X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Silent Planet
    Uzależniony
    • 2004
    • 832

    #1246
    Bez komentarza.
    Nic nie trzeba dodawać - no nie trzeba.

    is SILENCE
    "Enjoy the silence."
    ---
    Wróciłem...!
    analog & digital / black & white / calm & easy...

    Komentarz

    • szwayko
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 2076

      #1247
      Zamieszczone przez Zielony
      Kolejna 'uczona' **** w kraglu...

      LINK
      Przeciez to wyrosla nam nowa twarz polskiego kina.
      Ech. nie dostrzegasz tej gry twarza, gestami, mimiki, zmiany barwy glosu.
      frickr FB
      www.szwajkowski.pl

      Komentarz

      • Nemeo
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1757

        #1248
        Dorosły wnuk pyta się dziadka: "Dziadku, ty jesteś taki mądry, za
        czasów swojej młodości zwiedziłeś kawał świata; doradź mi gdzie mam
        jechać na wakacje ?" Dziadek na to: "Jeśli masz jechać gdzieś na
        wakacje, to tylko do Moskwy ! To najwspanialsze miejsce na ziemi:
        bierzesz sobie ze sklepu co chcesz, nikt cię nie zatrzymuje; dajesz
        w pysk pierwszemu lepszemu kolesiowi na ulicy a on ci nawet nie
        chce oddać; w parku bierzesz jaką chcesz pannę w krzaki i robisz z
        nią co chcesz, a ona nawet nie krzyczy pomocy". Taka perspektywa
        zachęciła wnuka - kiedy przybył na miejsce postanowił
        wypróbować "atrakcje" o których mówił mu dziadek. Kiedy próbował
        wynieść telewizor ze sklepu, ochrona pobiła go i wyrzuciła ze
        sklepu na zbity pysk. "Coś tu nie gra" pomyślał wnuk, ale nie
        poddał się - "może z przechodniem zadziała". Podszedł do pierwszego
        lepszego gościa na ulicy i dał mu w pysk. Jednak przechodzień ani
        myślał byc uległym - oddał cios od razu. Po chwili przybiegła
        ppolicja i pobiła bez pytania jednego i drugiego. "No cóz, może z
        panną sie uda" pomyślał wnuk. Poszedł do parku, zaciągnął jedna w
        krzaki, ale ta od razu użyła na nim paralizatora.
        Zawiedziony facet wrócił z Moskwy do domu. Na przywitanie z
        dziadkiem powiedział mu "Aleś mnie dziadek wpuścił w maliny!" i
        wszystko mu opowiedział. Dziadek zastanowił się i spytał wnuka:
        - A z kim ty byłeś na tej wycieczce ?
        - Jak to z kim ? Z Orbisem.
        A dziadek rozpromieniony na to:
        - A widzisz - a ja z Wehrmachtem

        Komentarz

        • mor_feusz
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 1370

          #1249
          Zamieszczone przez Nemeo
          - A widzisz - a ja z Wehrmachtem
          Dobre dobre

          Komentarz

          • fredi
            Bywalec
            • 2005
            • 153

            #1250
            Bardzo dobre.. tylko "z **** wziete" bo akurat w Moskwie to wehrmacht nie byl.

            Komentarz

            • Vitez
              zło konieczne
              • 2004
              • 19804

              #1251
              Zamieszczone przez fredi
              Bardzo dobre.. tylko "z **** wziete" bo akurat w Moskwie to wehrmacht nie byl.
              OT jak cholera.
              Akurat byl... 20km od Kremla pod koniec listopada 1941. Ale w warunkach -25 stopni na linii frontu i bez odpowiedniego przygotowania mundurowo-sprzetowego wiec na pewno nie na wyzej opisanych balangach.

              Komentarz

              • RafalK
                Bywalec
                • 2005
                • 104

                #1252
                Zamieszczone przez Vitez
                OT jak cholera.
                Akurat byl... 20km od Kremla pod koniec listopada 1941.

                Może pewne światło, na genezę tego dowcipu rzuci fakt, że Wehrmacht był całkiem długo w innej stolicy, nieco na zachód od Moskwy
                --

                pozdrawiam,
                Rafał

                Komentarz

                • Nemeo
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1757

                  #1253
                  Zamieszczone przez Vitez
                  OT jak cholera.
                  Akurat byl... 20km od Kremla pod koniec listopada 1941. Ale w warunkach -25 stopni na linii frontu i bez odpowiedniego przygotowania mundurowo-sprzetowego wiec na pewno nie na wyzej opisanych balangach.
                  Vitez, to tylko dowcip, a nie praca magisterska, przekopiowałem go z jakiejś strony i nawet tego nie zauważyłem.

                  Wszystkich oburzonych i zbulwersowanych moją pomyłką przepraszam.:-D
                  Ostatnio edytowany przez Nemeo; 1784.

                  Komentarz

                  • Senny
                    Dopiero zaczyna
                    • 2005
                    • 30

                    #1254
                    Ulica w Moskwie.
                    Korespondent zachodniej prasy podchodzi z mikrofonem do przechodnia i pyta:
                    - Prezydent Putin chce wprowadzić całkowitą prohibicję. Co Pan na to?
                    - No…w sumie ja to już swoje wypiłem, ale dzieci szkoda…
                    wymarzony fullfrejm z jasnym słoikiem, reszta bez znaczenia

                    Komentarz

                    • Nemeo
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1757

                      #1255
                      Sport.pl - Informacje i aktualności sportowe. Relacje na żywo, wyniki, tabele, terminarze rozgrywek. Wiadomości sportowe z ostatniej chwili.

                      Komentarz

                      • mor_feusz
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1370

                        #1256
                        Dobre

                        Komentarz

                        • mmw
                          Dopiero zaczyna
                          • 2006
                          • 30

                          #1257
                          Najnowsze informacje z pałacu prezydenta!!!
                          Obecny prezydent rezygnuje ze swojej funkcji.

                          Nie pytajcie dlaczego!
                          Powiem tylko, że w sobotę jest koronacja...

                          Komentarz

                          • Nemeo
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1757

                            #1258
                            Zamieszczone przez mmw
                            Najnowsze informacje z pałacu prezydenta!!!
                            Obecny prezydent rezygnuje ze swojej funkcji.
                            Zbyt piękne, żeby mogło byc prawdziwe.:-D

                            Komentarz

                            • aptur
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 3837

                              #1259
                              Zamieszczone przez Nemeo
                              Zbyt piękne, żeby mogło byc prawdziwe.:-D
                              Wcale nie takie piękne - będzie koronacja

                              Komentarz

                              • Nemeo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1757

                                #1260





                                Sorry, za podwójny wątek, ale coś z moim kompem jest nie tak.

                                Edit: Posklejane.

                                Komentarz

                                Pracuję...