X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Leon007
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 2709

    #16
    Włodzimierz Puchalski
    Bo "Mieszkańcy lasów" to była pierwsza książka fotograficzna, jaką miałem (i mam).
    Mały wtedy byłem.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

    Komentarz

    • Sergiusz
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 2708

      #17
      Zamieszczone przez Merde
      Pozwólcie, że przeniosę was do Hydeparku.
      Fajnie by było jak by listę można przenieść do pierwszego posta i od czasu do czasu uzupełnić.
      Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

      Komentarz

      • jacek_73
        Pełne uzależnienie
        • 2010
        • 2587

        #18
        Zamieszczone przez Sergiusz
        Fajnie by było jak by listę można przenieść do pierwszego posta i od czasu do czasu uzupełnić.
        Obawiam się że pomyliłeś adres
        Jestę fotografę
        miszcz martwi się o podpis

        Komentarz

        • Merde
          Grzeczny i układny podpis
          • 2008
          • 7756

          #19
          Zamieszczone przez Sergiusz
          Fajnie by było jak by listę można przenieść do pierwszego posta i od czasu do czasu uzupełnić.
          Jak dojdziecie do 10 to wyedytuję pierwszego posta, ale potem to się przypominać, bo nie śledzę tego wątku ze specjalnym zainteresowaniem
          I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

          Komentarz

          • dziobolek
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 2634

            #20
            Zamieszczone przez Sergiusz
            Fajnie by było jak by listę można przenieść do pierwszego posta i od czasu do czasu uzupełnić.
            IMHO wystarczy pójść za przykładem

            i tylko uzupełniać listę, ale... jak widać niektórzy wolą "spamować" niż tworzyć coś ciekawego.

            Pozdrówka!
            Ostatnio edytowany przez dziobolek; 20044.
            "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
            Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

            50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
            tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

            Komentarz

            • jacek_73
              Pełne uzależnienie
              • 2010
              • 2587

              #21
              Zamieszczone przez dziobolek
              IMHO...
              Mat. 7:3–5

              @Merde: jakie miłe rozczarowanie

              dorzucam Edwarda Hartwiga bo...ON po prostu musi być. I jest dziesięciu :razz:
              Jestę fotografę
              miszcz martwi się o podpis

              Komentarz

              • Sergiusz
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2708

                #22
                Zamieszczone przez jacek_73
                Obawiam się że pomyliłeś adres
                Widziała kuma taki imbryk? Merde, Wielkie Dzięki!
                Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                Komentarz

                • Leon007
                  Pełne uzależnienie
                  • 2009
                  • 2709

                  #23
                  Zamieszczone przez jacek_73
                  dorzucam Edwarda Hartwiga bo...ON po prostu musi być. I jest dziesięciu :razz:
                  Normalnie wyjąłeś mi to z mózgu. Kombinowałem i kombinowałem o tych wierzbach i nie mogłem sobie przypomnieć nazwiska.
                  Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
                  Ja
                  Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
                  Konfucjusz

                  Komentarz

                  • tomfoot
                    Pełne uzależnienie
                    • 2010
                    • 2277

                    #24
                    a micles ???

                    Komentarz

                    • Sergiusz
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2708

                      #25
                      Wierzby to pikuś przy zdjęciach podwójnych. Polecam! Prawdziwy kosmos.

                      Aby Merde miał łatwiej proponuję „tłustym drukiem”

                      Władysław Pawelec
                      Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                      Komentarz

                      • airhead
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 2495

                        #26
                        wymieńcie tego Tomaszewskiego na Gudzowatego!
                        Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
                        Fujifilm x100

                        mgrochocki.wordpress.com

                        Komentarz

                        • Sergiusz
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2708

                          #27
                          Zamieszczone przez tomfoot
                          a micles ???
                          Pewnie jak odkryje ten wątek to też zapoda jakąś propozycję. :-D
                          Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                          Komentarz

                          • chopinx
                            Dopiero zaczyna
                            • 2008
                            • 38

                            #28
                            14. Zofia Nasierowska
                            15. Krzysztof Gierałtowski
                            16. Wojciech Prażmowski
                            17. Jan Sunderland
                            ...

                            Komentarz

                            • jacek_73
                              Pełne uzależnienie
                              • 2010
                              • 2587

                              #29
                              18. Chris Niedenthal za "Czas Apokalipsy", ale to oficjalna wersja Tak na prawdę oglądając jego fotografie mimowolnie cofam się do czasów dzieciństwa, a to zawsze miło się kojarzy (dzieciństwo - nie tamte czasy).
                              Jestę fotografę
                              miszcz martwi się o podpis

                              Komentarz

                              • Sergiusz
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 2708

                                #30
                                Ja aby kupić bilet na „Czas Apokalipsy” stałem całą noc w kolejce a kasę kina otwierali o 9 rano. Oczywiście większość biletów rozeszła się poza kasą i kupiłem jeden z ostatnich na godzinę 0 30 następnego dnia. Ale byłem zarobiony bo sprzedawali po cztery na głowę. O 20 sprzedałem trzy z sześciokrotnym przebiciem. Jak bym wiedział, że film wejdzie na ekrany to bym sprzedał i czwarty. Nie mniej zdjęcie jest ponadczasowe.

                                Horowitz jak najbardziej ale ten przed komputerowy „Sąsiedzi” albo zdjęcie suszarki gdzie jej cień to włosy. W Zachęcie przed zdjęciem reklamującym Sierrę ( taki stary Ford ) to chyba z godzinę stałem kombinując jak jest zrobione.
                                Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                                Komentarz

                                Pracuję...