X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Venio
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1084

    #1546
    Zamieszczone przez birez
    No skoro tak ładnie prosisz... ;-)

    Mam foto z komórki - niewiele na niej widać ale jak się przyłożysz, to może się uda coś zobaczyć :-)


    wkoncu chłop ma moje nazwisko wiec nie moze mysleć inaczej

    Komentarz

    • b'Art
      Początki nałogu
      • 2005
      • 370

      #1547
      wkoncu chłop ma moje nazwisko wiec nie moze mysleć inaczej
      A ciekawym czy wszedł? Wiecie coś? Działają takie teksty?
      _______________________________________________
      taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9 ha!

      Komentarz

      • yogi-bear
        Początki nałogu
        • 2005
        • 366

        #1548
        Zamieszczone przez b'Art
        A ciekawym czy wszedł? Wiecie coś? Działają takie teksty?


        Hoffman Jan 140 (głosy) 0,43% (% w skali okręgu) NIE (mandat)

        Wygląda na to że działają... ale bardzo słabo

        Komentarz

        • Zielony
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2928

          #1549
          Zajawka - tylko dla Warszawiaków

          Dostałem info o takiej imprezie, i przyznam szczerze, że o tego typu akcjach słyszę pierwszy raz Swoją drogą to chyba dla ludzi, którym się musi kurew*ko w domu nudzić
          FILMIK NA KTÓRYM AKCJA JEST WZOROWANA:
          http://youtube.com/watch?v=KRt0s_BJE...e=related&sear...

          MIEJSCE AKCJI: Centrum Handlowe Arkadia, na hali tuż za wejściem głównym.
          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


          CZAS AKCJI: 25 listopada, godzina 15:00. zgrajcie czas wg
          http://www.fm-zegar.prv.pl

          Znak rozpoznawczy gangsterów: dłoń zaciśnięta w pięść z wystawionym palcem
          wskazującym.
          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


          Przed akcją: Wszyscy niech pochowają się po okolicznych sklepach i
          kafejkach, nie sprawiają żadnych pozorów czekania na coś. Zachowywać się
          normalnie. Ważne żeby nie robić tłoku!! Jeśli widzicie ludzi ze znakiem
          rozpoznawczym, odsuńcie się na pare metrów.

          PRZEBIEG AKCJI:

          pkt 1: przypadek
          Punkt 15:00 przez główne wejście wejdzie szerokim krokiem prowadzący. Będzie
          ubrany w czarny płaszcz, na głowie czarne okulary i włosy związane w kucyk.
          Kilka metrów za drzwiami wpadnie na drugą osobę (luzacko ubranego kolesia).
          Obejrzy się, odwróci, spojrzy na niego i wyciągnie "pistolet" w jego stronę

          pkt 2: rozstawienie.

          Na ten sygnał, począwszy od ludzi stojących najbliżej, stopniowo aż do tych
          najdalej, niech wszyscy wybiegną ze sklepów, ustawią się, wyciągną swoją
          niby-broń i celują do wybranej osoby. NIE ROBIĆ TŁOKU! duże odległości,
          minimum po 2 metry od osoby!!
          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


          pkt 3: konsternacja.

          Od momentu wyciągnięcia pierwszego "pistoletu" aż do pierwszego strzału
          UWAGA! - WYDANEGO PRZEZ PROWADZĄCEGO!! Wszyscy mierzą w skupieniu przez chwilę (nie potrwa to więcej jak 30 sekund)

          pkt 4: BANG!

          Prowadzący oddaje pierwszy, głośny strzał który jest sygnałem dla reszty do rozpoczęcia strzelaniny.
          STRZELAĆ GŁOŚNO I WIELOKROTNIE - MINIMUM PO 15 GŁOŚNYCH "BANG!!!" LUB KILKU SERII "RATATATATA" Z KARABINU. >>NIE<< PADAĆ ZA SZYBKO!! GINĄĆ TWARDO I WIDOWISKOWO, DOSTAJĄC KILKA KUL. AKCJA MA TRWAĆ 2-3 MINUTY!!!

          pkt 5: apokalipsa.
          Jeśli po założonym czasie ktoś jeszcze będzie stał i strzelał zamiast leżeć
          zimny na ziemi, Prowadzący 'rzuci' i krzyknie "GRANAT!!" na co ci pozostali
          mają podskoczyć i upaść na ziemie.

          pkt 6. Koniec.

          Leżymy przez kilkanaście sekund w martwej ciszy po czym wstajemy i
          rozchodzimy się w dowolnym kierunku.


          sigpic


          Komentarz

          • aptur
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 3837

            #1550
            Zamieszczone przez Zielony
            Dostałem info o takiej imprezie, i przyznam szczerze, że o tego typu akcjach słyszę pierwszy raz :[/URL]
            To żeś mnie rozbawił

            Komentarz

            • Zielony
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2928

              #1551
              Zamieszczone przez aptur
              To żeś mnie rozbawił
              Że nibym taki zacofany jest?
              Spoko, słyszałem o jakiś akcjach typu: przychodzi 30 ludzi na rynek w o danej godzinie i skaczą wszyscy razem przez 10 sekund i idą do domu
              sigpic


              Komentarz

              • slawi_3000
                Uzależniony
                • 2006
                • 568

                #1552
                Flash mob

                No, to jest coś! Poproszę o zdjęcia!

