X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Furman
    Coś już napisał
    • 2011
    • 80

    #1

    Test na inteligencje. Wersja dla fotografów.

    Idzie sobie fotograf przez park. Nagle patrzy i widzi piękną nagą kobietę (taką piękną że nawet o takiej nie marzyliście) z aparatem. Fotograf podchodzi do kobiety. Na co patrzy fotograf: Na piękne atuty kobiety czy na aparat?
    Dopiero zaczynam.
    Canon EOS 550D + Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 IS + Canon EF 50 mm f/1.8 II + karta SanDisk SDHC Extreme 8GB class 10 + Lowepro SlingShot 302 AW
    sigpic
  • jacek_73
    Pełne uzależnienie
    • 2010
    • 2587

    #2
    a jaki aparat? ortodontyczny
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

    Komentarz

    • zaitsev
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1660

      #3
      Na jej słoiki...








      ...bo najważniejsze są szkła.

      Komentarz

      • Furman
        Coś już napisał
        • 2011
        • 80

        #4
        Zdaliście ten test. Większość ludzi w moim środowisku (wiecie o czym myśli dzisiejsza młodzież) odpowiada inaczej. Ale wy odpowiedzieliście dobrze. Tak trzymać.:-P Jednak żyją jeszcze na tym świecie inteligentni ludzie.
        Dopiero zaczynam.
        Canon EOS 550D + Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 IS + Canon EF 50 mm f/1.8 II + karta SanDisk SDHC Extreme 8GB class 10 + Lowepro SlingShot 302 AW
        sigpic

        Komentarz

        • bucefal14
          Bywalec
          • 2008
          • 137

          #5
          ta, a co z fotografią aktu? Czy każdy fotograf to eunuch?
          Ludzie listy noszą...

          Komentarz

          • Furman
            Coś już napisał
            • 2011
            • 80

            #6
            No nie. Ale zazwyczaj my "fotografowie" ciekawimy się aparatami nie osobą która ów aparat trzyma.
            Dopiero zaczynam.
            Canon EOS 550D + Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 IS + Canon EF 50 mm f/1.8 II + karta SanDisk SDHC Extreme 8GB class 10 + Lowepro SlingShot 302 AW
            sigpic

            Komentarz

            • Las3k
              Bywalec
              • 2010
              • 163

              #7
              No to chyba TY :P
              C40D + C18-55 IS + C70-200/2.8L + S8mm + C50/1.8 + Kenko x1.4 + Di622 + jakiś statyw mały i duży, UVki, polar, 200AW itd. :wink:

              Komentarz

              • rOOmak
                Uzależniony
                • 2007
                • 617

                #8
                Jeżeli ma 600D z kitem i pasek wyglądający na nowy:
                -hej, fajny aparat, musiał być drogi...

                Jeżeli ma 5D lub 1D ... i szkła z paskiem...
                -hej, co fotografujesz; piękny widok; niesamowite światło...



                A jak ma Nikona to:
                -eee, Canon jest lepszy

                Komentarz

                • pe.en.de
                  Początki nałogu
                  • 2009
                  • 321

                  #9
                  Siedzi ta piękność dwa lata na maxmodels i pies z kulawą nogą nie decyduje się jej zrobić fotki.
                  No to pożycza od zajomych 5d, siada w parku i nim wieczór nastanie ma kilku chętnych na sesję.
                  Nie ma to jak dobra zanęta, choć jednak dobre szkło szybciej przyciągnie niż body
                  Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

                  Komentarz

                  • GalaktycznyMuczaczo
                    Pełne uzależnienie
                    • 2011
                    • 1329

                    #10
                    a mnie nie intersuje jaki aparat ma inny człowiek to raz
                    dwa to generalnie dziwne pytanie bo jezeli ktos widzą nagą kobiete z aparatem patrzy na aparat to jest conajmniej dziwne...
                    trzy , czy to ze mnie bardziej pociągają nagie kobiety niż aparaty oznacza ze jestem nieinteligentny,robie slabe foty i generalnie nie jestem fotografem?
                    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

                    Komentarz

                    • zaitsev
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 1660

                      #11
                      Zamieszczone przez rOOmak
                      A jak ma Nikona to:
                      -eee, Canon jest lepszy
                      Sony - "Przepraszam, pomyliłem panią z kimś."


                      (nie mam na celu urazić posiadaczy S)

                      Komentarz

                      • pe.en.de
                        Początki nałogu
                        • 2009
                        • 321

                        #12
                        Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo
                        a mnie nie intersuje jaki aparat ma inny człowiek to raz
                        dwa to generalnie dziwne pytanie bo jezeli ktos widzą nagą kobiete z aparatem patrzy na aparat to jest conajmniej dziwne...
                        trzy , czy to ze mnie bardziej pociągają nagie kobiety niż aparaty oznacza ze jestem nieinteligentny,robie slabe foty i generalnie nie jestem fotografem?
                        Nie no, jeżeli ona jest naga to tym bardziej powinieneś zainteresować się aparatem - wtedy go podniesie
                        Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

                        Komentarz

                        • GalaktycznyMuczaczo
                          Pełne uzależnienie
                          • 2011
                          • 1329

                          #13
                          to gdzie ona ma ten aparat?
                          Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

                          Komentarz

                          • pe.en.de
                            Początki nałogu
                            • 2009
                            • 321

                            #14
                            No a gdzie baba może trzymać aparat jak stoi nago? Zakrywa się nim.
                            Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

                            Komentarz

                            • GalaktycznyMuczaczo
                              Pełne uzależnienie
                              • 2011
                              • 1329

                              #15
                              no ja tam nieweim, chociaz w sumie jak tak pomysle to lens case ma na obiektyw
                              Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

                              Komentarz

                              Pracuję...