Tomek

    Komentarz

    • gunia1990
      Uzależniony
      • 2008
      • 550

      #3152
      jak to nie? przecież te komentarze to na pewno pod jakąś fotka musiały być
      galeria CB / ludzie... / picasa

      Komentarz

      • fotokor1
        Początki nałogu
        • 2006
        • 373

        #3153
        Zamieszczone przez gwozdzt
        "Hydepark - Rozmowy o wszystkim i o niczym - byle by byly choc troche zwiazane z fotografia"

        Nie widzę związku...

        no jak to ?
        xd - to przecież w domyśle 1d, 5d:wink:
        wychodzi na to że lol 3,4 i 5, nie są canonierami
        Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 , Canon 35 1.4 , canon 17-40/4, canon fish eye, 24-105/4, Bilora 1122 i inne drobiazgi

        Komentarz

        • Robson01
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1574

          #3154
          Przecież "stoi" wyraźnie: Dowcipy nie o fotografii.
          Canon
          Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

          Komentarz

          • MacGyver
            Cenzor
            • 2006
            • 7043

            #3155
            Małe wyjaśnienie: komentarze z Naszej klasy były w osobnym wątku: gwozdzt skomentował a ja, w tym samym czasie przeniosłem tutaj, stąd to nieporozumienie :-)
            Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

            Komentarz

            • Robson01
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1574

              #3156
              Coś dla "kociarzy" (a szczególnie jednego).
              Canon
              Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

              Komentarz

              • Yenox
                Początki nałogu
                • 2007
                • 291

                #3157
                Pierwszy Pożyteczny "Łańcuszek Szczęścia"

                Upij swoją żonę (możesz użyć klasycznych środków anestezjologicznych),
                włóż ją do dużego kartonu, (nie zapomnij o wykonaniu otworów
                wentylacyjnych)i prześlij ją pocztą do osoby znajdującej się na
                pierwszym miejscu listy.

                Wkrótce, twoje nazwisko znajdzie się na pierwszym miejscu listy i
                otrzymasz pocztą 823542 kobiet.
                Statystycznie, wśród tych kobiet znajdziesz przynajmniej:

                - 0.5 Miss Świata
                - 2.5 Modelki
                - 463 Dzikie nimfomanki
                - 3 234 Ładne nimfomanki
                - 20 198 Kobiet mających wielokrotny orgazm
                - 40 198 Kobiet biseksualnych.

                To daje w sumie 64 294 kobiet bardziej napalonych, mających mniej
                zahamowań, i atrakcyjniejszych od tej zrzędliwej zołzy, która wysłałeś.

                A co najważniejsze, masz gwarancję, że paczka którą wysłałeś nie wróci
                Do Ciebie!

                NIE PRZERYWAJ TEGO ŁAŃCUSZKA!

                Jeden gość, który wysłał tę wiadomość tylko do 5 zamiast do 9 osób
                otrzymał z powrotem swoją własną paczkę, ciągle w tej samej niemodnej
                sukni, rozczłapanych bamboszach i w lokówkach, ciągle miała ten sam atak
                migreny i oskarżycielski wyraz twarzy. Tego samego dnia, międzynarodowa
                super modelka , z którą mieszkał od czasu wysłania swojej starej,
                przeprowadziła się do jego najlepszego przyjaciela (akurat tego, do
                którego nie wysłał on łańcuszka.

                W czasie gdy piszę ten list, gość, który jest o sześć pozycji przede mną
                otrzymał już 837 kobiet i znalazł się w szpitalu z powodu wyczerpania.

                Przy drzwiach sali w której leży czekają na niego jeszcze 452 nie
                rozpakowane paczki.

                UWIERZ W TEN LIST!
                To jest unikalna okazja, by uzyskać całkowicie satysfakcjonujące życie
                erotyczne. Żadnych drogich kolacji, żadnych długich rozmów o pierdołach
                którymi zainteresowane są tylko kobiety). Żadnych zobowiązań,
                zrzędliwych teściowych i niemiłych niespodzianek w stylu małżeństwa. Nie
                zwlekaj...