                Komentarz

                • Zielony
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 2928

                  #1553
                  Zamieszczone przez slawi_3000
                  No, to jest coś! Poproszę o zdjęcia!
                  Hehe, właśnie tak pomyślałem czy by z kamerką się nie przejść i zaczaić gdzieś :wink:
                  sigpic


                  Komentarz

                  • Silent Planet
                    Uzależniony
                    • 2004
                    • 832

                    #1554
                    Zamieszczone przez Jac
                    z racja załoby narodowej - tymczasowo zamykam :/
                    I właśnie zamknięcie tegoż wątku to był najlepszy dowcip.

                    A tak w ogóle to wnoszę, aby wątek zamykać po każdym weekendzie - w ramach żałoby za zabitych na drogach. W każdy weekend ginie bowiem więcej kierowców i pasażerów, niż górników razem wziętych z ostatnich 10-ciu lat.

                    Oczywiście o przymusowych zamknięciach po każdym przejściu fal Tsunami przypominać nie muszę; pragnę także, aby wątek zamykać na 24 godziny po każdym samobójczym ataku wojownika Hamasu.

                    I po każdym orędziu prezydenta.

                    Pozdrawiam!
                    is SILENCE
                    "Enjoy the silence."
                    ---
                    Wróciłem...!
                    analog & digital / black & white / calm & easy...

                    Komentarz

                    • cood
                      Coś już napisał
                      • 2006
                      • 94

                      #1555
                      Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                      Nie popadajmy w skrajnosci
                      za późno, popadłem jakieś 15 lat temu ;p


                      a.
                      cood [czyt. kud]
                      http://endofchaos.com - zrobiłem kilka galerii foto.
                      przyszła też pora na moją własną www.adamstepien.com
                      moja galeria na CanonBoard http://canon-board.info/showthread.php?t=10641

                      Komentarz

                      • mattnick
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1735

                        #1556
                        u mnie w markecie kiedyś zrobili sobie sztafetę z bagietkami zamiast pałeczek
                        30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                        CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                        Komentarz

                        • Nemeo
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1757

                          #1557
                          Wiecie jaka była flaga bojowa Francuzów podczas II wojny światowej ?
                          Biały krzyż na białym tle.

                          Komentarz

                          • slawi_3000
                            Uzależniony
                            • 2006
                            • 568

                            #1558
                            To prawda, choć ta flaga pozwoliła im uniknąć hekatomby w ludziach, podobnej jak w I wojnie światowej.

                            Komentarz

                            • Woodland
                              Bywalec
                              • 2006
                              • 106

                              #1559
                              Kto mi wyjaśni co wynika z tego znaku na drzewie? Tzn. gdzie jest ta toaleta?

                              Czym staram się robić zdjęcia - szczegóły tutaj.

                              Komentarz

                              • blue7
                                Dopiero zaczyna
                                • 2006
                                • 37

                                #1560
                                Mąż i żona kładą się spać. - Dobranoc matko sześciorga dzieci - mówi mąż. Na co żona: - Dobranoc ojcze jednego!

                                - Dlaczego na łonie natury najlepiej kochać się z zezowatą kobietą? - Bo przynajmniej ubrania przypilnuje.

                                Żona z kochankiem leży w łóżku. Przychodzi mąż: - Co wy tu robicie? Żona do kochanka: - Mówiłam ci, że to głupek!!.

                                Tatuś tłumaczy synkowi zasady urozmaiconego pożycia seksualnego. Gestykuluje, miota się po podłodze, wygina niewidzialną partnerkę na wszystkie strony, obrazowo ze szczegółami przedstawia każdą możliwą i niemożliwą pozycję. Synek tymczasem siedzi skulony na fotelu, czerwony jak burak, uszy mu płoną, rumieńce wypełzły na buzię, głowę coraz bardziej wtula w ramiona, jeszcze trochę i zemdleje. W końcu udaje mu się przerwać oszalałemu rodzicowi i mówi: - Ale tatusiu, przestań już proszę! Mówiłem ci, że mam jutro w szkole historię, wiesz wojny, zabory i takie tam, a ty miałeś mi tylko wytłumaczyć co to jest NAJEŹDŹCA!!!

                                Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe, rzucając nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki żona: - Kochanie co ty robisz?!! Mąż na to: - Nie chce ch*** stać, to nie będzie leżal na miękkim!
                                |||| ||||
                                Canon S2 IS + Raynox DCR-250 + akcesoria

                                Komentarz

                                Pracuję...