X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • rysib
    Początki nałogu
    • 2006
    • 281

    #4111
    Zamieszczone przez xxkomarxx
    Błagam. A miał być taki miły wieczór. Że też zawsze muszę tu zaglądnąć. Tak wiem ostrzegałeś.
    A co, kompleksik się włączył?? ;-)
    Pozdrawiam Rysiek

    Komentarz

    • lMl
      Bywalec
      • 2011
      • 225

      #4112
      Zamieszczone przez Bialy_92
      http://www.youtube.com/watch?v=0VJnc8xWM1I tym razem takie coś. Nie wiem czy was bawi ale ja się popłakałem
      Albo było, albo mam deja vu
      canon, olympus

      Komentarz

      • xxkomarxx
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 1456

        #4113
        Zamieszczone przez rysib
        A co, kompleksik się włączył?? ;-)
        No niezupełnie dobrze to rozumujesz

        Komentarz

        • ArekLodzPl
          Początki nałogu
          • 2008
          • 346

          #4114
          Przychodzi turysta do greckiego hotelu i kładzie 100 euro, prosi o
          klucze do kilku pokoi, żeby mógł stwierdzić czy któryś z pokoi mu się
          spodoba. 100 euro zostawia, jako kaucje.

          ... Ponieważ nie ma żadnego gościa, właściciel hotelu daje mu wszystkie
          klucze.

          Kiedy turysta idzie oglądać pokoje, hotelarz zabiera 100 euro
          i biegnie do rzeźnika uregulować zaległości.
          Rzeźnik leci do rolnika i spłaca swój dług, za świnie, którą w zeszłym
          tygodniu kupił.
          Rolnik zapieprza do jedynej dziwki w mieście i daje jej te 100 euro, bo
          bzykał ostatnio 2 razy na "kreche".
          Prostytutka biegnie do hotelu, bo wisi hotelarzowi 100 euro za wynajęcie
          pokoju, z którego często korzysta.
          W tym momencie turysta schodzi po schodach i mówi, że żaden pokój mu się
          nie podoba.
          Oddaje hotelarzowi klucze, bierze swoje 100 euro i opuszcza miasto.


          Wszystkie długi są spłacone, a nikt nie ma kasy;
          tak funkcjonuje pakiet ratunkowy UE...

          Komentarz

          • xsardas
            Uzależniony
            • 2008
            • 731

            #4115
            A po co Ci kasa skoro uregulowałeś należności ? :P Przynajmniej odsetki nie rosną

            Komentarz

            • greatidea
              Coś już napisał
              • 2010
              • 66

              #4116
              mam nadzieję, że nie było:

              Komentarz

              • raado
                Bywalec
                • 2010
                • 149

                #4117
                5Dmk3, 60D, 16-35L/4, 35L, 100L/2.8, 85/1.8, 50/1.4, 24-105L, 17-85, 580EX II

                Komentarz

                • ArekLodzPl
                  Początki nałogu
                  • 2008
                  • 346

                  #4118
                  Niby rzecz tyczy się mechanika, ale każdy fotograf może zastosować tą zasadę u siebie

                  Komentarz

                  • trothlik
                    Uzależniony
                    • 2004
                    • 782

                    #4119
                    http://www.youtube.com/watch?v=LaK5B...ayer_embedded#!
                    trothlik
                    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                    Komentarz

                    • dinderi
                      Pełne uzależnienie
                      • 2009
                      • 3028

                      #4120
                      Kulisy jednej z najidiotyczniejszych reklam ostatnich czasów.
                      Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                      09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                      ---Moje zdjecia na FB---

                      Komentarz

                      • dinderi
                        Pełne uzależnienie
                        • 2009
                        • 3028

                        #4121
                        A przy tym odpadłem. Obowiązkowy dźwięk i wizja.
                        Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                        09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                        ---Moje zdjecia na FB---

                        Komentarz

                        • trothlik
                          Uzależniony
                          • 2004
                          • 782

                          #4122
                          trothlik
                          "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                          Komentarz

                          • najeli
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 992

                            #4123
                            Hmm...
                            byłam PEWNA, że z tej fury wysiądzie kobieta
                            www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
                            C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

                            Komentarz

                            • Jago
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 1502

                              #4124
                              Zamieszczone przez najeli
                              Hmm...
                              byłam PEWNA, że z tej fury wysiądzie kobieta
                              Nie w każdym takim (lub podobnym) przypadku musi to być kobieta i w dodatku blondynka
                              C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

                              Komentarz

                              • trothlik
                                Uzależniony
                                • 2004
                                • 782

                                #4125
                                Zamieszczone przez Jago
                                Nie w każdym takim (lub podobnym) przypadku musi to być kobieta i w dodatku blondynka
                                Jeżdżę duuuuuuuuuużo i mogę powiedzieć jedno: jest różnica pomiędzy KOBIETĄ za kierownicą a BABĄ.
                                Często faceci jeżdżą jak baby... niestety.
                                trothlik
                                "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                                Komentarz

                                Pracuję...