X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • 022022
    • 2012
    • 9

    #1

    Portale Fotografów ślubnych

    Szukam portali na których można zareklamować swoją działalność .
  • dinderi
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3028

    #2
    Google wylączyli?
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

    Komentarz

    • czerwiniak
      Bywalec
      • 2007
      • 196

      #3
      " Portal ślubny "
      Google - Około 1,330,000 wyników (0,15 s )
      Tak jak kolega napisał.
      Aj się nie chce.
      5D, 40D, CP-E4, 16/2,8 Zenitar. 50/1,4. 24-70/2,8 L 70-200/4L 550ex + 580exII, CP-E3, DigiMate III + blendy, świecidełka
      ---------------------------------------

      Komentarz

      • mc_iek
        Uzależniony
        • 2008
        • 790

        #4
        Dinderi twierdzi, że nie jest fotografem ślubnym, ale widziałem go, jak na jednym ślubie latał z aparatem w portalach od garnituru, a potem chyba w dźinsowych...
        Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

        Komentarz

        • Saapcio
          Bywalec
          • 2009
          • 192

          #5
          Zamieszczone przez mc_iek
          Dinderi twierdzi, że nie jest fotografem ślubnym, ale widziałem go, jak na jednym ślubie latał z aparatem w portalach od garnituru, a potem chyba w dźinsowych...
          Tylko co to ma wspólnego z reklamą (te dźinsy znaczy).
          No chyba że reklamujesz Dinderi'ego jako fotografa ślubnego. To sorry .
          Promocje jakieś, rabaty będą?
          ....C50E....C40D

          Komentarz

          • mc_iek
            Uzależniony
            • 2008
            • 790

            #6
            Moja żona może wyhaftować... Jakieś logo albo co... Na tych portalach...
            Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

            Komentarz

            • zonk
              Bywalec
              • 2007
              • 203

              #7
              Zamieszczone przez mc_iek
              Dinderi twierdzi, że nie jest fotografem ślubnym, ale widziałem go, jak na jednym ślubie latał z aparatem w portalach od garnituru, a potem chyba w dźinsowych...
              znaczy, że jak portale fotografów ślubnych to najlepsze te od gajera?
              >>>--------> założyłem sobie bloga <--------<<<

              Komentarz

              • Sergiusz
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2708

                #8

                Reklamują zakaz palenia to i pewnie inne można...
                Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                Komentarz

                • Janusz Body
                  Moderator
                  • 2004
                  • 5757

                  #9
                  Sergiuszu - to chyba chodzi o zakaz palenia czarownic. Chociaż nie wiem. W XVI w to było, zdaje się, dość modne zajęcie. Coś jak teraz "fotograf ślubny".

                  Janusz,
                  Old enough to know better - but I do it anyway.

                  Komentarz

                  • dinderi
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 3028

                    #10
                    Zamieszczone przez Janusz Body
                    Sergiuszu - to chyba chodzi o zakaz palenia czarownic. Chociaż nie wiem. W XVI w to było, zdaje się, dość modne zajęcie. Coś jak teraz "fotograf ślubny".
                    Poprzez analogię, kiedyś latano za czarownicami i nic sie w tej kwestii nie zmieniło, przez wieki

                    P.S. Polskie litery Ci wróciły?
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    Zamieszczone przez mc_iek
                    Dinderi twierdzi, że nie jest fotografem ślubnym
                    Podtrzymuję, bezapelacyjnie.
                    Ostatnio edytowany przez dinderi; 28157. Powód: Automerged Doublepost
                    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                    ---Moje zdjecia na FB---

                    Komentarz

                    • Janusz Body
                      Moderator
                      • 2004
                      • 5757

                      #11
                      Zamieszczone przez dinderi
                      ...

                      P.S. Polskie litery Ci wróciły?...
                      Jak się łączę służbowo to nie mam polskich liter a jak prywatnie to mam. Prywatnie mam limit godzinę dziennie a służbowo mam bez limitu. :-)

                      Ciekawe czy ktoś coś z powyższego zrozumie. :-) Ale to się dość dobrze wpisuje w ten porąbany wątek.

                      Moja pozycja południowa 05°33'N 107°06'E

                      Janusz,
                      Old enough to know better - but I do it anyway.

                      Komentarz

                      • Leon007
                        Pełne uzależnienie
                        • 2009
                        • 2709

                        #12
                        Ajaj, zrozumiałem Kapitanie!
                        Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
                        Ja
                        Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
                        Konfucjusz

                        Komentarz

                        • Saapcio
                          Bywalec
                          • 2009
                          • 192

                          #13
                          Zamieszczone przez Janusz Body

                          Moja pozycja południowa 05°33'N 107°06'E
                          Znaczy się, prywatnie :eek:.
                          ....C50E....C40D

                          Komentarz

                          • liquidsound
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1956

                            #14
                            Zamieszczone przez Janusz Body

                            Moja pozycja południowa 05°33'N 107°06'E
                            Ściemniasz coś, na google earth Cie nie widać :P
                            1Dx, 5D III, 33, 650, 20 2.8 , 24L, S35 1.4, 50L, 85L II, C70-210 3.5-4.5, 600EX-RT, 580EX,
                            Było: 1Ds mk II, 1D mk III, 6D, 5D, 40D,600D, 350D, Z16 2.8, 24L II, 35L, 85 1.8, 50 1.4, 24-70L II, 24-70L, T28-75, 28 1.8, 35 2.0, T S-M-C 50 1.4., 430EX II

                            Komentarz

                            • dinderi
                              Pełne uzależnienie
                              • 2009
                              • 3028

                              #15
                              Zamieszczone przez liquidsound
                              Ściemniasz coś, na google earth Cie nie widać :P
                              Ale tu go widać. http://www.marinetraffic.com/ais/pl/...date=lastknown

                              Z tym, że nijak sie ma ta pozycja, do tego co napisał Janusz Body. Chyba, że VLCC potrafi w 8 godzin przejchac 400 mil
                              Ostatnio edytowany przez dinderi; 28157.
                              Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                              09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                              ---Moje zdjecia na FB---

                              Komentarz

                              Pracuję...