                Prześlij ten list do 9 najlepszych przyjaciół!

                P.S. - Jeśli nie masz żony, możesz wysłać odkurzacz; jedna z kobiet,
                którą ktoś inny wyśle będzie wiedziała jak go użyć.

                P.P.S. - Ten list możesz wysłać również do znajomych kobiet, żeby mogły
                się przygotować na tą wielką przygodę, jaką wkrótce mogą przeżyć.
                Pozdrawiam,
                Michał

                Komentarz

                • laur
                  Bywalec
                  • 2006
                  • 144

                  #3158
                  Gracjan żyje, ma się dobrze i jest popularny
                  Radio Eska ROCK gra rock, metal, alternative, indie rock, electro rock. To najpopularniejsze Radio Rockowe w Polsce! Gramy co chcemy! NRD - Rockowa Lista Przebojów. Radio online. Radio internetowe. Muzyka - Płyty - Utwory - Teledyski - Koncerty. Eska Rock online.

                  wywiad w radiu
                  Kilka moich zdjęć: http://www.fotoik.pl/index.php?akcja=autor&rid=2951
                  Moja galeria: http://laur.ovh.org/

                  Komentarz

                  • lempl
                    Uzależniony
                    • 2006
                    • 684

                    #3159
                    Jako że ostatnie wydania The Daily Show with Jon Steward ze zwyczajowego wysokiego poziomu w czasie konwencji wyborczych ocierają się o genialność szczerze polecam ścią... wróóóóć, zdobycie odcinków z zeszłego i obecnego tygodnia. Naprawdę warto.

                    Komentarz

                    • sniper88
                      Pełne uzależnienie
                      • 2007
                      • 1156

                      #3160
                      Quiz-wartosc zycia: pytanie dodatkowe
                      WWW | 500px | IG
                      Semper in altum

                      Komentarz

                      • Vitez
                        zło konieczne
                        • 2004
                        • 19804

                        #3161
                        Zamieszczone przez lempl
                        szczerze polecam ścią... wróóóóć, zdobycie
                        Mówi/pisze się "pożyczyć" . Rozpowszechnianie w kręgu znajmoych nie jest zabronione .

                        Komentarz

                        • GaGacek
                          Bywalec
                          • 2005
                          • 235

                          #3162
                          Are you brave enough?

                          Komentarz

                          • canis_lupus
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 1252

                            #3163
                            Dwóch fizyków rozmawia po odpaleniu LHC:
                            - Uff, udało się, żyjemy!
                            - Skąd wiesz?
                            "I love You Cię" Różyczko...
                            Galeria ,
                            Druga galeria,

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #3164
                              Zamieszczone przez canis_lupus
                              Dwóch fizyków rozmawia po odpaleniu LHC:
                              - Uff, udało się, żyjemy!
                              - Skąd wiesz?
                              niemozliwe. to mogli byc filozofowie ale na pewno nie fizycy
                              cala ta (zwana nie wiedziec czemu dziedzina nauki ) fizyka opiera sie
                              na przyjmowaniu za prawde wszystkiego czego nie da sie definitywnie
                              zaprzeczyc oni funkcjonuja jak na mechanicznym: dopoki nie widza
                              ewidentnej nieprawdy przed oczami, dopoty beda bronic danej teorii do
                              upadlego.

                              tak ze nie wierze, ze fizykowi taka refleksja jak powyzej przyszla by
                              do glowy. zreszta, jakby oni inaczej mysleli to by na tych swoich
                              "koncepcjach naukowych" nie wyciagali i marnowali tak kosmicznych
                              pieniedzy z ministerstw czy funduszy
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • Jac
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 4813

                                #3165


                                a moglo byc tak fajnie ;-)
                                Instagram

                                Komentarz

                                Pracuję...