X
-
-
A ciekawym czy wszedł? Wiecie coś? Działają takie teksty?wkoncu chłop ma moje nazwisko
wiec nie moze mysleć inaczej
_______________________________________________
taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9
ha!Komentarz
-
Hoffman Jan 140 (głosy) 0,43% (% w skali okręgu) NIE (mandat)
Wygląda na to że działają... ale bardzo słabo
Komentarz
-
Zajawka - tylko dla Warszawiaków
Dostałem info o takiej imprezie, i przyznam szczerze, że o tego typu akcjach słyszę pierwszy raz
Swoją drogą to chyba dla ludzi, którym się musi kurew*ko w domu nudzić
FILMIK NA KTÓRYM AKCJA JEST WZOROWANA:
http://youtube.com/watch?v=KRt0s_BJE...e=related&sear...
MIEJSCE AKCJI: Centrum Handlowe Arkadia, na hali tuż za wejściem głównym.
Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.
CZAS AKCJI: 25 listopada, godzina 15:00. zgrajcie czas wg
http://www.fm-zegar.prv.pl
Znak rozpoznawczy gangsterów: dłoń zaciśnięta w pięść z wystawionym palcem
wskazującym.
Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.
Przed akcją: Wszyscy niech pochowają się po okolicznych sklepach i
kafejkach, nie sprawiają żadnych pozorów czekania na coś. Zachowywać się
normalnie. Ważne żeby nie robić tłoku!! Jeśli widzicie ludzi ze znakiem
rozpoznawczym, odsuńcie się na pare metrów.
PRZEBIEG AKCJI:
pkt 1: przypadek
Punkt 15:00 przez główne wejście wejdzie szerokim krokiem prowadzący. Będzie
ubrany w czarny płaszcz, na głowie czarne okulary i włosy związane w kucyk.
Kilka metrów za drzwiami wpadnie na drugą osobę (luzacko ubranego kolesia).
Obejrzy się, odwróci, spojrzy na niego i wyciągnie "pistolet" w jego stronę
pkt 2: rozstawienie.
Na ten sygnał, począwszy od ludzi stojących najbliżej, stopniowo aż do tych
najdalej, niech wszyscy wybiegną ze sklepów, ustawią się, wyciągną swoją
niby-broń i celują do wybranej osoby. NIE ROBIĆ TŁOKU! duże odległości,
minimum po 2 metry od osoby!!
Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.
Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.
pkt 3: konsternacja.
Od momentu wyciągnięcia pierwszego "pistoletu" aż do pierwszego strzału
UWAGA! - WYDANEGO PRZEZ PROWADZĄCEGO!! Wszyscy mierzą w skupieniu przez chwilę (nie potrwa to więcej jak 30 sekund)
pkt 4: BANG!
Prowadzący oddaje pierwszy, głośny strzał który jest sygnałem dla reszty do rozpoczęcia strzelaniny.
STRZELAĆ GŁOŚNO I WIELOKROTNIE - MINIMUM PO 15 GŁOŚNYCH "BANG!!!" LUB KILKU SERII "RATATATATA" Z KARABINU. >>NIE<< PADAĆ ZA SZYBKO!! GINĄĆ TWARDO I WIDOWISKOWO, DOSTAJĄC KILKA KUL. AKCJA MA TRWAĆ 2-3 MINUTY!!!
pkt 5: apokalipsa.
Jeśli po założonym czasie ktoś jeszcze będzie stał i strzelał zamiast leżeć
zimny na ziemi, Prowadzący 'rzuci' i krzyknie "GRANAT!!" na co ci pozostali
mają podskoczyć i upaść na ziemie.
pkt 6. Koniec.
Leżymy przez kilkanaście sekund w martwej ciszy po czym wstajemy i
rozchodzimy się w dowolnym kierunku.
Komentarz
-
Komentarz
-
-
-
-
I właśnie zamknięcie tegoż wątku to był najlepszy dowcip.Zamieszczone przez Jacz racja załoby narodowej - tymczasowo zamykam :/
A tak w ogóle to wnoszę, aby wątek zamykać po każdym weekendzie - w ramach żałoby za zabitych na drogach. W każdy weekend ginie bowiem więcej kierowców i pasażerów, niż górników razem wziętych z ostatnich 10-ciu lat.
Oczywiście o przymusowych zamknięciach po każdym przejściu fal Tsunami przypominać nie muszę; pragnę także, aby wątek zamykać na 24 godziny po każdym samobójczym ataku wojownika Hamasu.
I po każdym orędziu prezydenta.
Pozdrawiam!is SILENCE
"Enjoy the silence."
---
Wróciłem...!
analog & digital / black & white / calm & easy...Komentarz
-
cood [czyt. kud]
http://endofchaos.com - zrobiłem kilka galerii foto.
przyszła też pora na moją własną www.adamstepien.com
moja galeria na CanonBoard http://canon-board.info/showthread.php?t=10641Komentarz
-
u mnie w markecie kiedyś zrobili sobie sztafetę z bagietkami zamiast pałeczekKomentarz
-
Wiecie jaka była flaga bojowa Francuzów podczas II wojny światowej ?
Biały krzyż na białym tle.Komentarz
-
To prawda, choć ta flaga pozwoliła im uniknąć hekatomby w ludziach, podobnej jak w I wojnie światowej.Komentarz
-
Mąż i żona kładą się spać. - Dobranoc matko sześciorga dzieci - mówi mąż. Na co żona: - Dobranoc ojcze jednego!
- Dlaczego na łonie natury najlepiej kochać się z zezowatą kobietą? - Bo przynajmniej ubrania przypilnuje.
Żona z kochankiem leży w łóżku. Przychodzi mąż: - Co wy tu robicie? Żona do kochanka: - Mówiłam ci, że to głupek!!.
Tatuś tłumaczy synkowi zasady urozmaiconego pożycia seksualnego. Gestykuluje, miota się po podłodze, wygina niewidzialną partnerkę na wszystkie strony, obrazowo ze szczegółami przedstawia każdą możliwą i niemożliwą pozycję. Synek tymczasem siedzi skulony na fotelu, czerwony jak burak, uszy mu płoną, rumieńce wypełzły na buzię, głowę coraz bardziej wtula w ramiona, jeszcze trochę i zemdleje. W końcu udaje mu się przerwać oszalałemu rodzicowi i mówi: - Ale tatusiu, przestań już proszę! Mówiłem ci, że mam jutro w szkole historię, wiesz wojny, zabory i takie tam, a ty miałeś mi tylko wytłumaczyć co to jest NAJEŹDŹCA!!!
Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe, rzucając nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki żona: - Kochanie co ty robisz?!! Mąż na to: - Nie chce ch*** stać, to nie będzie leżal na miękkim!|||| ||||
Canon S2 IS + Raynox DCR-250 + akcesoria
Komentarz

Komentarz